Witamy wszystkich serdecznie :)
W końcu udało mi się zebrać,żeby zrobić małej galerię.
Zayra jest z nami od 9.08.2014.
Jest naszym wyczekanym szczeniakiem. Rasę wybieraliśmy powoli,żeby znaleźć tą idealną dla nas. Po długich poszukiwaniach i przemyśleniach, analizowaniu charakterystyk ras, naszych oczekiwań, stwierdziliśmy,że mm jest dokładnie tym czego szukamy.
Zayra na pewno będzie jeździła na wystawy, poza tym chcemy ją spróbować w sporcie, głównie agility lub frisbee. Zobaczymy co jej przypasuje.
Po 4 dniach już widzimy predyspozycje do obydwu sportów, ponieważ mała jest bardzo szybka, zwinna i skoczna.
Poza tym szukaliśmy psa, który będzie jeździł z nami w góry i biegał przy koniach.
Od pierwszego dnia Zayra pozytywnie nas zaskakuje.
Jest bardzo grzeczna, karna, a jednocześnie żywiołowa.
Uczy się w tempie ekspresowym, niczego się nie boi, no i załatwia się na dworze.
Niestety kwarantanna ogranicza nas do domowego ogródka co jej zdecydowanie nie pasuje i trudno rozładować jej energię w domu :(
Jedynym problemem jest zostawanie w domu, bo mała strasznie piszczy ale małymi kroczkami to przepracujemy.
Mam jeszcze 8-5-letnią goldenkę Maszę, o której napiszę w najbliższej przyszłości :)
Postaram się zaglądać w miarę regularnie i wrzucać nowe fotki :)
[IMG]http://s6.ifotos.pl/img/DSC9918-2_esanxan.jpg[/IMG]
[IMG]http://s3.ifotos.pl/img/DSC9921-2_esanxqr.jpg[/IMG]
[IMG]http://s3.ifotos.pl/img/DSC9959-2_esanxqw.jpg[/IMG]
[IMG]http://s6.ifotos.pl/img/DSC9967-2_esanxqq.jpg[/IMG]
[IMG]http://s3.ifotos.pl/img/DSC0001-2_esannps.jpg[/IMG]