Jump to content
Dogomania

Daga_i_Oskar

Members
  • Posts

    7113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga_i_Oskar

  1. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj dziewczyny mi to już się dawno nie nudziło :eviltong: Jutro mam południe wolne, więc jak pogoda będzie w miare sprzyjająca spacerom to się gdzies wybierzemy ... myślę :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Madzia co Ty taka niecierpliwa jesteś :eviltong: zdjęcia, jak zdjęcia nic rewelacyjnego :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6de30528b590f8d5.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/6de30528b590f8d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f032ab581a4bd731.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/f032ab581a4bd731med.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]czyż nie wygląda to cudnie :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/60692a38be32bb4a.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/23/60692a38be32bb4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7bb31d0fd8158dfd.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/23/7bb31d0fd8158dfdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/81a30c035b5f91fd.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/23/81a30c035b5f91fdmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jestem, jestem Kochane :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]tyle, że ostatnio jakaś taka zapracowana. Pogoda nawet dopisuje, mamy sloneczko, wiec wykorzystuje to i nie siedze w domku. Czasem po pracy nie chce mi sie iść do domku jak mam jeszcze dinner'a wiec zostaje u kumpeli, która mieszka w staff hous'ie no i komputer zostaje daleko w lesie :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Nie mogłam się doprosić, aby mi zgrali zdjęcia, więc się zdenerwowalam, poszukałam kabelka i własnie zgrywam fotki, pozmniejszam je i wstawie będą musiały starczyc do przyszlego tygodnia :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Teraz to ja już zyję wyjazdem do Alton Towers, już się nie mogę doczekac tej adrenaliny na roller coaster'ach :lol: uwielbiam to :cool3: Byleby tylko pogoda dopisała, a zabawa gwarantowana :multi: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Galeria rzeczywiście nieco się przykurzyła, ale mam nadzieję, że pomożecie mi posprzatać ten kurz i znowu będziemy w czołówce przynajmniej przez jakiś czas :lol: :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze mi już tak głupio nawet do Waszych galeryjek wchodzić, bo już całkiem nie wiem o co kaman, jedynie co to mogę zdjęcia poogdlądać, a i z to zajmie mi tyle czasu, że pewnie znowu nie odwiedze wszytskich i znowu będą większe zaległosci ach, dzień jest zdecydowanie za krótki :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witam, witam :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Właśnie wróciłam do domku, byłam nad Morzem :loveu: :loveu: :loveu: ach takie wiatrzycho, że normalnie włosy to miałam wszedzie tylko nie tam gdzie powinny być, ale mimo wszystko wróciłam zadowolona i szczęśliwa :multi: :multi: Poszłyśmy na Boscombe i stamtad brzegiem morza do centrum :loveu: :multi: Wzięłam aparacik to kilka foteczek mam, więc na pewno Wam pokażę, ale juz nie dzisiaj ... zaraz wychodzę do pracy, a tak mi sie nie chce, najchetniej wladowałabym się do łóżka i poszła spać :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Póki co mamy pierwszy dzień bez deszczu, miejmy nadzieję, że pogoda z dnia na dzień będzie się poprawiała, bo za tydzien do tego Alton ... jedziemy, ach już się doczekać nie mogę :eviltong: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dziękuję Wam jeszcze raz za wszystkie życzonka dla małego solenizanta, pewnie teraz miło spędza dzionek hihi, musze się wypytać rodziców jak będę z nimi rozmawiała :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No to ja Wam życzę miłego wieczorka, bo u Was już po 18 i zbieram się powoli, buziaki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach :loveu: dziekujemy Wam dziewczynki za zyczonka :multi: po powrocie na pewno pokażę je Oskarkowi :lol: a co niech chłopak wie, że i wirtualnie mozna urodzinki obchodzic :cool3: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pamietam jak pierwsze urodzinki miał to przyszła kumpela ze swoim pieskiem, były czapeczki urodzinowe :lol: rozmaite przysmaki i duzo radochy :lol: w rok pozniej byliśmy w Leżajsku, wtedy byla akurrat babcia ze Stanow, nakupila tyle ciasta, roznego rodzaju, ze trzeba bylo rodzinnke zaprosic i tak o to hucznie obchodzilismy 2 urodzinki Oskarcia z szampanem i prezentami :evil_lol: :loveu: a w zeszłym roku byl pyszny serniczek na zimno z brzoskwiniami zrobiony przez mame i do tego wino :cool3: Haha niby pies, a tyle nowego wniósł do domu, ze teraz smutno byłoby bez niego ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple] Czeeeść :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dzisiaj mam OFF'a rano i tak się zastanawiam co by tu robić :lol: pogoda nawet w miarę, od czasu do czasu zaświeci słoneczko, ale jak co dzien brzydkie chmury Nam towarzyszą :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja chciałam tylko tak przypomnieć, że moje najkochansze dzieciąteczko:laola: kończy dzisiaj swoje :new-bday: [B][SIZE=6]4 urodzinki[/SIZE][/B] :new-bday: :tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach poraz pierwszy spędzamy je osobno, ale wynagrodzę mu to wszystko jak tylko wrócę, czasami są takie dni, że już odliczam do wylotu, że chciałabym już wracać do domu, do rodzinki, do Oskarcia :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S sala rzeczywiście bardzo duza, ale do obsługi zazwyczaj ma się wydzielonych 3-4 stoliki, żeby mniej więcej o tej same porze kazdy dostał posiłek, ale i tak te 4 stoliki są zdecydowanie wystarczające :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]Dzisiaj mamy 6go lipca:loveu: , dzień w którym mój Kochany:laola: Oskarcio:loveu: przyszedł na świat:multi: i z tego miejsca chciałam mu złozyć wszystkiego najlepszego, aby nadal był takim kochanym psiurkiem jakim jest do tej pory, słuchał się pańci, był grzeczny na spacerkach :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]Sobie z kolei życzę, aby takich urodzin było jak najwięcej :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]:new-bday:[B]Sto Lat Kochany z Okazji 4 urodzinek :smilecol: :BIG: :tort:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=purple]P.S jakoś mi tak smutno, bo to pierwsze urodzinki, które nie spędzamy razem :-([/COLOR]
  7. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A u Nas to było tak, że pierwszą zimę spędziliśmy bez ubranka, mimo iż Oskarcio był wtedy malutki bo miał ok 5 m-cy jak się rozpoczęły śniegi to uwielbiał przebywać na dworze, nie ważne czy był mokry, zabawy w sniegu sprawiały mu taką frajdę, że nie myślał o tym, czy mu zimno czy też nie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ubranka zaczęliśmy nosić następnego roku, najpierw był to sweterek zrobiony nas drutach, potem polarkowy kombinezonik ... ale zakładaliśmy naprawdę jeżeli temperatura Nas już do tego zmuszała, teraz także jak jest powyzej 0 st to ubranek nie zakładamy, zresztą mój mały to raczej z tych bardziej zaharrtowanych, bo i bez ubranka bez problemu wyjdzie na dwór, ale ze względu na jego bezpieczeństwo zdrowotne (łysolek cały rok) zakładam mu chociażby cieniutki sweterek, żeby ochronić jego włoski.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Teraz poszukujemy ubranka ortalionowego na polarku i spodobało mi się jedno na podanej stronie przez Was, tyle, ze jeszcze mamy trochę czasu zanim zakupimy hihi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wasze pociechy spodło prezentują się w kubraczkach, podobaja mi sie ubrane yoreczki :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wasze obcięte psiaczki prezentują się imponująco, kocham te łysolki :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Madziu - a żebyś wiedziała, że te 4 cm to taki zarośnięty już dla mnie, że chyba za wczasu zapiszę go do fryzjera :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Widzę, że odważyłaś się ciachnąć kiteczkę Mikusiowi i powiem Ci, że tak jakoś bardziej męsko wygląda :lol: Ja się waham, ale coś czuje, że się skuszę, tylko jeszcze nie wiem kiedy :eviltong: On też na główeczce ma mięciutki włos, więc nie wiem, czy włoski będą ładnie stały, najwyżej na żel i po sprawie :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Suzi i Haroldzik ślicznie wyglądają w nowych fryzurkach :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Uff w ostatniech chwili mi się przypomniało, ze można tylko 5 zdj w 1 poście wysłać :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ach uwielbiam te bułeczki, rogaliki i ciasteczka, które widać na poniższym zdjęciu :loveu: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e4d78d8f92f0a205.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/17/e4d78d8f92f0a205med.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A teraz pokażę Wam jak wygląda największa sala w hotelu zwana : Ambasador. Tutaj odbywają się duże imprezy na kilkaset osób i często zdarza się, ze obsługuję tam gości, tak więc znam już ją jak własną kieszeń :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be6f87ba8f641640.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/17/be6f87ba8f641640med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/80f418c0dd2af2d5.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/18/80f418c0dd2af2d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/718b350a40b5421f.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/17/718b350a40b5421fmed.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Na mnie już pora wpadłam tylko na chwileczkę ... zaraz trzeba do pracy się zbierać, a tu wlosy nie zrobione, makijażu brak, bo własnie co spod prysznica wyszłam :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak nie wrócę zbyt późno to wpadnę jeszcze do Was wieczorkiem, póki co życzę miłego dnia :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć dziefcynki :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witam w ten paskudny, deszczowy i pochmurny dzionek. Oczywiście byłoby świętem, gdyby chociaż dzień nie padało :angryy: Ja to się chyba zmarszczek nabawię przez tutejszą pogodę bo tylko się denerwuję przez nią :angryy: Słyszałam jednak, że w całej Europie pogoda jest nie za ciekawa, co to kurcze pory roku się pomyliły, lato przecież mamy,a nie jesień ach :roll: normalnie ręce opadają...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mam kilka zdjęć jak wygląda bufet w restauracji podczas śniadania dla gości hotelowych, samej restauracji nie mam, ale zrobię na pewno :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b529370b97f06dae.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/17/b529370b97f06daemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d284d4a1b70a5c21.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/17/d284d4a1b70a5c21med.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Na śniadaniu zawsze mamy kilka rodzaji soków, głównie są to : jabłkowy, pomidorowy, pomarańczowy i grejfrutowy, do tego mleko i woda. I 4 rodzaje sałatek : śliwka, melona, grejfrut i przepyszna pomarańcza --> szkoda tylko, ze my nie możemy się tym poczęstować :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb68611d3a5fd1ac.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/17/cb68611d3a5fd1acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/99909be93be89b8a.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/18/99909be93be89b8amed.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]goście mają do wyboru kilka rodziaji płatek śniadaniowych, dietetyczne pieczywko :cool3: jogurty, dżemy itp itd[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c578d4b0ea8a0570.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/17/c578d4b0ea8a0570med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e4d78d8f92f0a205.html"][/URL]
  11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witamy wieczorową :evil_lol: porą :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze dziewczyny nie macie pojęcia jaką dzisiaj pogodę miałyśmy, było takie gradobicie, że szok. Musieliśmy szybko okna wszystkie zamykać, żeby nie zalało hotelu :lol: Takiej ulewy to ja jeszcze nie widziałam, ściana deszczu, że nic nie było widać co się znajduje po drugiej stronie ulicy :crazyeye: Na szczęście nie trwało to zbyt długo i po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak tylko pojawi się słoneczko to pójdę z koleżanką na plaże(inną niż ostatnio) i zrobie dla Was jakieś foteczki, tylko cierpliwie należy czekać :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A teraz ja już ładnie mówię dobranoc i kieruję się w stronę łóżeczka, papatki ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='Asia&Misia']Ja poczekam :D :D :D Ps jestem Asia :diabloti:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze no widzisz co to za niedobrą klawiaturę mam, ja piszę S a ona zamienia na N :mad: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki'] [SIZE=4][SIZE=2]To my chyba dmuchaliśmy w drugą stronę, bo deszcze przyszły panować do nas:angryy: Cały dzień LEJE!! Ja dziękuję za takie wakacje... Ww wrześniu do szkoły i dopiero pogoda będzie. Normalnie zacznę gdzieś zapisywać kiedy było słońce:roll: I tak zrobię![/SIZE] [SIZE=4]Ty biedna pewnie jeszcze siedzisz na tym weselichu. Zaraz koniec i do domku do ciepłego wyrka:loveu:[/SIZE] [SIZE=4]Dobrze, że chociaż masz szansę popatrzeć na rodziców i Oskarcia przez kamerkę:loveu: Ja bym chyba nie wytrzymała tyle czasu bez rodziny... Mojego brata nie było przez 4 miesiące:-o Normalnie usychałam z tęsknoty.[/SIZE] [SIZE=4]Życzymy udanego wieczoru i szybkiego powrotu do domu:p[/SIZE][/SIZE] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj Madziu źle dmuchałaś, źle i zapewniam, że to nie Nasze deszcze przyszly do Was, bo Nasze jeszcze nie odeszły i nie chcą sobie pójść :placz: Qrcze jak ja bym miała zapisywać dni bez deszczu to do tej pory byłoby ich może z 6 :lol: więc u Was nie jest źle, nie bój żaby :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też już zaczynam tęsknić, jakoś tak jestem bardzo zżyta z rodzinką i jak wyjeżdżam na dłuższy wyjazd to odczuwam brak ich obecności. Teraz muszę się oswajać z sytuacją, że zostanę jedynaczką, bo siostra już na dłużej, jak nie na stałe przyjechała do Anglii :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2']Biedna Dagusia nasza :calus: Praca pracą ale słonko również by sie przydało...Nienawidzę takiej pogody deszczowej, moze być zimno i mroźno byle tylko nie padało :shake: Kochana, życzymy Ci szybkiego nadejścia słonecznych i ciepłych dni, bezdeszczowych i bezwietrznych :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj Kasiu ja też własnie takiej pogody nie cierpie, bo jak jest chłodno to przyajmniej cieplej się ubierzesz i można gdzieś iść, a jak leje to nigdzie się nie wychodzi, bo się nie chce, a i nie ma uciechy spacerować po deszczu.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ciepłe dni to chyba nie prędko przyjdą, bo jak oglądamy prognozę pogody w necie to non stoper opady pokazują, już naprawdę brzydnie się to :angryy:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Hi Daga:p mam nadzieje ze u Ciebie wszystko oki bo słyszałam o jakis nieudanym ataku terrorystycznym. Uważaj tam na siebie a juz lotniska i busy omijaj z daleka najlepiej piechotą ;) a skosztujesz se aby torta weselnego abo chamidła nic nie dadzą?:lol:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tak Dariuś u mnie wszytsko w porządeczku, jestem tutaj z wami tzn ze nikt mnie nie porwał :lol: A tak serio to na lotniskach kontrola zaostrzona na maxa i nic dziwnego, bo lepiej być wcześniej na lotnisku przed odprawą i przebyć ją bezpiecznie niż żeby była robiona na odczepnego ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do lotnisk i busów to omijam je szerokim łukiem wszędzie na nogach :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dziewczyno Ty być nie chciała widzieć tego "ich" tortu weselnego. Musiałabym kiedyś zrobić zdjęcia jak takie wesele wygląda, to odechciałoby się Wam wszytskiego :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Sis :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Szkołę fotograficzną zaczynam pod koniec wrzesnia, a kończę pod koniec czerwca 2009 roku, więc trochę jeszcze będziesz musiała poczekać :evil_lol: Teraz jestem na etapie wyboru aparatu i obiektywu, a to pochłania normalnie moje wolne dni :evil_lol: :shake: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Przejrzałam wszystkie zaległe foteczki i również zachwycam się Mikusiem - cudny blondasek, mimo iż bardziej podobają mi się ciemne Yoreczki, to Mikuś zalicza się do tych wyjątków jasnych :loveu: :loveu: Ma taki kochany pysio, że nie da mu się oprzeć :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Piękne kwiatki - chwasty i takie delikatne, pastelowe kolorki :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dobrej nocki zyczymy :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]aaaa "ciłała" :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha śmiać mi się chce, bo ja taka wpatrzona na Kilimangaro byłam, że Chihuahua już nie zauważyłam :oops: i dopiero teraz jak Nane napisała :oops: Oba pieski śliczne :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze no tak czytam i oczom nie wierze :roll: Póki co nie spotkałam się z taką historią, ale dzięki tej wiem, że muszę być zdecydowanie ostrożniejsza i rozsądniejsza jeżeli chodzi o teren w którym powinnam puszczać psa. Na szczęście u mnie jastrzębie nie są ptactwem często spotykanym o ile w ogóle występują ... chwała Bogu ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Współczuję bardzo osobom, którym się przytrafiła ta przykra :-( i okrutna :placz: historia i mam nadzieję, że dzięki ostrzeżeniom będzie mniej takich wypadków :-([/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha no świetne posłanko sobie Shilia znalazła :lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Daria1 - ciesz się, że chociaż masz Rose przy sobie, bo ja to już całkiem sama zostałam, tylko do poduszki teraz sie mogę przytulić :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach cudne te Wszystkie szczeniaczki, możnaby się godzinami na nie patrzeć i zapewniam, ze nie znudziłoby się hihi.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Szkoda tylko, że one tak szybko rosną, ale szczęściem jest to, że dlugo w nich siedzi szczenięce zachowanie i przypomina o chwilach z młodych lat :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dotarłam i do Was :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Śliczne te wsyztskie focie, bardzo mi się podoba Matrix w nowej fryzurce, wygląda uroczo i uważam, ze zarówno w kiteczce jak i bez prezentuje się świetnie :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Pegaza'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20bored/3982.gif[/IMG]daje Ci te słońce tyle że u nas też jest teraz pochmurno:roll:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach póki co muszę się zadowolić tymi Waszymi słoneczkami, ale dzięki Wam jakoś mam taki lepszy humorek :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj zapracowana Dagusiu!! :)[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/letnie/85.gif[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Wkońcu do Ciebie dotarłam ostatnio mało czasu na wszystko ehhh życie... Ale przesyłam gorace tulaski dla Ciebie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif[/IMG]oraz życze przyjemnego dzionka wysyłam Ci troszke cieplutkich promyczków slonka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_6_1v.gif[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Pozdrowionka [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/183.gif[/IMG][/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj ja tez zalatana i na nic czasu nie mam, nawet wczoraj nie zdazyłam odwiedzić wszytskich galeryjek, ale zaraz do Was wpadne zobaczyc co u Matrixa :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie']Cześć Daguś! Oj, pogoda u Was jest bee :shake: U mnie dzisiaj słonko świeci, więc przesyłam z Ariskiem troszkę dla Ciebie. Tylko czekać, aż dojdzie :loveu: Środkowa Anglia zalana? :-o A Ty jesteś gdzie? Chyba na południu, bo nad morzem... ale sama nie wiem gdzie leży Bournemouth :shake: Daguś, teraz już nie pracujesz na 2 zmiany? Czy dzisiejszy ranek zaliczał się też do 'day off'? :razz:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tak, ja jestem na poludniu nad samiusienkim Morzem :loveu: Dzisiaj miałam poranek wolny z tegoż względu iż pracuję od 15:30 mam Weselicho, a później zostaję na obiadku czyli tak jakby 2 zmiany w jednej mam :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Asia&Misia']Dzień doberek :D Ja tutaj zniecierpliwością czekam na jakieś fajniutkie fotki z Angli :cool3: Ciekawe czy sie doczekam :D[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aniu nie mam gdzie tych fotek zrobić :roll: sama chętnie bym się gdzieś wybrała i dużo zdjęć zrobiła, no ale jak tu gdzieś iść kiedy non stop pada deszcz :angryy: Jak dobrze pójdzie to fotki będą dopiero po 15tym lipca ... teraz do środy będę na pewno bez aparatu ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zbieram się powoli do pracy, a tak mi się nie chce iść buu :placz: :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ach :loveu: :loveu: :loveu: i och :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach Caprysia o poranku cudna jest :loveu: brakuje mi takiej mordki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Pegaza']Pipi i psy mojej mamy:p sępy czekają na kiełbase:lol: [URL]http://dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=6258183[/URL] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]haha jak slodko wszystkie wyczekuja w rzedzie :loveu: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witam w to sobotnie popołudnie :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]U nas nic nowego zwłaszcza jeżeli chodzi o pogodę, w nocy tak lało, że spać się nie dało, teraz leje nada, ale nieco mniej :mad: :mad: :mad: Środkowa Anglia podobno zalana, mam nadzieję, że pogoda ulegnie zmianą i zacznie rozpieszczać nas słoneczkiem, o jak tak dalej pójdzie to chyba nici będą z naszego wyjazdu do Alton Towera, a ja już się tak nastawiłam, że dni odliczam ech :shake: Chyba złożę petycję dot.pogody :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja dzisiaj dopiero na 15:30 do pracki, więc jeszcze mam chwilkę, a potem wedding & dinner i pewnie ok 23-24 wrócę i znowu byle do następnego wolnego :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']ja bym ryczała jak bóbr :p[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha czyli masz tak jak ja :cool3: Ja to nawet nie myslę o tym jak będzie jak wrócę i na lotnisku ich wszystkich ujrzę :loveu: Strasznie mi rodzinki tutaj brakuje :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Witam Dage słonecznie:p[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj witam Dariuś deszczowo, pochmurnie i dołująco :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2']Przyda sie Dadze słoneczko, przyda...:loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze no coś kiepsko się staracie o to, aby i do mnie dotarło słoneczko :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach ja uwielbiam te ostrzyżone Yoreczki :loveu: :loveu: Teraz sobie nie wyobrażam Oskara z długimi włosami, wystarczy, że zaczynają mu trochę odrastać, a ja mam wrażenie jakby był zarośnięty i czem prędzej chciałabym iść z nim na kolejną wizytę fryzjerską hihi. Teraz musimy czekać do połowy wrzesnia, więc na pewno zarośnie prez te 3.5 m-ca :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='Megula']Dziekujemy Dagus :oops: :) Ciesze sie ze zagladasz do nas na Dogo :multi: A wlasciwie to kiedy wracasz? :-([/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj zaglądam czasami, a teraz nawet na Yoreczki zaczęlam :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wracam pod koniec sierpnia, bo 1go września jadę na 10dniowy obóz ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...