[quote name='Cockerek']Marca :hand:
Dziękuję ślicznie :)
A wiesz, wskakuję tam do was na yorki, przeglądam fotki i taaaakie słodziaki tam są, a nic nie mogę skomentować bo nie wolno :( A są takie słodzkie dziubki, że tego nie można przemilczeć.
Buziaki dla Besi, śliczna gwiazdeczka :loveu:[/quote]
Dzięki! Zdjęcia komentujemy na Yorkowym offie:)
I oczywiście przekaż buziaki Nelci.