[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Marcelko :loveu: :multi: :multi: :multi: ale sie ciesze, ze zajrzałaś, a moze jakies zdjęcia Besunci nam tu zapodasz co?? please :oops:[/COLOR][/quote]
[B]Dagusiu[/B] nie mam za dużo nowych zdjęć Besi, dlatego wczoraj troszkę porobiłam, wklejam jedno:
[IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/b9ac5990.jpg[/IMG]