-
Posts
674 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marca_Besi
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Marca_Besi replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Cockerek[/b] To wspaniała wiadomość!! Cieszę się razem z Tobą! Serdecznie pozdrawiam! -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Marca_Besi replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Cockerek[/b] Nie załamuj się! [b]anii[/b] ma rację, czas szybko mija! I może faktycznie za niedługo w innej hodowli urodzą się szczeniaczki i będą sunie! :) -
Border Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
Marca_Besi replied to Marca_Besi's topic in Border Collie
Nie wiem, czy zaglądacie do działu "Psów w potrzebie". Jeden z tematów dotyczy suni mix Border collie, która jest w schronisku. Oto link do tego tematu: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=893696#893696[/url] Sunia jest prześliczna! -
Border Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
Marca_Besi replied to Marca_Besi's topic in Border Collie
Artykuł możecie przeczytać w najnowszym numerze "Przyjaciela Psa" :D -
Mi też! :D Szkoda, że trwał tylko pół godziny :( .
-
Border Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
Marca_Besi replied to Marca_Besi's topic in Border Collie
Dziś przeczytałam w psiej gazecie wywiad z hodowczynią, o Border Collie. Bardzo podobał mi się ten artykuł, może ktoś z Was czytał? Bordery to naprawdę niesamowite psy. Ostatnio widziałam je na wystawie w Kielcach. Jest w nich tyle energii! -
Na dzisiejszym spacerku porobiłam Besulce trochę zdjęć :D. "Chodź Marca, zobacz jaka piękna pogoda!!" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/1.jpg[/img] "Jak tu pięknie!" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/2.jpg[/img] [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/3.jpg[/img] "No chodź, idziemy dalej!" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/4.jpg[/img] "Gdzie jest moja pańcia Marcelka?" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/5.jpg[/img] "A! Tu jesteś!" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/6.jpg[/img] "Ale gorąco!" [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/7.jpg[/img] "Wracajmy do domu, dość tego opalania :D " [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Galeria%20Besi/8.jpg[/img]
-
[b]Pasavera[/b], dzięki. :buzi: Już doszło i mam na pulpicie :D
-
[b]Cockerek[/b] Ja również trzymam kciuki! :D
-
Żółwik jest super! :D [quote name='Pasavera'] [img]http://img219.echo.cx/img219/1180/10073900fj.jpg[/img][/quote] To zdjęcia bardzo mi się podoba, Pas, przesłałabyś mi większy rozmiar, taki na tapetkę? :oops:
-
[b]Ariadna[/b] Przepiękne!! :iloveyou:
-
[b]Diana14[/b] Śliczny rysunek!
-
To jeżeli zdecydujesz się przyjechać, mam nadzieję, że się spotkamy na wystawie, bo będę w oba dni :D .
-
Wyczytałam w gazecie, że pierwszy odcinek już w tą sobotę. :D Zobaczymy :D
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Marca_Besi replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Wszystkiego Najlepszego dla Ofrusi!!! (Przepraszamy za spóźnione życzenia :oops: ) :new-bday: :BIG: -
Gratulacje dla wszystkich!!! Fajnie, że tak dużo zdjęć powklejaliście, miło się je ogląda. :D [b]carragan[/b] Super zdjęcia! Wklej więcej! Ale wilczarze są duuuże, ile one ważą? Miałam okazję zobaczyć jednego w zeszłym roku na wystawie w Nowym Targu, może to był piesio kogoś z Dogomanii?
-
[quote name='Lara'][quote]Tak, hehe. Może pamiętasz mówiłam, że mam Yorka[/quote] nie pamietam.... chyba zbyt bylam zajeta tym nalesniorem :wink:[/quote] Hehe. A czy wybierasz się na wystawę do Krakowa??
-
Ja cały czas trzymam za wszystkich kciuki!! Czy są już może jakieś wieści??
-
[quote name='Lara']super! :D [quote] Lara napisał: Cytat: Lara Czy to nie Ciebie spotkałam z Beauceronem w Kielcach przy Flatach?? PEWNIE, ze TAK!!!! ale zapoznalysmy sie? Chyba troszkę. Ja znalazłam Was z pieskami za ogrodzeniem wystawy. I wtedy właściwie rozmawiałam cały czas o Flatach z ich właścicielkami. [/quote] aha, to juz kojarze :D Ale Ty bylas bez pieska? a ja w tym czasie wciagalam nalesniora? :wink:[/quote] Tak, hehe. Może pamiętasz mówiłam, że mam Yorka :D .
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Marca_Besi replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[b]Maciek[/b] Wszystkiego Najlepszego dla Toli!!! :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: -
[quote name='Lara'][quote]Lara Czy to nie Ciebie spotkałam z Beauceronem w Kielcach przy Flatach??[/quote] PEWNIE, ze TAK!!!! ale zapoznalysmy sie? :D[/quote] Chyba troszkę. Ja znalazłam Was z pieskami za ogrodzeniem wystawy. I wtedy właściwie rozmawiałam cały czas o Flatach z ich właścicielkami.
-
Szczeniaczki są przesłodkie!! :iloveyou:
-
Jakie śliczniutkie Yoreczki! :iloveyou:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Marca_Besi replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Już wklejam :D [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Wystawa%20w%20Kielcach/7-100_1999.jpg[/img] Ogólnie pogoda na wystawie była ładna, ale wiał wiatr i przez kilka minut kropił deszcz. [img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Wystawa%20w%20Kielcach/6-100_1996.jpg[/img]