-
Posts
674 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marca_Besi
-
[b]Martyna[/b] Jesteś kochana! Jak fajnie, że wkleiłaś fotki. Są śliczne!!
-
Jejku..zdjęcie kochaniutkie :angel:
-
[quote name='Mona']Czemu kolaki sedziowane sa tak pozno???Byłam pare razy(4) na Międzynarodowej Wystawie w Krakowie i o godz.13.00 było juz dawno po ocenie... Jeżeli ktoś chce mam 2 zdjecia psa Bearded Collie Tokooff Tell XANDRO z wystawy w Krakowie sprzed 2 lat bodajze. Ale to jest wystawa w Katowicach. Na tym ringu będzie kilka ras i pewnie dlatego. Na stronie ZK Katowice (link pare postów wyżej) jest troche informacji. Zdzisek To super. Pozdrawiam.
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Marca_Besi replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[b]Maciek[/b], [b]Waldek[/b] Jak miło!!! Dziękuję ogromnie!! :buzi: -
[quote name='Yorkies']a za chwilę dorzucają: "Co mu jest?"[/quote] Hehehehe :lol: :lol:
-
[b]rzaba[/b] Jejku jakie śliczne zdjęcie!! Aż chce się przytulić pieska!
-
Tak, to wszystko jest podane na stronie Związku Kynologicznego oddział Katowice Sędzią Owczarków szkockich Collie jest: Elke Peper, ring 1, sędziowanie tych piesków rozpoczyna się o 13:00. Pozdrawiam!
-
Nie wiem czy ktoś na forum o tym już pisał, dlatego ja piszę :D . Yorki będą na 6 ringu, sędziowanie zaczyna się o 10:00. I będzie 88 Yorków!
-
Na stronie Związku Kynologicznego oddział w Katowicach jest stawka. A oto ona: FCI 156 - OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY PSY/MALES Klasa młodzieży/Junior Class 392 ALIAD ASSAWDA od Mohtarów 393 BANDOS Różany Gaj 394 Camaro LORD OF THE DANCE 395 CHIKO Różany Gaj Klasa pośrednia/Intermediate Class 396 Mł.Ch.PL. AFFINITY Lovely Dream 397 NON IRIN Vangeldis 398 QUEENLY MIGHTY QUINN of Kassiopeia Klasa otwarta/Open Class 399 GOLDEN DE SOL Szumiące Sosny 400 GRYF z Pradoliny Odry 401 Mł.Ch.PL. KENT z Grojeckich Łąk 402 MISTER BLUE MERKAN Złote Gwiazdy Szkocji 403 MISTER BLUE MORFEUSZ Złote Gwiazdy Szkocji 404 ROMEO Ko To Ra 405 VALANDIL Daccaria Klasa championów/Champion Class 406 Ch.CZ. GO TO ROCLYNN Noko Bohemia 407 Ch.PL. IRBIS Różany Gaj 408 Ch.PL. KIWI z Grojeckich Łąk 409 Ch.PL. Old Golden Gates VIS A VIS SUKI/FEMALES Klasa szczeniąt/Puppy Class 410 WHITE WAVE Ko To Ra Klasa młodzieży/Junior Class 411 ALLULU AL ASWAD od Mohtarów 412 CAMELIA Gwiazdy Bursztynowego Szlaku 413 CHANTAL Różany Gaj 414 Double Scotch GOLD WESTERN WITCH 415 GIRLA Magiczny Szkot 416 SHAKIRA GOLDEN GIRL Złote Gwiazdy Szkocji Klasa pośrednia/Intermediate Class 417 ABA Wielowiejska Zgraja 418 ARWENA Wald Kop 419 CALINKA Gwiazdy Bursztynowego Szlaku 420 DIAL Różany Gaj 421 MON AMOUR Ducatti 422 NEW AGE Vangeldis 423 Mł.Ch.PL. Silver Dream BLUE RAINING AGAIN Klasa otwarta/Open Class 424 CAMPARI Gwiazdy Bursztynowego Szlaku 425 CHANEL GIRL znad Bolinki 426 FLISSI LOVLY ANGEL Hippocampus 427 LAWARA z Pradoliny Odry 428 PRIDE Ko To Ra Klasa weteranów/Veteran Class 429 BENJE z Pradoliny Odry 430 FLAMI Actis 431 LEDA Dobra Nasza A ja mam ogromną prośbę do osób, które będą na tej wystawie, o zdjęcia Bearded Collie (ring 1 tak jak szkocki collie), Border Collie i Owczarków australijskich (Aussie) (obie rasy na ringu 3)! Będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam!!
-
Ja będę w piątek, wtedy kiedy Yorki. Czyli na tych zdjęciach pokazana jest wystawa w Katowicach, rok temu?
-
[b]rzaba[/b] i [b]Justyna[/b] Fajnie zobaczyć jak wyglądacie. Pozdrawiam :D
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Marca_Besi replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Wszystkiego Najlepszego z okazji pierwszych urodzin [b]Lorda[/b]!! Długich spacerków, przepysznych kosteczek i zdrówka!! Życzą Marca i Besi! :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: -
[b]tygrysek-kr [/b] Ja swój mam od taty, ale sprzedają u Nas w szkole i są właśnie z czarną lub niebieską tasiemką :) .
-
Kochani do wystawy zostało 12 dni!! A oto mój identyfikator!: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/119737.jpg[/img]
-
[b]rzaba[/b] Werter tak słodko śpi! :angel:
-
[b]rzaba[/b] Fajniutki zdjęcia!
-
Jakie słodki zdjęcie! :angel: :angel: Śliczniutkie!
-
[b]Justyna[/b] Hih, zdjęcie z jęzorkiem! Super!
-
Ja już sobie wydrukowałam :D . Waldku ogromnie dziękuję!!!
-
[b]Justyno[/b] Śliczne zdjęcia Gofera! Cieszę się, że coś napisałaś na Yorkach!! Pozdrawiam! :buzi:
-
Ok, nic się nie stało :), a po pracy to lepiej odpocznij!
-
[b]Waldku[/b] Ja zauważyłam mały błąd :) , bo mój nick to Marca&Besi, a nie Marca&Biesi.. :)
-
[b]Bubi[/b] Jaki śliczny i słodziutki szczeniaczek!! :angel:
-
Na stronce ZK w Krakowie nadal nie ma dokładniejszej obsady sędziowskiej.
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Marca_Besi replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[b]Isabelle[/b] Wszystkiego Najlepszego!! Zdrowia, szczęścia i wszystkiego czego jeszcze sobie zamarzysz!! :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG::new-bday: :BIG: Nom, hih teraz jest Nas 3 rybki! :) Jeszcze raz dziękuję kochani za życzenia :buzi: