Ja też dziś obejrzałam Teleexpress. Ale wczoraj było inne, wprawdzie widziałam tylko końcówkę, ale pokazali dwa malusie Yorkusie..
Tak, biedulki Yorczusie, takie wystraszone, tylu ludzi na Nie patrzy, światło, błyski od aparacików, kamery, biedulki malutkie..