Jump to content
Dogomania

Marca_Besi

Members
  • Posts

    674
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marca_Besi

  1. A dzisiaj było o Goldenie Willy'm, którego właścicielka miała padaczkę i wyczuwał kiedy nadchodzi. Wspaniały był ten Golden. A później był Border Collie, Rob, zaganiający bydło w Kanadzie.
  2. Nom, heh. Bo w sumie z pieskami to różnie, jedne lubią tą karmę, drugie tamtą. Pozdrawiam!
  3. Hmm co do karmy, to raczej zapytaj hodowcy jaką dawać. A Royal, czy ja wiem czy jest najlepszy? Besi go nie lubi, daję jej inną i wszystko jest w porządku.
  4. [b]gosiasawicka[/b] Śliczne fotki Yorczusia w galerii, które wkleiła Daga. Co do kiełków to oczywiście idź do weta. A co do nauki Yorków, to pieski z tej rasy są bardzo inteligentne. Próbuj, nagradzaj pieska. A jak jest malutki to łatwiej jest go nauczyć wielu rzeczy.
  5. [b]Elena[/b], [b]Alka[/b] i [b]Agnieszka[/b] Zdjęcia śliczne i kochaniutkie!!
  6. [b]Gosiu[/b], [b]Ewciu[/b], [b]Klaudio[/b] i [b]Malwinko[/b] Super zdjęcia!
  7. Hih, też nie mogę się doczekać! Już coraz bliżej 18 marca!
  8. Serdecznie witam nowych forumowiczów!!
  9. [b]Michasia15[/b] Serdecznie witamy na forum!
  10. [b]Agnieszko[/b] Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin dla [b]Snoopy'iego[/b]!! Długich spacerków i pysznych smakołyków!! Życzą Marca i Besi!! :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG:
  11. [b]Gosiu[/b] Świetne zimowe fotki!
  12. Ja też nie mogę już doczekać się wystawy w Katowicach!!
  13. [b]Malwinko[/b] Świetne zdjęcia! A to pierwsze! [b]Nika[/b] Maluszki taaakie słodziutkie!
  14. [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116547.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116548.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116549.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116550.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116551.jpg[/img]
  15. Zdjęcia obrobione przez Dage: Jeszcze raz dzięki Daga!! :buzi: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116541.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116542.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116543.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116544.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116545.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116546.jpg[/img]
  16. [b]Alexa30[/b] Serdecznie witam na forum! I zapraszam do wklejenia zdjęć pieska do galerii.
  17. [b]PALATINA[/b] Cieszę się, że pomogłam.
  18. Hih, prosze bardzo!
  19. I jeszcze jedno, ale również po angielsku: [url]http://publications.royalcanin.com/renvoie.asp?type=1&cid=20483&id=100005&com=1&animal=1&lang=2&session=759998[/url] Ok, teraz będę dopisywać: znalazłam coś takiego, po polsku: [url]http://rasy.4lapy.info/L-rasy/w-walijski%20springer%20spaniel.html[/url] I jeszcze jedno też po polsku: [url]http://www.naszepsy.pl/rasa_essay.asp?rasa=1430[/url]
  20. [b]Malwinko[/b] Yorkusie śliczne i tak słodko śpią! :angel:
  21. Marca_Besi

    YORK DAY

    Ja też dziś obejrzałam Teleexpress. Ale wczoraj było inne, wprawdzie widziałam tylko końcówkę, ale pokazali dwa malusie Yorkusie.. Tak, biedulki Yorczusie, takie wystraszone, tylu ludzi na Nie patrzy, światło, błyski od aparacików, kamery, biedulki malutkie..
  22. Zgadzam się z [b]Yorkies[/b], świetne zdjęcie!
  23. O, jakie słodziutkiee!! :angel:
  24. To jeśli nie sprawi Ci to problemu to ja też bym chciała...
×
×
  • Create New...