-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
byl w poniedzialek na krotkim wyjsciu;) -
we wtorek wieczorem nie zjadla juz swojej porcji jedzenia a wiemy ze apetyt mala miala zawsze,wczoraj rano nie chciala juz nic jesc kompletnie wypluwala kurczaka i pila wiadrami wode miala usg zoladek jest tak powiekszony ze nie widac innych organow siega az w miednice:( na szczescie w plucach nie ma przerzutow(miala tez rtg klatki piersiowej) wczoraj doszlismy do wniosku ze trzeba ja otworzyc bo widac ze sie meczy jesli nowotwor nie bedzie rozsiany po calej otrzewnej pobiora wycinek oddadza na histopatologie i zobaczymy niestety czuje ze nie bedzie dobrze dlatego chce aby przy zasypianiu miala kogos znajomego przy sobie trzymajcie kciuki:(
-
3,5 letnia Pikolina, szczery uśmiech i radość!!! MA DOM!!!
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Pikolin pojdzie do domu na poczatku sierpnia do cioci naszego wolontariusza;) -
wczoraj byly na kontroli i antybiotyku,to co ja zauwazylam to to ze juz tak nie zachodza lojem w czwartek jeszcze raz antybiotyk a w piatek biomectin zobaczymy co dalej co do labki marzy mi sie dla niej dom gdzie ktos bedzie z nia pracowal a nie zeby siedziala na kanapie na razie mala ma gluta wiec i tak nigdzie nie pojdzie,jesli nikogo nie znajde dla niej przez tydzien to pewnie pojedzie do Zamoscia;)(tzn pewnie i tak tam pojedzie bo sami debile po nia dzwonia)
-
malo powiedziane ze jedza :D az im dupki skacza
-
schotapenu;) dopilnuj jutro zeby wzieli zeskrobine i zbadali co to dokladnie jest
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie biega sobie gdzies tam w tle;) -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a wiecie ze taki psiak jak nasz Stinus gra w reklamie nutelli?:D -
kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10399868#post10399868[/url]
-
ok jakos wyszlo bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10399752#post10399752[/URL]
-
jak cos masz to poprosze o zdjecia koncze wystawiac to co ja mam ale to marnosc jest ja tez mam zawsze problem z poczta ale jakos sie bede mobilizowac wazne zeby maluchom pomoc
-
w kierunku tych psiakow nie robisz nic procz denerwujacych postow a to mnie obchodzi bardzo, jak juz pisalam nie przeszkadzaj pomagac tym ktorzy pomagaja skoro nie wiesz jak to sie robi siedz cicho i poczytaj jak to robia inni-kazdy kiedys sie uczyl ty tez mozesz jesli ktos chcialby wspomoc leczenie naszych szczeniat jak i sterylke ich mamy podaje nr konta [B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9 [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] prosze nie zapomniec o dopisku "psy z cegielni" [/B]Niunki czekaja tez na objecie je wirtualna adopcja,chetnie poznaja tez nowe twarze-odwiedziny mile widziane zaraz postaram sie zrobic im jakies bazarki
-
allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=391696778[/URL] siek i ania czy moge podac w allegro tez do Was kontakt?
-
siek trzaskam im zaraz allegro
-
jak na razie trollujesz ty i to kazdy temat gdzie ludzie chca pomoc zwierzetom,zbedna tu jestes wiec sobie daruj,zlote rady z fotelika dawaj 3letnim dzieciom akurat ten sam poziom moze czas abys poczytala swoje ostatnie posty i pomyslala co w ogole robisz na forum psy w potrzebie bo na pewno nikomu nie pomagasz dziewczyny opisaly wszystko dokladnie wiec sie juz nie wybielaj bo to obrzydliwe-daj im pomagac bo odwalily zajebiscie trudna robote teraz codziennie zajmuja sie szczenietami kapia pielegnuja szukaja domow chca tez pomoc suce a twoje mundre posty mozesz sobie wsadzic w nos a na koniec polecam ci zajrzec do slownika bo slowo wulgarne widac ze jest ci obce pomijajac juz slyszenie wyrazow eot z mojej strony i zniknij stad na wieki
-
dziewczyny mowily ze ta kobieta(mama chlopca) jest w stanie suke przetrzymac po zabiegu do azylu tez jej nie chce brac bo to bez sensu ale zobacz ze zanim znajdzie sie jakies dt suka moze zaraz znowu zajsc nam w ciaze(dt dla fajnego psa jest trudno znalezc a co dopiero dla problemowego) ja to widze tak lapiemy suke oddajemy do weta na zabieg i zanim sie wybudzi zawozimy ja do mamy chlopca pewnie bedzie potrzebna kenelowka ale mozna ja pozyczyc jesli suka jest zdziczala i siedzi tam nawet i 2 lata to marnie widze jej egzystencje w domu a z ogrodu pewnie nawieje na razie priorytetem jest sterylka zeby kolejnego miotu nie bylo
-
dziewczyny nie reagujcie na durne wypowiedzi szkoda nerwow a ten paskudny pieniacz siedzacy w wygodnym fotelu i tak nie pomoze ani suce ani szczenietom zmiesci sie ona do naszej klatki pulapki?kiedy chcecie ja odlowic bo trzeba umowic weterynarza odrazu na zabieg
-
Oskaros zmienil boks i dziewczynke;)