-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
jutro sprobuje zrobic laleczce ladne foteczki odezwal sie do mnie pan z wroclawia bardzo sympatyczny zobaczymy co bedzie dalej
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
babeczki jak podajecie do mnie namiar to poprosze ten 2 nr telefonu 501-258-303 dzisiaj dzwonil pan z wroclawia chcialby sunie w typie ON lub labkowata dom z ogrodem jest juz tam psiak w wieku ok 1,5 roku pan sympatyczny moze po psiaka przyjechac,kogo proponujecie procz Sali? -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
na miejscu lenki -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
w biurze sa i nowego kota mamy rasy kocica;) i imie potrzebne bialo szaro pregowana jest i szczuplutka co do zdjec to ja bylam pewna ze nasz informatyk wpadnie na pomysl aby je zmniejszac no ale coz jak samemu sie nie zrobi to nikt nie zrobi opis Blondaski zmienie nie moglam dopasowac psa do sytuacji wiec dobrze ze mnie oswiecilas Czil na pulawska poszedl -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
o kuzwa a ja je inaczej nazwalam juz na stronie sa:( malinka jagodka a mamusia poziomka -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
poszla Czila a kto to Majka i Gabi? -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
laaaaaaaaaaaaaaaaa ale mi sie zeby susza -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ava w Krezelu fikala do innych psow ale sprobowac zawsze mozna tylko jest jeszcze problem lekow ktore Ava dostaje codziennie o 11 po sniadanku -
zdjecia z wyjazdu do lecznicy na badania [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4479/p1010001dz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8081/p1010002qo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4036/p1010003bn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1272/p1010004uu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9857/p1010005zl8.jpg[/IMG]
-
weszlam tu przez watek czarnych kwiatkow...dziewczyny poznalam dolores osobiscie moje kolezanki zastanwialy sie czy nie dac jej suni na DT ale sorry jak ktos przywiazuje psa pod sklepem...szkoda slow kategorycznie powiedzialam nie i na cale szczescie... z naszego schroniska psa nie dostanie na pewno...
-
Najlagodniejsza Z Lagodnych Amstaffka Panda Szuka Domku!ma dom
Kostek replied to małaczarnawredna's topic in Już w nowym domu
Marta a jaki behawiorysta widzial Pande?mam nadzieje ze nie sugerujesz sie tymi samymi zaleceniami jakie dostala Hiena? -
Wyjątkowo piękna i mloda, ale wychudzona sunia Hiena szuka domu, Warszawa
Kostek replied to a topic in Już w nowym domu
Hiena na pewno musi trafic do domu z ogrodem ewentulanie bloku gdzie ktos ma milych sasiadow;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
kurcze a jak sie taki plakat w necie zamieszcza bo ja mam kilka to tez mozemy wrzucic -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
fotek musze poszukac bo jakies mam na pewno Kostek baba z krwi i kosci;) ale ile to sie nasluchalam ze ja chlop to moje hhihi faktycznie Twoj nick takze mylacy ale mi sie tak jakos utarlo ze tu wiecej kobitek siedzi i do kazdego pisze jak do baby -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
no kilka slow jest;) ogolnie psiaki nie sa problemowe moga zyc z psami kotami dziecmi i co tam sobie ludzie wymarza,oczywiscie odpadaja wszelkie budy i tym podobne sprawy,po psiaka musi przyjechac osoba ktora psa chce adoptowac a nie jakies szmery bajery ze ktos zabiera psiaka dla kogos telefon mozna podawac do Teresy 667 910 663 lub do mnie Sylwia 501 258 303 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] u Teresy jest jeszcze 4 tygodniowe kocie gdyby ktos chcial -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
niestety tak -
bylismy na rezonansie ktory nic nie wykazal:( idziemy na konsultacje do neurologa ale dluga kolejka wiec pewnie dopiero w przyszlym tyg sie dopchniemy,bylismy tez wczoraj u internisty i mamy szprycowac Johnego Encortonem(to wlasnie ten steryd)zobaczymy co dalej Luminal na padaczke dalej podtrzymujemy najgorsze jest to ze przyczyn problemow neurologicznych moze byc od cholery poczynajac na komplikacjach ponosowkowych a konczac na skutkach wypadku
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
cudaczki tylko cos nikt ich nie chce zbytnio -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
957 Swift z Krężla [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5952/957swifthf3.jpg[/IMG] ok 4 miesieczny szczeniak dosyc bojazliwy ale szybko przekonuje sie do ludzi,jego rodzenstwo juz jest w nowych domkach zostal jeszcze tylko on...jest odrobaczony i zaszczepiony bedzie mniej wiecej do/za kolano 964 Pusio z Krężla [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4396/964pusiopq0.jpg[/IMG] ok 3 miesieczne szczenie maly lobuziak,jak dorosnie bedzie maly mniej wiecej do pol lydki,jego rodzenstwo takze juz znalazlo domki,odrobaczony i zaszczepiony 977 Popis [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8588/20080820004ic3.jpg[/IMG] mala filigranowa sunia znaleziona w lesie w Makrach,na poczatku byla psem;) delikatna subtelna ale umie walczyc o swoje,powinna byc mala ale nigdy nie wiadomo(rodzice NN)odrobaczona czeka na szczepienie -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
nie 5 tylko 3 1 suczka i 2 psiaki -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Advocat i Muza poszly do domow Muza pojechala az w zachodniopomorskie;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Prosiaczel wtedy byl hitem,oburzenie na nasze zdziwienie ze pies do budy kurcze ubaw po pachy -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
Kostek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no raz jest Rafi a raz Rufi -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Mizia opanowala chodzenie po biurku wiec trzeba uwazac na ciuszki