-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Obraczus Kostek nie udzielala sie na dogo bo miala banana za chec uspienia slepego miotu szczeniat moderatorka tak sie obruszyla ze z fochem walnela mi pol roku przerwy :D wracajac do Regana...nawet mi sie nie chce komentowac osobistych wycieczek pod moim adresem naprawde mam to w doopie, jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja te ktore nie kiwna palcem, w Kolnie nie byly mnie nie widzialy ale oczywiscie wiedza wiecen niz ja...coz wasze sumienie nie moje, ale niestety dla was nie mam zamiaru przestac pomagac zwierzetom i nie przestane ich wyadoptowywac czy to z Kolna czy Warszawy czy innego pcimia a teraz te wszystkie mundre moga sie wykazac! REGAN MA DOM TYLKO TRZEBA GO TAM ZAWIEZC! Maz Pani Marty sie rozchorowal i w ten weekend nie udalo sie Miska odebrac, niestety ani ja ani p.Marta innego transportu nie znalazlysmy wiec albo pies siedzi w boksie kolejny tydzien albo ktoras z mundralinskich ruszy kuper zobaczy Kolno na wlasne oczy zadlawi sie swoim jadem i przewiezie psa!oczywiscie wiem ze tak sie nie stanie bo co byscie innego robily na dogo zamist opluwac innych wiec lojalnie ostrzegam kazde pomowienie bede kierowala do sadu!dwie sprawy juz wygralam a pieniazki trafily na konto psiakow wiec jesli ktoras chetna nie ma problemu...skoro nie dociera do was jak sie mowi to juz nie moja broszka... [COLOR=red][B]PAULINA78 serdeczne dzieki za p.Marte! Jestes zajebista!Teraz tylko spakowanego Regana do samochodu i happy end![/B]innym normalnym takze dziekuje ale nie bede sie uzewnetrzniac nickami[/COLOR] [COLOR=red]bo te osoby wiedza kto komu i za co[/COLOR] no to by bylo na tyle w temacie Regana
-
[quote name='malibo57']To wątek Farcika [url]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryz%C5%82-mu-%C5%82ap%C4%99-%28Radom%29-pom%C3%B3%C5%BCmy-sfinansowa%C4%87-operacj%C4%99!drast.zdj%C4%99cia[/url] Sunia nie ma jeszcze ani watku, ani foty. Jest w klinice, po operacji, w śpiączce farmakologicznej.[/QUOTE] dzieki wyglada to tragicznie!
-
[quote name='SeanPayne']... ja nie płacze .... prosiłem o adres .. to Ty tu mi wyjeżdżasz z usmarkanym nosem ... to masz adres ? pojadę pooglądam, zapytam i może skorzystam... więc? JEŚLI CHCESZ ROBIĆ BIZNES TO ROZMAWIAMY JAK PRZY BIZNESIE... a gdy chcesz pomóc to nie wyjeżdżaj tu z kasą ... ts ts[/QUOTE] ty nie placzesz?a kto pisze ze ma 10 psow w domu plus 7 kolejnych? oczywiscie ze mam adres bo trzymam tam swoje psy ale nie bede go udostepniac osobie ktora ma jakies zaburzenia...raz piszesz jedno raz drugie hotel jest pod piasecznem wiekszosc wie co to za hotelik o biznesach wyjezdzaj swoim kolegom a nie mi
-
zachowanie dobrostanu w schronisku dla bezdomnych zwierzat
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudzik nie potrafi chodzic na smyczy to psiak ktory pilnowal posesji przez 3/4 swojego zycia -
Sunia ma robocze imie Klara , niestety jest pelno telefonow w sprawie adopcji(co w sumie przeraza bo o inne nikt sie nie tlucze) ale nikt nie dzwonil pytac sie czy to moze jego zaginiona sunia jesli chodzi o zdrowie to musze podpytac Iwone bo nie widzialam Klary od srody jedyne co moge powiedziec to to ze to cholerny upierdliwiec zadzior i wspolczuje przyszlemu wlascicielowi:diabloti:
-
ja juz na czysciutko jeszcze 2 egzaminy i obrona :D
-
[FONT=Comic Sans MS]Imię:[/FONT]MAJLO [FONT=Comic Sans MS]Plec:[/FONT]SAMIEC [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT]1,5 ROKU [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/FONT]5 kg [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/FONT] WARSZAWA [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/FONT]PO ZAKOŃCZENIU ANTYBIOTYKOTERAPII [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/FONT] ŁAGODNY [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/FONT] ŁAGODNY [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/FONT] NIE SPRAWDZONO [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje [/FONT][/FONT]ZOSTAŁ ZNALEZIONY W WĘGROWIE JAK BIEGAŁ Z PRZYWIĄZANĄ DO OGONKA PUSZKĄ,MUSIAŁ MIEĆ AMPUTOWANY OGONEK I MA TERAZ NA PUPIE KAPSELEK [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/FONT]MIŁY, SYMPATYCZNY, ŁAGODNY, SUBTELNY, DELIKATNY [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/FONT] 504-226-339 [email protected] [email protected] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wątek: www.adoptujpsiaka.pl/psiak,198.html [/FONT][/FONT]
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Kostek replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
dziewczyny nie ma co sie przejmowac niestety zastuj lekki jest ale jak juz minie to bedzie kolejka po chlopaka i bedziecie myslec ktory dom dla niego bardziej idealny-bedzie dobrze przeciez i tak juz jeden ma domek z drugim takze pojdzie szybko -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Kostek replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Osobno szczepimy psa na wściekliznę, możemy tego dokonać po ukończeniu 2. miesiąca życia, prawnie mamy na to 3 miesiące – każdy 5. miesięczny pies powinien być obowiązkowo zaszczepiony na tę chorobę. W przypadku, gdy planujemy zagraniczny wyjazd z pupilem powinniśmy szczególnie uważnie pilnować terminów szczepień, w szczególności właśnie tego na wściekliznę.[/QUOTE] w Polsce szczepienie p.wsciekliznie jest obowiazkowe od 3 miesiaca zycia -
Klara konsultacje ma w srode ok 21 ale z tego co wiem nie zostanie wydana do mieszkania na dworze no i przed oddaniem będzie sterylizowana widzialam dzisiaj Klare i wg mnie to nie jest takie hop siup dla mnie wyglada to tak jakby kosc wyskakiwala z panewki a wskakiwala dopiero pod naciskiem dlatego Klara tak przysiada co jaki czas, sprobuje jutro nagrac filmik to zobaczycie same Iwona nie zawsze moze odebrac bo siedzi w pracy albo na telefonie dzisiaj przez godzine o mala tlukly sie 4 domy...szkoda ze o inne psy nikt sie tak nie bije
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Kostek replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
w to to ja nawet nie wątpię :)