-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
to prosze poznac prawo jeszcze lepiej a posiadanie kilku nickow przez jedna osobe jest lamaniem regulaminu dogomani tak samo jak i pomawianie [I][B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B] Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, [B]niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna.[/B] Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione. [/I]
-
[quote name='cocacola']Duduś maleńki piesek przeganiany z miejsca na miejsce, przeszkadzający wszystkim bo koczował na ulicy. Ludzie wezwali na niego hycla i pomogli mu go łapać, [COLOR=red]dostał mocno łopata w głowe zeby sku..el nie uciekał[/COLOR], mimo to malutki uciekał ile sił mu starczyło, [COLOR=red]goniony 2 samochodami został postrzelony środkiem nasennym przez osobę bez uprawnień[/COLOR]. Złapany, [COLOR=red]pobity[/COLOR], przerazony [COLOR=red]zaczął drogę ku śmierci[/COLOR] -sławna akcja zarobkowa hycli gdzie [COLOR=red]psy sie utylizuje[/COLOR] po kilku dniach aby przyjmowac nastepne i nastepne za co gminy płacą ogromne pieniądze. liknki do poczytania co sie dzieje z bezpańskimi psami wyłapywanymi przez gminy. .[/QUOTE] to sa kłamstwa i o tym doskonale wiem ja hycel pan z gminy i wreszcie Pani! jakim prawem pisze Pani ze pies trafi do schroniska skoro zostal z niego wyadoptowany? Pies mial trafic do sopotu wiec znowu kłamstwa? [URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=5109[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-maly-Dudus-rozpaczliwie-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ264054995[/URL] w tych jak i innych ogłoszeniach także Pani kłamie nadal utrzymuje Pani takie stanowisko?na Pani miejscu raczej bym sie zastanowila...no chyba ze chce Pani wplacic pieniadze na zwierzeta z placowki ktora wskaze rzeczony hycel?doskonale Pani wie ze sie sama pograza...podziwiam takie zakłamanie...i prosze przestac odgrazac sie telewizja bo juz widzę jak na pewno podejmie temat ktory "nadala" mu osoba o tak szerokiej wyobrazni...
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Kostek replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
mysle ze niektorym sie przyda [url]http://www.swps.pl/organizacje/wydzial-prawa/konferencja-pt-status-prawny-zwierzecia-podstawy-aksjologiczne-i-uwarunkowania-systemowe[/url] -
to ja z miłą chęcią przypomnę Pani coś o czym zapomniała...liczę na refleksje bo dobrze wiemy że kłamie Pani jak z nut...zastanawia mnie w imię czego bo na pewno nie zwierząt [SIZE=4]art 212 kk § 1. [B][COLOR=red]Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4] § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,[/SIZE] [SIZE=4]podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.[/SIZE] [SIZE=4] § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. [/SIZE] [SIZE=4] § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.[/SIZE]
-
[img]http://img28.imageshack.us/img28/3313/42019114.jpg[/img] [img]http://img830.imageshack.us/img830/7982/97992908.jpg[/img] [img]http://img855.imageshack.us/img855/626/36398065.jpg[/img]
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Tajson tez niby nie lubil innych psow a w nowym domu smiga na spacerach z innymi i jest ok -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
kurde Alma to jak Ulka sie zachowuje Paulina napisz cos o niej wiecej -
[quote name='Zofia.Sasza']A to jest dyskusja o tej osobie od blogu, czy o warunkach na Paluchu? Bo się chyba pogubiłam ;) Chyba że z tym "zależeniem na konkretnych zwierzętach" masz na myśli dyrektorkę Palucha. Bo do niej to pasuje jak ulał.[/QUOTE] mam na mysli autorke "bloga" bo wiele razy widzialam ja w akcji...dyrekcja to dla mnie oddzielny rozdzial
-
[quote name='jambi'] wolontariat z zasady jest bezpłatny! wolontariusz pomaga bezinteresownie bo chce widzisz Jambi bo tu jest ten przyslowiowy pies pogrzebany...trzeba chciec a nie podchodzic do wszystkiego roszczeniowo...bo sie nalezy itd....tylko o czym my mowimy w przypadku osob ktorym zalezy tylko na wybranych zwierzetach
-
swiezynka z 19 lutego.... "Nawet tak krytykowane obecnie schronisko w Celestynowie zredukowało dobrostan o połowę. Zwierzęta mają tam przestrzeń i swobodę. Pawilony na Paluchu to miejsce, które fałszuje prawdziwy obraz schroniska, a dla poupychanych w nich psów, nie gwarantuje podstawowych norm bezpieczeństwa, higieny i warunków bytowych: hałas nie do opisania, brud, ciasnota... Z kolei w klatkach zewnętrznych brakuje słomy, a gdy nie ma mrozu jest błoto i brud. " a ja sie pytam czy pani ktora zalozyla fundacje i ma na celu ratowanie i pomoc zwierzetom wie co to dobrostan?bo chyba powinna zaczac od zaznajomienia sie z podstawowymi podstawami zamiast pisac co chwile paszkwile na kazdego kto sie jej sprzeciwi
-
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
gumtree.pl rzadzi :) -
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
sunia pojechala do domku :) zamieszkała w Warszawie z 7 osobowa rodzinka wydaje sie ze jest tym faktem zachwycona :) -
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Tak, tu pospiech nie wskazany... Ale mała chyba trochę ochłonęła z szoku, co?......[/QUOTE] z tego wszystkiego chyba zapomnialam napisac:oops: dzisiaj mala przespala noc bez jekow wzdechow i upadkow wiec mysle ze bedzie tylko lepiej chociaz zobaczymy jak po dzisiejszych wizytach bedzie sie zachowywala ale jak Dominik siedzi w jednym miejscu i nagle sie ruszy to Pchla jest zawsze przed nim:cool3: -
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
tak, jest jeszcze jedna chętna rodzina z tego co zrozumiałam też już umówili się na spotkanie ale z niczym sie nie spieszymy -
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Pchla razem z Dominikiem jadą zapoznać się z Panią Magdą(Capi96) która wpisywała się tutaj w wątku, trzymam łapki za to światełko w tunelu;) -
[quote name='E-S']Udostępniłam na fb na myśliwskich. Lady, kurde, imię dla tej niuni !!! napisałam kilka propozycji na wątku, prosimy o pomysły na śliczne, szczęśliwe, imię dla malutkiej suni.[/QUOTE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]ADOPTOWANA[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [INDENT] [CENTER] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Imię:[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=sienna][B]Pchełka vel Pchła Szachrajka vel Jej Pchełkowatość[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Plec: Suczka[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Wiek: 4 lata. [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Waga: ok 3 kilogramow[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Miejsce: Warszawa - Dom tymczasowy.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Sterylizacja: jeszcze nie ale za kilka dni bedzie[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: przyjazna[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: Przyjazna[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: przyjazna[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [/FONT][/COLOR][COLOR=royalblue][COLOR=navy]ma przepukline pachwinowa ktora bedzie operaowana przy okazji sterylk[/COLOR]i[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Charakter: Za kontakt z człowiekeim odda wszystko, nie brudzi w domu[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Kontakt: Sylwia 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial Black]Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202194-Sunia-ratlerek-wyrzucona-jak-%C5%9Bmie%C4%87-z-auta-PILNY-DOM...jej-siostra-nie-%C5%BCyje"]http://www.dogomania.pl/threads/202194-Sunia-ratlerek-wyrzucona-jak-%C5%9Bmie%C4%87-z-auta-PILNY-DOM...jej-siostra-nie-%C5%BCyje[/URL][/FONT][/COLOR][/B] [/CENTER] [/INDENT]
-
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no własnie pytaja.."dzien dobry czy sunia nadal szuka domu" ja im pisze ze tak ze nadal szuka domu itd a pozniej juz cisza...ja juz sama glupieje;/ -
Sunia ratlerek SPRAWY SIE POKOMPLIKOWALY potrzebne fundusze na operacje
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
ok więc sprawa ma się tak dzisiaj Pcheła spała sama i nie jęczała, Inga czy możemy się tak umówic że za 2 dni dam Ci znać czy Pchła może zostac w tym dt do znalezienia nowego domu?Operacja bedzie najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu a teraz mam gigant prosbe o pomoc w ogloszeniach nie wiem dlaczego ale jest jakies marne zainteresowanie sunia jedno pytanie o to czy mala nadal do adopcji i koniec kontaktu z potencjalnym chetnym.... tekst do ogloszen: [CENTER] [COLOR=sienna][B]Pchełka Sunia w typie ratlerka ważąca ok 3 kg, ma około 4 lat. Została wyrzucona z samochodu prawdopodobnie przez poprzedniego właściciela.[/B][B] Nie wykazuje agresji do ludzi i zwierząt. Może żyć z dziećmi chociaż nie polecamy jej do bardzo małych dzieci ze względu na jej mikroskopijne gabaryty. Pchełka kocha kontakt z człowiekiem i dobrze aby trafiła do ludzi którzy mogą poświęcić jej dużo swojego czasu. Nie ma problemu z zachowaniem czystości w domu. Nie niszczy. Nie karna i posłuszna. Czeka na zabieg sterylizacji.[/B][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=purple][FONT="]Warunkiem wydania każdego psa jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=purple][FONT="]Zapewniamy pomoc w transporcie.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#b1008e][FONT="] Wszystkie psy szukają nowych [/FONT][/COLOR][/B][B][I][COLOR=#ff1616][FONT="]rodzin[/FONT][/COLOR][/I][/B][B][COLOR=#ff1616][FONT="],[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#b1008e][FONT="] ale [/FONT][/COLOR][/B][B][I][COLOR=#ff1616][FONT="]odpowiedzialnych[/FONT][/COLOR][/I][/B][B][COLOR=#b1008e][FONT="] i takich które wiedzą co znaczy mieć psa w domu! [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#8e00b1][FONT="]Nie sztuką jest wziąć psa! [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#b1008e][FONT="]Trzeba umieć go wychować, zapewnić mu bezpieczeństwo i zagwarantować podstawowe potrzeby...Na co niestety nie wiele osób stać- dlatego te psy zostały porzucone a inne umierają w schroniskach![/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][COLOR=#6b4555][FONT="]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT][/COLOR][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff1616][FONT="]Sylwia Postek 504-226-339[/FONT][/COLOR][/B][FONT="] [/FONT][COLOR=#ff6600]nie odbieramy połączeń z numerów zastrzeżonych[/COLOR] [/CENTER] [CENTER][COLOR=#b1008e][FONT="][email protected][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff1673][FONT="]adoptujpsiaka.pl[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] wszystkie zdjęcia Pchły w jednym miejscu do pobrania [url]http://adoptujpsiaka.pl/psiak,292.html[/url]