Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. bylam u p.dyrektor powiedziala ze zauwazyli to 4 dni temu smigaja mu to jakims "szprejem"czerwonym ale on i tak to sobie rozwala ciagle o bude i w ogole jak sie cieszy jak na doga ta klatka jest mala wiec wystarczy ze majtnie ogonkiem to znowu to rozkrwawia :( teraz jeszcze ta przebudowa schroniska
  2. dziewuszki bylam u Amonka ma rozwalona koncowke ogona :( od 4 dni jest na nia leczony ale cogale sobie rozkrwawia dzisiaj mnie krwia cala upiekszyl i sie wydalo gdzie bylam...ale TZ jak narazie uglaskany tak jak i Amonek wiec nie ma zazdrosci
  3. wiadomosc dla Was dziewuszki: JUTRO BEDE U AMONKA I JAK ZWYKLE SIE WYCALUJEMY I WYGLASZCZEMY ale cicho bo moj TZ mnie zabije :wink:
  4. aj tam wiedzial kogo bierze to niech teraz nie narzeka lobuz jeden :lol: ale Amonek slodki chlopaczek jest powiem Wam dziewuszki... moze teraz jakas nowa kobitka go odwiedzi zeby sie chlopak dowartosciowal :wink:
  5. Bylam w schronisku wczoraj odwiedzilam Amonka wycalowalismy sie tak jak wczesniej(TZ znozu zazdrosny) :oops: dostal kosteczke i wskoczyl do budy :lol:
  6. oj dziekuje dobra kobieto za wybaczenie :wink: oczywiscie bede miala na niego oko szczegolnie po dzisiejszych przezyciach oj sie rozmazylam :lol:
  7. ale to nie moja wina :cry: sie chlopak rzucil z bajerkiem to nie mialam wyjscia :lol: musialam oddac :wink:
  8. oj nie wiem czy Amonek nie bedzie mial nic przeciwko... w koncu to taka intymna sprawa :lol: chyba powiem mojemu TZ zeby nauczyl sie tak calowac jak ten pan o numerze 279 hihi o jej mam nadzieje ze tu moja milosc nie zajrzy bo bedzie zazdrosny ale wiecie troszke sie :oops: ze Go zdradzilam z miksiem dogusia chociaz takim przystojniakiem zadna by nie pogardzila :wink:
  9. nie wiem czy taka "pomoc" na sile przyniesie cos dobrego :evil: tzn no wiem ze napewno nie przyniesie nic dobrego wiec dolaczam sie do prosby Lagunki
  10. wlasnie wrocilam z Palucha ale mnie Amonek wycalowal :lol:
  11. w górę:(
  12. podnosze cudownego skarbka w gore! dzis tak bardzo sie tulil...
  13. wiem tylko ze nie toleruje innych zwierzat ale dla ludzi jest bardzo mily
  14. no tak rozmowa ze schroniskeim przez telefon jest gow...warta zobacze co jutro zdzialam mam nadzieje ze cos wiecej mi powiedza o cos szczegolnego mam sie zapytac?
  15. Lagunko nie ma za co przepraszac :) tak jak mowilam wczoraj niestety nic o nim nie wiem sprobuje dowiedziec sie czegos jutro ale nie wiem czy ktos bedzie potrafil i CHCIAL udzielic mi informacji na jego temat...
  16. Lagunka nie wiem czy wiesz ale to ten sam dogus o ktorym zazlozylam temat wczoraj :D trzymam kciuki za niego jest naprawde sliczny i milusi bede jutro w schronisku to go odwiedze
  17. CO TO JEST???PULAPKA NA PSA???!!! HMM...FAJNE ROZWIAZANIE-GODNE SCHRONISKA XXI WIEKU!!! A TO JEST PIES Z LANCUCHA NA KTORYM NIBY MIALO BYC BEZPIECZNIEJ NIZ W BOKSIE...CIEKAWE KIEDY TA BIEDNA PSINA CALKOWICIE STRACI OKO:( DLACZEGO NIKT NIE MYSLI O TYCH BIEDNYCH STWORZENIACH???W ZIMIE KOLCZATKA NA SZYJI BEDZIE PRZYCZYNA POZNIEJSZYCH CHOROB GARDLA!!! A TY BIEDAKU JUZ ZAWSZE TEK KAGANIEC BEDZIE CI TAK DYNDAL!!!NIKT NIE WPADNIE NA POMYSL ABY CI GO ZDJAC...MECZ SIE DALEJ DLACZEGO TE MISKI SA PUSTE???!!!GDZIE SIE PODZIALA WODA!!!!
  18. ALE BŁOTO HMM...MOZE W KONCU KTOS SIE ZA TO WEZMIE???ech...marzenie... Piesiu bawiles sie farbami???oj raczej nie
  19. o kupa!!! hmm...smacznego zabezpieczenie klatki XXI wieku!!!! o jej!znowu kupa!!! tu też?! i tu... o a tutaj dla odmiany siuski!!! kurcze tu tez-KUPA!!! ECH...kupa wesolych swiat w malej klatce...miejmy nadzieje ze mniejszych nie ma KUPA JEST WSZEDZIE!!!OPANOWALA SWIAT!!! ciekawe kiedy ten biedny psiak zawisnie na tych pretach PODSUMOWUJĄC: :bigcry:
  20. to jest smieszne ile razy mam powtarzac ze NIE JESTEM OLA!!!!!!! Chyba że ja mam zacząć się do Ciebie odzywać per Wanda..?
  21. Tuf z warszawskiego schroniska "Na Paluchu" numer 1387/A, przebywa przy budzie Tuf to czarny mieszaniec szpica, z oryginalnymi jasnymi "okularami" wokół oczu. Jest w średnim wieku, prawie pół życia spędził na łańcuchu, w schronisku przebywa już blisko cztery lata i wciąż go nikt nie zauważa. :-( Tuf uwielbia spacery, byłby wspaniałym kompanem długich pieszych lub rowerowych wypraw. Dzięki wolontariuszom pokochał też ludzi, zaczął się garnąć do pieszczot. Spacer i kontakt z człowiekiem jedynie raz w tygodniu, to dla niego za mało. Ten pies zasługuje na prawdziwy dom i kochającego pana. Niestety, czas płynie, a szanse Tufa na dom powoli maleją, a on sam powoli traci nadzieję :-( Kiedy ktoś przechodzi koło jego budy, patrzy tylko - może pójdziemy chociaż na spacer? kontakt do wolontariusza: [email protected] tel.: 602 184 573 bannerek od limonki: miniodnosnik(moze byc tez avatarkiem)
  22. Niuniuś to gładkowłosy piesek, czarny-podpalany. Przebywa przy budzie na terenie szpitala w schronisku Na Paluchu. Jest bardzo wesołym i miłym psiakiem. Lubi suczki, ale poza tym-żadnych innych zwierzat. . W stosunku do ludzi jest wielką przytulanką i pieszczochem. Bardzo lubi dzieci. Niuniuś bedzie idealnym pieskiem do ogródka.Niunius miał kiedyś wypadek samochodowy, wszystko jest już zagojone, ale niestety pozostał ślad-w postacie trwałej lekkiej kulawizny. Przebywa w schronisku na paluchu-w szpitalu na wybiegu 1 Inforamcje pod numerem 0-502204595
  23. Nawet snieg nie przykryje prawdy.. Wciąż puste miski na jedzenie(o wodzie to już nie wspomnę...), brud, zimno i mokro...targedia wszędzie, co to będzie, co to będzie... i tak wyglada miska z jedzeniem dla psa....Przyjrzyjcie się ... O jedzeniu i wodzie pozostaje tylko marzyć...
×
×
  • Create New...