-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
Kostek replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia wydaje mi sie ze taka edukacje trzeba prowadzic w kazdej szkole ja bedac w podstawowce zaczelam pomagac zwierzetom pozniej gdy poszlam do nowej szkoly nikt o tym nie wiedzial ale gdy wszystko "wyszlo na jaw" nikomu nie przyszlo do glowy zeby sie smiac wrecz przeciwnie pomagali mi i pytali sie co zrobic gdy cos tam...nie mozemy uogolniac bo w najlepszej szkole znajda sie glaby a w najgorszej wieksi milosnicy zwierzat niz my ;) -
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
Kostek replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok ja napisze i sie wypytam dam znac niesttey dopiero jutro -
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
Kostek replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgadza sie ale jesli juz bedziemy mogli uderzyc z ta sprawa do mediow i nie odpuscimy to beda musieli cos zrobic aby nie wyjsc na gorszych skur...niz ten skur...od dozki i charciczki...trzeba bedzie tylko dzialac z glowa a wtedy wszystko sie uda -
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
Kostek replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ta sprawa powinna dac do myslenia naszym kur... madrym politykom!!Ile zwierzat bedzie musialo zginac w taki i gorszy(o ile takowy jest) sposob aby w koncu pomysleli nad KARAMI a nie karami dla takich debili!!!nie wyobrazam sobie byc na ich miejscu i patrzec na to z boku!!!juz dawno kary za znecanie sie nad zwierzetami powinny byc tak wysokie zeby nikomu nawet nie snilo sie zabic muchy!!!co do cholery dzieje sie z naszym krajem??napewno wiele z Was oglada policje dla zwierzat w maiami i innych stanach....a gdzie chociaz pomysl na takie cos u nas(mowie o rzadzie)??nie ma bo po co!!!jasna cholera mamy tyle doswiadczonych juz w tych sprawach osob i tylu chetnych aby zajmowac sie interwencjami czy podobnymi mamy potencjal ale dlaczego nikt z gornej polki nie chce wziac sie za sprawy bezbronnych zwierzat!!!dlaczego tyle zwierzat musi ginac?? trzeba to tak naglosnic i nie odpuscic aby w koncu cos sie ruszylo!!!nie moze byc tak dluzej!!!smierc dozki i charciczki to wg mnie punkt zwrotny ktory trzeba wykorzystac!!!i wierze ze damy rade bo musimy ratowac zwierzeta -
narazie duzo nie powiem zeby nie zapeszac adaptacji...ale domek jest naparwde ok wiecej napisze po weekendzie jak juz bedzie wiadomo czy suczysko sie zagniezdzilo w nowym miejscu
-
hexa juz w nowym domku:loveu:
-
hop lobuzico
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nie nie bylo mnie tam od dawna ale kto inny sprawdzal i mowil ze sa -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Milady dziekuje z calego serduszka za ponowne wystawienie psiaczkow na allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84857212[/url] -
hexa niuchaj domku
-
hexa szoruj mi do domu
-
hopppppppppppp
-
hopaj hopaj niech Cie ogladaja
-
dzisiejsza sesja zdjeciowa pod...a nie wazne:diabloti: [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2960/dscn32159bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2809/dscn32166km.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/641/dscn32170vk.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/1328/dscn32185ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/8192/dscn32198dq.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1196/dscn32210tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3871/dscn32201ri.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2063/dscn32225ed.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5743/dscn32233hl.jpg[/IMG] ooo chyba mozna zwiac [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/4269/dscn32259ud.jpg[/IMG] no to nara:eviltong: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/9426/dscn32249dt.jpg[/IMG] wiecej ni ma bo baterie zrobily kaput:angryy:
-
nie mam sily pisac wiec skopiowalam wypowiedz Pawla z zielonego forum "dzisiaj jade obejrzec dom, jezeli bedzie ok to suka tam zostanie dom z ogrodem bez dzieci, innych psow i zwierzat nie zglosil sie nikt kto chcialby sie z suka bawic w sport"
-
Pawel z Hexa poszli sie prezentowac jakiemus panu z warszawy ale to nic pewnego dopiero wstepne rozmowy pan chcial zobaczyc suczke i porozmawiac...w mailu zapytal sie o czystosc rasy co mnie troszke zmartwilo ale bynajmniej nic nie protestowal jak mu powiedzialam ze bedzie musial sunie wysterylizowac.Zobaczymy co powie Pawel jak wroci...
-
jest ulegla i nie atakuje ;)
-
zdjeciowek nie ma jeszcze ale beda nia dniach TZ nie ma czasu podac mi aparatu bo pracuje i sie sesjuje wiec musicie wytrzymac...ale sucza jest przepiekna przekochana i zdrowa jak ryba i naprawde trzeba jej szybko kogos dobrego znalezc bo zasluguje na to naprawde wiec hopaj mala w gore i do domu
-
suczysko jest przeslodkie trzeba jej znalezc szybko dom zeby sie nie przzwyczaila to juz jej 3 domek w jej krotkim zyciu...niestety zostac w nim nie moze
-
to teraz nie spac tylko domu szukac :mad:
-
suczysko sczesliwie dojechalo teraz spi reszta info wieczorem ;)
-
teraz trwa dalej akcja poszukiwawcza domu stalego!!!!!!! jak mi dzisiaj TZ da aparat to odrazu jutro porobie foteczki a jak nie to poogladacie sobie pozniej ;)
-
dobra wiec sunia ma zrzeczenie wiec nie ma zadnych problemow ;) czekamy na nia jutro rano na dworcu tzn Pawel bo ja spie:evil_lol: Pastylka masz do nas namiary wiec bedziemy sie porozumiewac TRZYMAJCIE KCIUKI:mad:
-
psinka domku stalego nie ma ale w warszawie bedzie miala dom tymczasowy jesli oczywiscie Pastylka ma zrzeczenie o ktore prosilam juz dawno(przed wyjazdem wlasciciela)
-
ja dla niej dom mam jeszcze prze tydzien ale zalatwienie juz nie ode mnie zalezy,osobiscie juz dawno siedzialabym na dworcu i chociaz dowiedzialabym sie czy istnieje mozliwosc aby jakis psiarz konduktor ja zabral bo w 5 minut sie tego nie zalatwi...a 15 zl na bilet to przeciez nie majatek i powiem szczerze ze mnie to juz wszystko powoli zaczyna dziwic...ale tak jak juz pisalam czekam na rozowj sytuacji