Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Gonia wydaje mi sie ze taka edukacje trzeba prowadzic w kazdej szkole ja bedac w podstawowce zaczelam pomagac zwierzetom pozniej gdy poszlam do nowej szkoly nikt o tym nie wiedzial ale gdy wszystko "wyszlo na jaw" nikomu nie przyszlo do glowy zeby sie smiac wrecz przeciwnie pomagali mi i pytali sie co zrobic gdy cos tam...nie mozemy uogolniac bo w najlepszej szkole znajda sie glaby a w najgorszej wieksi milosnicy zwierzat niz my ;)
  2. ok ja napisze i sie wypytam dam znac niesttey dopiero jutro
  3. Zgadza sie ale jesli juz bedziemy mogli uderzyc z ta sprawa do mediow i nie odpuscimy to beda musieli cos zrobic aby nie wyjsc na gorszych skur...niz ten skur...od dozki i charciczki...trzeba bedzie tylko dzialac z glowa a wtedy wszystko sie uda
  4. ta sprawa powinna dac do myslenia naszym kur... madrym politykom!!Ile zwierzat bedzie musialo zginac w taki i gorszy(o ile takowy jest) sposob aby w koncu pomysleli nad KARAMI a nie karami dla takich debili!!!nie wyobrazam sobie byc na ich miejscu i patrzec na to z boku!!!juz dawno kary za znecanie sie nad zwierzetami powinny byc tak wysokie zeby nikomu nawet nie snilo sie zabic muchy!!!co do cholery dzieje sie z naszym krajem??napewno wiele z Was oglada policje dla zwierzat w maiami i innych stanach....a gdzie chociaz pomysl na takie cos u nas(mowie o rzadzie)??nie ma bo po co!!!jasna cholera mamy tyle doswiadczonych juz w tych sprawach osob i tylu chetnych aby zajmowac sie interwencjami czy podobnymi mamy potencjal ale dlaczego nikt z gornej polki nie chce wziac sie za sprawy bezbronnych zwierzat!!!dlaczego tyle zwierzat musi ginac?? trzeba to tak naglosnic i nie odpuscic aby w koncu cos sie ruszylo!!!nie moze byc tak dluzej!!!smierc dozki i charciczki to wg mnie punkt zwrotny ktory trzeba wykorzystac!!!i wierze ze damy rade bo musimy ratowac zwierzeta
  5. narazie duzo nie powiem zeby nie zapeszac adaptacji...ale domek jest naparwde ok wiecej napisze po weekendzie jak juz bedzie wiadomo czy suczysko sie zagniezdzilo w nowym miejscu
  6. hexa juz w nowym domku:loveu:
  7. hop lobuzico
  8. nie nie bylo mnie tam od dawna ale kto inny sprawdzal i mowil ze sa
  9. Milady dziekuje z calego serduszka za ponowne wystawienie psiaczkow na allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84857212[/url]
  10. hexa niuchaj domku
  11. hexa szoruj mi do domu
  12. hopppppppppppp
  13. hopaj hopaj niech Cie ogladaja
  14. dzisiejsza sesja zdjeciowa pod...a nie wazne:diabloti: [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2960/dscn32159bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2809/dscn32166km.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/641/dscn32170vk.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/1328/dscn32185ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/8192/dscn32198dq.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1196/dscn32210tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3871/dscn32201ri.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2063/dscn32225ed.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5743/dscn32233hl.jpg[/IMG] ooo chyba mozna zwiac [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/4269/dscn32259ud.jpg[/IMG] no to nara:eviltong: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/9426/dscn32249dt.jpg[/IMG] wiecej ni ma bo baterie zrobily kaput:angryy:
  15. nie mam sily pisac wiec skopiowalam wypowiedz Pawla z zielonego forum "dzisiaj jade obejrzec dom, jezeli bedzie ok to suka tam zostanie dom z ogrodem bez dzieci, innych psow i zwierzat nie zglosil sie nikt kto chcialby sie z suka bawic w sport"
  16. Pawel z Hexa poszli sie prezentowac jakiemus panu z warszawy ale to nic pewnego dopiero wstepne rozmowy pan chcial zobaczyc suczke i porozmawiac...w mailu zapytal sie o czystosc rasy co mnie troszke zmartwilo ale bynajmniej nic nie protestowal jak mu powiedzialam ze bedzie musial sunie wysterylizowac.Zobaczymy co powie Pawel jak wroci...
  17. jest ulegla i nie atakuje ;)
  18. zdjeciowek nie ma jeszcze ale beda nia dniach TZ nie ma czasu podac mi aparatu bo pracuje i sie sesjuje wiec musicie wytrzymac...ale sucza jest przepiekna przekochana i zdrowa jak ryba i naprawde trzeba jej szybko kogos dobrego znalezc bo zasluguje na to naprawde wiec hopaj mala w gore i do domu
  19. suczysko jest przeslodkie trzeba jej znalezc szybko dom zeby sie nie przzwyczaila to juz jej 3 domek w jej krotkim zyciu...niestety zostac w nim nie moze
  20. to teraz nie spac tylko domu szukac :mad:
  21. suczysko sczesliwie dojechalo teraz spi reszta info wieczorem ;)
  22. teraz trwa dalej akcja poszukiwawcza domu stalego!!!!!!! jak mi dzisiaj TZ da aparat to odrazu jutro porobie foteczki a jak nie to poogladacie sobie pozniej ;)
  23. dobra wiec sunia ma zrzeczenie wiec nie ma zadnych problemow ;) czekamy na nia jutro rano na dworcu tzn Pawel bo ja spie:evil_lol: Pastylka masz do nas namiary wiec bedziemy sie porozumiewac TRZYMAJCIE KCIUKI:mad:
  24. psinka domku stalego nie ma ale w warszawie bedzie miala dom tymczasowy jesli oczywiscie Pastylka ma zrzeczenie o ktore prosilam juz dawno(przed wyjazdem wlasciciela)
  25. ja dla niej dom mam jeszcze prze tydzien ale zalatwienie juz nie ode mnie zalezy,osobiscie juz dawno siedzialabym na dworcu i chociaz dowiedzialabym sie czy istnieje mozliwosc aby jakis psiarz konduktor ja zabral bo w 5 minut sie tego nie zalatwi...a 15 zl na bilet to przeciez nie majatek i powiem szczerze ze mnie to juz wszystko powoli zaczyna dziwic...ale tak jak juz pisalam czekam na rozowj sytuacji
×
×
  • Create New...