Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. znajoma hodowczyni wyzelkow powiedziala ze kapselek jest bardzo pieknym przedstawicielem tej prawie rasy;)
  2. wczoraj przyjechala pani ze swoja oneczka zobaczyc czy dziewczynki sie ze soba zgodza...zle nie bylo ale pani musisie zastanowic i zobaczymy...domek z ogrodkiem tylko ta pierwsza sunka ucieka i Tonia mialaby byc ekhm zastepstwem ucieczek...gorzej tylko jak nawieja obydwie:(
  3. oj bo sie ludzie nie znaja...trzeba jakies ladne fotki zebulkowi zrobic
  4. Figusia odzyskala swojego kota bo czmychnal niepostrzezenie z kalteczki:D
  5. Ksieciuniu juz bedzie cieplej i znowu nabierzesz ochoty na spacerki
  6. hihi Irminka nasza kochana zmienila futerko szczeniecy puszek pofrunal razem z wiatrem...terz jest jakby to ujac troszke ciemna:D
  7. andziu gdyby nie to ze wlascicielka musi isc do szpitala i ten szpital przeklada wlasnie ze wzgledu na lore juz ladne kilkanascie tygodni nigdy by jej nie oddala...sunia ma naprawde raj i wszystkim nam jest teraz ciezko z tego powodu
  8. Doddy zmien prosze tytul...Lorusia ma jakies 2 tygodnie na znalezienie nowego domku
  9. oj tak Figusia tez czestuje buziakami no i dzieli sie kiciusiem:D
  10. gemsi to chyba jakas plaga u mnie w domku tez wszyscy leza i kwicza tzn ja nie bo psiaki czekaja;) zdrowka zycze bo Irminka chorymi sie nie opiekuje sama udaje chora zeby ja miziac 24 na 24;)
  11. no Ciebie tez znalazlam lobuziaku;)
  12. ludziska nie wiecie co tracicie...misiek takie buziaki rozdaje jak go nie kochac
  13. dawalysmy z Ania slome jak Ania wychodzila z ta stara z budy to Rudy stal przed nia i czmychnal ale zaraz sam wrocil chyba mu sie nie podobalo;)
  14. oj babolku tylko Tonia drobna to nie jest:D
  15. a mozesz mi jakies takie fotki rzucic belgowe mi belgi to takie chudzinki sie kojarza(maliniaki moje ukochane) no i jedynie wlochate to tervureny(o ile dobrze napisalam) a Tonia taka no kurcze ON bardziej ale wiesz ze ja w bullowatych siedze wiec mogie sie mylic:D
  16. wiecie co zmienie tytul skoro nikt nie szuka tak pieknej suni to jego strata....
  17. Rudego lobuziaka to ja dzisiaj po azylu ganialam:D
  18. a no tak zapomnialo mi sie...Torus niestety zostaje jak na razie tam gdzie jest...
  19. to i shi tsu bylo?ja bylam pewna ze to o yorka chodzilo,ale sens ten sam....
  20. lajza nie jest wielkosci typowego owczarka;) jest powiedzmy duzym malym psem...ale oczywscie wielkie dzieki za pamiec o lobuzicy
  21. oj tylko ja mam aparat u chlopa a bede sie z nim widziala w sumie to nie wiem kiedy;/ ale cos sie postaram
  22. widzisz Negri tylu chetnych niby bylo tlukli sie klocili a gdy jest sliczny psiulek to nagle chetnych nie ma bo przeciez nie po rodowodywoych rodzicach bez rodowodu:D...to sie obluda nazywa ale chociaz mozemy spac spokojnie ze tamtym ludziom nie dalo sie psiaka(a przeciez tylu ich bylo) mi sie ten psiuliczek przestrasznie podoba :) i jestem pewna ze dlugo w schronisku nie posiedzi
  23. kurde co z tym dogo sie dzieje gina mi posty! dzownil do mnie pan bardzo mily tylko ze jest error bo z woj.swietokrzyskiego:( bedzie dzownil jutro jak bede w azylu zobaczymy...trzymajcie lapki
  24. dzwonil dzisiaj pan do mnie w sprawie Torka tylko jest error bo to woj.swietokrzyskie :( jutro bedzie dzwonil jak bede w azylu i zobaczym...
×
×
  • Create New...