oj Kamyczku Kamyczku jak dobrze ze z Toba juz lepiej...szczescie ze bedzie juz cieplo bo chcialbys dluzej na dworku siedziec a tak jak mrozek trzeba uwazac na Twoje kosteczki
mozliwe ze masz racje ale ona tak do ludzi piskoli i probuje wyjsc wiec jak dajmy na to wlasciciele wyjda z domu...tez moze probowac a do tego jak bedzie miala kompanke to ho ho moze byc wesolo
pies ma na imie Cezar tzn tak w azylu go nazwalismy...pies z wygladu przypomina boksera i wcale nie ma za dlugiego pyska;) za niski tyz nie jest wygladowo 100% bokser z zachowania do ludzi tez 100% bokser ale do psow makabra
post 1 zaraz zedytuje