Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. sliczna i madra, reaguje na podstawowe komendy i bonusowo daje buzi;)
  2. zmienilam tytul na tymczas nie mamy co liczyc:(
  3. Grandziu chyba jakas wanne Ci juz zaczne kombinowac wszak juz wiosna
  4. Metalek do domu juz myk myk nie ma siedzenia
  5. zastanawiajace ze tak kochanymi i lagodnymi psiakami nikt sie nie interesuje
  6. z braku miejsca musielismy psiaki rozdzielic,smutno im teraz strasznie smutno:(
  7. Zaborku pokazuje Cie wszystkim ktorzy chca malego psiulka tylko dlaczego kreca nochalem tego nie rozumiem
  8. i to takiego psiaka...mlody duzy piekny tylko brac
  9. oj Kamyczku Kamyczku jak dobrze ze z Toba juz lepiej...szczescie ze bedzie juz cieplo bo chcialbys dluzej na dworku siedziec a tak jak mrozek trzeba uwazac na Twoje kosteczki
  10. Rudasku masz takie piekne bursztynkowe oczyska dlaczego nikt sie w nich jeszcze nie zakochal?
  11. Lajziczko lisiczko juz sie nie moge doczekac az znowu twoje lapki na moimubraniu slad zostawia:)
  12. Torek jakos chyba wygrzecznial albo ja juz sie przyzwyczailam;)
  13. az dziwne bo to naprawde fajny mily i urokliwy psiak...ludzie sie nie znaja:( a szkoda
  14. hmma dlaczemu nie Scooby?
  15. mozliwe ze masz racje ale ona tak do ludzi piskoli i probuje wyjsc wiec jak dajmy na to wlasciciele wyjda z domu...tez moze probowac a do tego jak bedzie miala kompanke to ho ho moze byc wesolo
  16. Liwiunia jest taka subtelna dlaczego nikt nie chce byc jej opiekunem?jestem przekonana ze problemow z nia nie bedzie zadnych
  17. hihi Mariolka mowi ze to wariatku ale ja tam i tak go kocham:D
  18. Zębulku moj kochany tak sie staram o domek dla Ciebie:(
  19. zakochalam sie w nowm wygladzie irminki teraz widac jaka to przepiekna panienka
  20. no staruszki trzeba wierzyc w to ze istnieja jeszcze kochajacy ludzie
  21. strasznie sie ciesze ze sprawa przybrala taki obrot...zycze zdrowia
  22. pies ma na imie Cezar tzn tak w azylu go nazwalismy...pies z wygladu przypomina boksera i wcale nie ma za dlugiego pyska;) za niski tyz nie jest wygladowo 100% bokser z zachowania do ludzi tez 100% bokser ale do psow makabra post 1 zaraz zedytuje
  23. suk na drodze nie ma ale widzac jego zachowanie to sie nie zastanawia czy suka czy pies...
×
×
  • Create New...