Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. kijem kanalu nie zawrocisz:D kto to konik dla prosiakow?
  2. akucha jak on dawno do mnie kanalami plynie:D bo przecie juz od dawna zaklepany...widzicie bo na dogo jest tak do lavinii kominem do kostka kanalami ot co
  3. i to my ze zrozumieniem czytac nie potrafimy....smiech mi opadnie to Ci wytlumacze skoro tak trudno mnie zrozumiec
  4. Nikki mnie przeraza to ze tak wszystko na rozowo widzisz...a szczegolnie ta zdrowotnosc...
  5. ja Wam powiem jedno nikt nigdy jeszcze nie tlukl sie tak o psa i malo sie za przeproszeniem nie zesral z niecierpliwosci jak w temacie Normana...w adopcjach siedze dlugo psy rasowe z papierem tez wydawalam i jakos jeszce nikt nie dzownil do mnie po 100 razy po nocach i nie trul tylka,zasada jest prosta jest pies zglaszaja sie chetni jedna osoba adoptuje psa,a osoby ktore na tym watku wykazaly chec przygarniecia Normana myslaly ze dostana go od reki-na to wskazuja posty z cherciego forum ktore przed chwila czytalam...to chore na charcim nagle wszyscy pisza ze my tu zli i niedobrzy bo rasowego psa nie chcemy wydac,tfu my,Lavinia czarownica na miotle kominem psa dostala i sie rzadzi-jakim prawem...komedia... a zal odbyt jak sciskal tak sciska nawet stowarzyszenia nagle sie zakladac zachcialo...tylko nikt o prawe nie pomyslal no coz snobizm z obluda zawsze w parze i cenie....
  6. ja jeszcze sobie pozwole zacytowac charcie forum "Ja uwazam ,ze charciarze powinni miec tylko i wylacznie prawo do decydowania kto , kiedy i gdzie adoptuje charty ze schronisk" malo portek nie zasikalam;)
  7. [quote name='lavinia']tak, Kostek, chyba Twoja.....Maupa bedzie wiedziała, ale gdzieś się zgubiła.... Maupa, gdzie jesteś ????:mad:[/quote] no to mow gdzie mala umieszczac?no i czy w ogole gdzies sobie zyczycie czy na przyklad nie wolicie szukac domu kanalami(tzn no tymi dobrymi oj no wiecie chyba co mam na mysli)?
  8. Lavinia no jak kto gdzie bedziesz mieszkac w tym no lasie co nas chcialas wywiezc kiedys;) hihi ja kiedys yorkowi z rodowodem temat zalozylam to i wtedy nawet nie tylko mi sie dostalo:D
  9. to chyba moja wnusia nawet byla:( w gore bulwiaczku 90 procentowy
  10. Kurcze Lavinia chyba zaczne Cie prosic o zakladanie watkow psiakom azylowym bo ogladalnosc Twojego watku wysoka jak nigdy:cool3: az mi sie wierzyc nie chce ze Twoje calusne psisko zazdrosne o chudzielca(chociaz w sumie pewnie sie boi ze mialby Cie mniej do calowania a i tak duzo cialka nie ma:eviltong:) ~~ po przeczytaniu calego watku chyba pojde umowic nasza kanarzyce( tak tak dogo canario :lol:) na sterylke bo tez wojna bedzie gdy watek zaloze,ech paranoja gdy papier za horyzontem o Dorota a moze chcesz kanarka?ascik zajmie sie dziewczynka Twoja kanarkowa bedzie miala kolezanke a chudzinka bedzie bezpieczny-nie bij tak sobie tylko marze po cichu:evil_lol:
  11. nikt sie nie spodziewal mial jechac tylko na badania ogledziny lapki a skonczyl za TM:( dolujace ile psiakow nigdy nie mialo kochajacego domu
  12. niestety Bolus nie doczekal sie domu:( dzisiaj byl na badaniach mial nowotwor pluc i watroby Bolus byles jednym z moich ulubiencow[']
  13. kochane dobierzcie sie do dupy temu kretynowi...to juz jest znecanie sie nad zwierzetami a na to sa paragrafy...wiem ze praktycznie nic mu nie grozi ale jesli wszystko bedziemy puszczac plazem nigdy sie nie naucza:( a tak moze chociaz troche sie debile przestrasza ze nie wszyscy machna reka na taki proceder:( dobrze ze mala juz bezpieczna sprobuje zrobic zrzutke na uczelni-zobaczymy z jakim skutkiem
  14. hehe jakiez ona ma dlugasne nozki;) nasza rozrabiaka juz niedlugo zostanie wysterylizowana
  15. mala nazwana zostala robocza BUNIA na moje oko jest miksem welsh corgi...rzucilo Wam sie gdzies ogloszneie o zaginieciu takowej suczki?mala nawet nie chce jesc:(
  16. byl w domu tymczasowym ale to juz dawno,teraz niestety w schronisku
  17. wczoraj Ozi dostal od nas maly prezent-nowa wspollokatorke;)
  18. Omega nawet juz na spacerach tak nie ciagnie;)
  19. no to tak:wczoraj Cezar pojechal do nowego domu w Sochaczewie proponuje na razie trzymac kciuki aby wszystko poszlo dobrze;)
  20. Basiu czy p.wet moze po psa przyjechac do nas do azylu?
  21. z tego co sie orientuje tego nie da sie wyleczyc...
  22. na szczescie udalo sie go wziac w piatek na troszke;)
×
×
  • Create New...