Jump to content
Dogomania

NNikka

Members
  • Posts

    1284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NNikka

  1. Myslę, ze jesli przeraża Cie słowo kastracja to zostaje wariant b. czyli ręczne rozładowanie napięcia u własnego psa. W końcu go kochasz... a czego to sie nie robi dla miłości... Poczytaj posty o psach bezdomnych szukających bezskutecznie domu. Mimo, ze ładne cierpią w schroniskach... Nie rozmażaj! Uruchom wyobraźnie!
  2. Hodowlana ocenę dostaną ale na żadne sukcesy nie mogą liczyć... Włos rośnie przez całe zycie ale żeby był piękny to trzeba sie "troszke" napracować... Nie myśl, ze on sobie tak pięknie sam rośnie... Jeśli pieski na ringu są ładnie zbudowane, ładnie chodzą to decyduje najczęściej długość włosa i przygotowanie czyli estetyka.
  3. Yorków się na wystawy nie strzyże.. yorkom zapuszcza sie włos żeby był jak najdłuższy...
  4. Racja Akurat tez był... bardzo ich lubie to był baaardzo udany koncert. :lol:
  5. To ktos bedzie o 13:00?! Meldować sie prosze!
  6. Nie byłam na ostatnim KSU, ale byłam na poprzednim w Dekompresji... a ostatnio w Cube byłam na Dezrterze. Widzę, ze podobny gust mamy jeśli chodzi o muzyke...
  7. Nie mam maltańczyka... mam jeszcze yorka i on nie linieje... a z mopsa to sie sypie jak ze starej choinki... :o
  8. Oki! Mnie tez pasuje.
  9. To co niedziela? Na zdrowiu? Ma ktos pomysł?
  10. Dianka... Krakowska to ulica która krzyzuje sie z Konstantynowską.. jadąc od Zoo w lewo jest Krzemieniecka a w prawo właśnie Krakowska. Ja mam goscia w weekend ale jak cos ustalicie to moze sie urwę?
  11. Jeśli moga uczulać po dłuzszym stosowaniu... :o to moze być wszystko... codziennie ja czeszę i oliwię te suche miejsca... Idę ją kąpać i zobaczę...
  12. Gofi ja nie mówiłam o olejku ale o balsamie! A balsam działa kojąco także na skóre.
  13. Bazylia Ty strasznie nerwowo reagujesz... Zupełnie niepotrzebnie... Spokojnie :D Po co mam zmieniać kosmetyki kiedy od poczatku ją kąpie w tych samych a dopiero ostatnio wystapił problem...? Jeśli po kąpieli, a zaraz ja kąpie, problem nie zniknie to faktycznie pozostanie tylko wizyta u weta... Mam nadziej, ze to jakiś banalny problem... na przebiałkowanie chyba to nie wygląda... ale zawsze chętnie słucham waszych rad. Bazylia od kiedy masz pieska? Czy to twoj pierwszy piesek?
  14. Bazylia obawiam sie, że twoje rady sa nie dla mnie... Po pierwsze karmię w ten sposób Tośke od 2,5 miesiaca a pozostałe 3 psy od wielu lat.. a dopiero od ok. 7-10 dni mam takie z nią problemy. Dwie rzeczy moga byc przyczyną albo to, ze dodałam własnie sucha karmę do posiłków, albo za mało nabalsamowałam przy kąpieli na razie nie mam innych pomysłów. Dzisiaj ją wykapie i zastosuje wasze rady i zobaczymy co z tego bedzie.
  15. Waldek a możesz podac nazwę tego olejku? Przy takim stosowaniu i uzyskaniu efektu mokrej włoszki to chyba juz nie musisz codziennie czesać pieska? A pisałam o preparacie MOISTURIZING COAT PROTECTOR & ENHANCER z AllSystem.
  16. Zdecydowanie sucha skóra bo łuszczy się gdzie nie gdzie i przy pocieraniu odchodzi takimi suchymi cienkimi płatkami. Coś pewnie nie tak zrobiłam... może ja za krótko nacierałam odżywką? Sprawdzę polecany przez Was Omegan i moze kupie dodatkowo ten specyfik z AllSystem do rozczesywania?
  17. Gotuje sama bo Toska nie chce jeść suchego, nie miała żadnych czerwonych krostek po prostu sucha skóra jej sie łuszczy... moze za mało ja w kąpieli odrzywką natłusciłam?
  18. Dziekuje za szybka odpowiedz! Lece czytać moze będę mądrzejsza... :wink: Szampon ma od koleżanki jakis superasny, koleżanka kapie w nim swoje 7 yorków... odżywka to samo, a dodatkowo stosuje oliwkę norkową więc nie wiem... A co z tym przebiałkowaniem? :o Możesz mi to wytłumaczyć?
  19. A ma ktos moze kłopoty z za sucha skórą? Moja Tosia mimo regularnego naoliwiania ma strasznie sucha skórę aż jej się robi taki łupierz... Co z tym robic..?
  20. NNikka

    Czesanie...

    A macie moze kłopoty z za sucha skórą? Moja Tosia mimo regularnego naoliwiania ma strasznie sucha skórę aż jej się robi taki łupierz... Co z tym robic..?
  21. Dzisiaj to raczej agility z bałwanem... :wink:
  22. Pewnie cos z Żywca... świnke?! :o
  23. Postaram się też być. :D
  24. NNikka

    MOPS+off

    A byłaś z nim u lekarza? To bardzo grozne dla mopsa mieć katar! One bez tego maja trudności z oddychaniem!
  25. Ja też chcem iść w sobotę! Chcem! Chcem! Ale nie wiem gdzie na Krakowskiej...
×
×
  • Create New...