[quote name='Tiggy']To ja zostalam kiedys zapytana, ile kosztuje[b] beagle, ale taki zeby byl snobiasty.[/b] Jaki to jest snobiasty pies? :P
Nie liczac tych maili, ktore dostaje ponad rok po narodzinach szczeniat, o rownie zdawkowej co przytaczane przez Was tresci.[/quote]
Rewelacja... :lol:
Niestey też dostaje takie maile i czesto robie sobie jaja i odpowiadam stosownie do pytania... :wink: czyli bez sensu.