[quote name='Aaliyah1981']
a jak u was z wynajeciem z pieskiem tez tak krzywo patrza ???[/quote]
Jesli chodzi o mieszkania to mogloby byc ciezko bo w wiekszosci kompleksów apartamentow jest odgórny pezpis [B]no pets[/B]. A domki to juz tylko zalezy od wlasiciela, troche popytalismy w agencjach i nie ma tragedii, mozna wynajac cos z kundlem. Zreszta teraz (przynajniej u nas) jest masa domów i mieszkan wolnych, do wynajecia, ceny spadaja, wiec nie maja co marudzic na czystego i cichego piesecka :razz: