U nas nieciekawie... Ronek dzis po usg, powiekszona prostata i torbiele. Musimy go dokladnie przebadac zeby celnie trafic z leczeniem.
Wykastrujemy go napewno, wstepny termin na dlugi majowy weekend.
Skad to cholerstwo sie przywlekło dokladnie nie wiadomo, moze to sprawa hormonów, moze przez zapalenie bakteryjne. Bedziemy go leczyć i wyleczymy!!!!
A wszystkie kciuki zawsze sie przydadza;-)