[B]eiwob [/B]w jakim wieku jest starsza bestia?
[quote name='EastLondonUK']Haaaaaaaaaaaaa, to mi przypomnialo mojego SP wujka ktory mieszkal w budynku stacyjnym z cala rodzina na stacji skad pociag juz zawracal (dalej - Niemcy), na wiosce zabitej deskami gdzie przyjezdzaly 2 pociagi dziennie (6 rano i 6 wieczorem), przewaznie i tak puste.. Na ten o 6 rano wujaszek zakladal czapke do pidzamki i przez okno wylazil :p[/quote]
No ja sobie wypraszam:), urodzilam sie w osadzie wybackiej na samym końcu Polski (dalej-Niemcy) ale pociagów jakos ciut wiecej jeżdziło :eviltong: