Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. to zaczipuj w takim wypadku.Paszport musi wystarczyc, bo nikt nic wiecej nie bedzie mial-jakie testy!ponad 200zl!!!
  2. juz zjechala:)))bo skasowala;))ale patrzajcie jaka sprytna chciala byc:)))
  3. KaVanga tego nie wie nikt i podejrzewam,ze celnicy tego tez nie wiedza,wiec nie trzeba:))bo i tak nikt tego miec nie bedzie
  4. niestety za 1 wystawke:(((wiec wychodzi 80!!!:(((((buuu qr*** wszyscy tylko kasiore chca , a skad ja brac?
  5. czego tu gratulowac?:)))ze mi napisali ,zem stara?:)))oj, tak dzieciaczki ja to juz mam z gorki...:))))
  6. dobrze,ze mi przypomnialas, czas chyba organizowac powoli, bo juz wcale tego czasu tyle nie zostalo
  7. wlasnie chyba niestety tak:((tak wynika z tej rozpiski
  8. Passavera dzieki,ale jak Ty to zrobilas, ze Ci przeszlo TYLE linijek???za 1 razem!!!
  9. Joanna a kojarzysz mame Mony?jakiego jest wzrostu?bo widzialam Core i Corunia malutenka i tak sie zastanawiam czy to po mamie czy jak
  10. i jakis ognik dostalam:))i napisali,zem stara...no stara to jeszcze oni mi musza dokuczac z tej okazji?:))))
  11. powyzszy post byl 2500tnym:))))hurra:)))ale ja tu spamuje ludzi:)))
  12. aaaaa w sumie:))to ma swoje plusy:)))a ja sie wqr***:)))
  13. fajnie Agatko, milo mi:)))
  14. i tak belkocze i nikt mnie nie rozumie to jak zaczne polslowkami to juz w ogole mexyk:)))))
  15. ale pocieszenie:))))))no to nic:))dzis przekroczymy 400stron niezle:)))
  16. a co ja jąkała jakas jestem,zeby dzielic moje mysli?:))))szlag mnie strzeli zaraz jak nic!!!;:)))))
  17. a moje nerwy???tak z samego rana???sie wygadac nie moge nawet:(((
  18. makabra ta DGM!w ten sposob to zaraz naprodukujemy 100stron a nic konkretnego i tak nie napiszemy:((((
  19. aha i zadnych enterow-wtedy tez nie przechodzi mi post:))))
  20. no to niezle Ci poszlo:))tygodniowe szczenki:)))
  21. jakie gadugadu?wracac na DGM!!!ale juz!
  22. qr***juz mi 2 zawrocilo:(((
  23. tylko sie nie rozpisuj, bo i tak Ci post nie przejdzie:))max. 2 linijki:))))
  24. no to super:))a gostek z Polski czy ze swiata?i ile masz jeszcze wolnych szczeniatek?
  25. cud, ze w ogole dziala, a nie tak jak na poczatku tygodnia:)))
×
×
  • Create New...