Ja też dsisiaj dostałam ;) i też wysłali mi dwa listy....
i mam pytanie do [size=6]Dany[/size]: na Młodego Prezentera trzeba wpłacić 10zł,ja wliczyłam to w opłate za psa i napisałam tak w zgłoszeniu.Więc dla czego nie przysłaliście mi potwierdzenia?w Grudziądzu przysłali moim kolezankom.Więc pytam,czy zgłoszenia na mp. doszło?
(Laura wąsowska,gr. młodsza,whippet-Nie tylko ładna Meradith.)
P.s bardzo lubię Łudzkie wystawy,zawsze fajni sędziowie i miła atmosferka ;)rok temu pierwszy raz startowałam w młodym prezenterze i zajęłam czwartą lokatę!
Czy ma ktoś może fotki z mp. gr. młodsza? (Łódz 2004)
bardzo mi na nich zależy,bo był to mój debiut...
Pozdrawiam i z góry dziękuję,Laura