-
Posts
1583 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carotina
-
dziękuje za shihtziaki :D , mam nadzieje, że jak wróci reszta osób to bedzie jeszcze więcej :D masz może katalog?? bardzo jestem ciekawa stawki shih-tzu :roll:
-
czemu nie zostaliście na finałach? :o :D
-
[quote name='Amelia23']Oooo, jesteście..., już myślałam że nam topik spadnie na drugą stronę :roll: . [b]Carotina[/b], pewnie znów masz jazdę w domu :lol: , dopiero co Julka a teraz znów Demi... :wink: . Biedne chłopaki :evilbat: [/quote] no jeszcze nie jest tak źle 8) :evilbat: :wink: ale, wiadomo :evilbat: ..... naszczęście na najgorszy okres Demi przeprowadza się do narzeczonego :wink: :P
-
[quote name=':)'][quote name='carotina'] moim zdaniem robi się coraz bardziej podobny do swojego ojca :D[/quote] Czy mam to uznac za komplement?? :)[/quote] jak najbardziej :D
-
[quote name='Ania-k'][quote name='carotina'] PS Demi dostała cieczke :ylsuper: :D :megagrin:[/quote] będą :baby: :painting: a gdzie ty jesteś jak cie nie ma ?? :grab:[/quote] a no bedą, bedą :angel: :angel: :angel: :D ostatnio nie mam za dużo czasu na dogo :roll: , ale widze, że w też coś się do rozmów nie palicie..... :evilbat: w każdym razie dziś bede zaglądała do samego wieczora i czekała na pierwsze wieści z Poznania :cry: :wink: Ciekawe jak poszło naszej ekipie? :wink: :D
-
ja poprosze od razu 8) stawke shih-tzu... całą :roll: :wink:
-
nie wybieram się :wink: , ale mam pytanie, czy tam nie jest potrzebna kwarantanna??
-
[quote name='AiMiN'][quote name='an3czka']jeszcze jedna prosba do Poznaniakow. mozecie mi polecic w okolicach al.Marcinkowskiego jaka fajna restauracje, knajpe. gdyby z psem sie dalo wejsc, to byloby super!![/quote] Masz stamtąd bliziutko Stary Rynek i knajp do wyboru różniastych. Niektórzy lubią jadać w Sfinxie. Ale z psem to wątpię... Ewentualnie na ogródki, ale nie wiem, czy jeszcze stoją...[/quote] kiedyś czytałam o jednej z nielicznych restauracji polskich, do której można wejść z psem, co więcej, można dla niego coś zamówić :D na 100% restauracja ta znajduje się w Poznaniu :D , nazywa się [b]Pod Dzwonkiem [/b] ul. Garbary 54, Godziny otwarcia: 12:00 - 24:00
-
Zyzio super :D zwłaszcza ten latający :P :D :P a tak wogule, to moim zdaniem robi się coraz bardziej podobny do swojego ojca :D
-
co taka cisza?? :wink: ja nie moge przetrawić tego, że nie bedzie nas w Poznaniu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :sadCyber: :sabber: :placz: :placz: :wallbash: mam nadzieje, że moge liczyć na Waszą fotorelacje :roll: zwłaszcza poprosze o dokładne obfotografowanie :wink: suczek z młodzieży :( :cry: :cry: :cry: PS Demi dostała cieczke :ylsuper: :D :megagrin:
-
aaaaaaaaaaaaaale mi smutno że nie jade :cry: :cry: :cry: jak tak Was czytam :wink: wystawa poznańska ma swoje wady, ale mimo wszystko lubie jej klimat :( :( :( , szczególnie popatrzeć sobie na finały :roll: ehhhhhhh :( :( :(
-
[quote name='sheltie']Zgadza się Patrycja, :) [/quote] acha, to dobrze skojarzyłam :D forum [url]http://juniorhandling.fora.pl/[/url] stronka Zosi (chciałam wejść i okazało się, że dziś jest niedostępna... pewnie coś jest dodawane, przebudowywane itp...... w każdym razie adres możecie sobie zapisać, bo pewnie niedługo bedzie chodzić :wink: ) [url]http://juniorhandling.republika.pl[/url]
-
hmmmm :hmmmm: czy sheltie nie ma przypadkiem na imie Patrycja? :D
-
[quote name='Asta']Ja dam im swoje 3 indexy dopiero na wystawie... A zresztą oni powinni mieć z wyników wystaw nasze punkty :) Carotina a co się stało z stroną JH? Sheltie bardzo bym cię prosiła o kontakt (GG:9667447)[/quote] odziały zawyczaj obijają się z wysyłaniem tych wyników :wink: Sheltie, jeżeli masz 3 zapełnione indeksy, to napewno się dostałaś :wink: :P :wink: stronka JH nie chodzi, bo Paulina poprostu zawiesiła jej działalność, troche szkoda, ale w sumie jej się nie dziwie :roll: Zosia zrobiła nowy portal :D ..... a forum zostaje stare, cały czas chodzi :P
-
[quote name='Asta']Dzięki za info sheltie :wink: Ja dostałam potwierdzenie... :) A to będzie też pozatym normalny Młody Prezenter :o ?[/quote] bedzie, zawsze jest no i wlasnie po tym "normalnym" ustala się 10 (chociaż zawyczaj to tylko formalność, osoby z góry listy nie mają się czym martwić :) )
-
[quote name='Asta']Wiem, że nie wypada się chwalić, ale... Dostałam się na[b] "MISTSZOSTWA POLSKI MŁODEGO PREZENTERA[/b]" w Poznaniu :jumpie: Oczywiście jak zwykle mam szczęście... Mam 1 numer startowy, ale to chyba dobrze, bo wtedy mogę wszystko robić z psem w swoim tępie :wink: A pozatym sędziuje eliminacje P.Witkowska a finały P.Elke Peper :) Bardzo się cieszę z obsady sędziowskiej MP. I mam zamiar znaleść się w pierwszej 3 :) Na szczęście przez bardzo dużo czasu trenowałam i mam nadzieję, że będe mogła to dobrze wykorzystać na wystawie 8)[/quote] Nie chce Cie martwić, ale lista kto jest w 10, a kto nie, bedzie dopiero znana po konkursie dziennym, bo z niego punkty też się liczą :wink: a zawiadomienie dostaje praktycznie każdy, kto wysłał index :wink: Jesteś z gr. młodszej, prawda? a ja nie jade :-? , nie mam transportu :cry:
-
dziękuje za staweczke :wink:
-
wow Noelani :D BRAWO :D :D :D
-
Króliczek gratulacje :D i prosze o shih-tzu :oops: :P
-
[quote]A do Poznania chyba nie dojade[/quote] :cry: :cry: :cry: witaj w klubie :( Agnieszka, a Ty przypadkiem nie chciałabyś się nam czymś pochwalić??[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/img]
-
[quote name='Ania-k']no i tak tu sobie gadam sama do siebie..ciekawe dlaczego Was wogóle tutaj nie ma?? :evil:[/quote] jeeeestemmmm :D i czekam na jąderkowe foty :wink: a co z resztą się stało?? :evilbat: czy u Was też jest tak zimno :roll: ? bo u mnie koszmarnie poprostu, cała czworonożna ekipa też marznie, więc na dworek uzbroja w polarki chodzi.... łącznie z łysym 8)
-
troche szybko :o , no ale cóż, :wink: mam blisko, obsada mi pasuje :wink: , tyle że szkoda że, to jak zwykle sobota :roll:
-
ja poprosze stawke shih-tzu :P
-
:angel: :angel: :angel: jak sie wstawia filmiki??
-
[quote name='Savannah']haha racja :wink: ale wiecie jestem pierwsza :evilbat: :wink:[/quote] spoko :D my bedziemy kibicować :wink: a tak na poważnie, to poprostu pisze to, jakby ktoś inny jeszcze potrzebował pomocy :P