[quote name='sonia123']No ale jak nie masz teamu, to chyba praktycznie biegasz na tych zawodach tak po prostu, a ja juz chce biegac w A1, bo nie oplaca mi sie biegac w zerowkach, bo itak itak stane na podium... i to wcale nie jest satysfakcja :cool1: a biegajac juz w A1 nie usmiecha mi sie biegac tak po prostu bo dla mnie to juz znaczy troszke wiecej ;) :razz: :cool3: Bo w koncu zawody, to zawody, i to taki czas pokazania naprawde na co nas stac jak juz sie nie biega w zerowkach prawda ???... kurcze... pobiegłabym sobie, tak po prostu, ale gdybym byla w zerowkach... :/[/QUOTE]
ale o ssso chodzi? :-?