łooo zmordowana ale szczesliwa wrocilam do domu :)
dla mnie zawody bomba, jak zwykle w Plocku. Hala super, duza i ciepla :D
jedynie nie podobala mi sie wykladzina - strasznie sliska, no i bylo jej za malo przez co tych parych detek przeskoczonej tasmy lub przejscia pod nia. brakowalo tez miejsca do rozgrzania psa, bo na tym parkieciku nie pozwolilabym skakac psu przez hopke
no a ze kropki stanely na wysokosci zadania i zrobily panci super prezent urodzinowy - zawody bede wspominac bardzo milo :)