Jump to content
Dogomania

Natalia_W

Members
  • Posts

    1771
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Natalia_W

  1. Natalia_W

    Katowice 2007

    [quote name='MartaReksKiwi']Natalio, napisz najlepiej maila- mi odpowiedzieli prawie odrazu![/QUOTE] problem w tym ze juz pisalam... i mi nic nie odpisuja :(
  2. Natalia_W

    Katowice 2007

    wlasnie probowalam jeszcze raz... i nic :/ Pani powiedziala znow niemilym glosem ze moge sie dowiedziec po 23 ... ja ich tam nie rozumiem :( Takich problemow to z zadnym oddzialem nie pamietam... a troche wystaw mam juz za soba... nie wiem czy mam rezerwowac hotel ... i czy wogole planowac ten weekend... ehh szkoda gadac...
  3. Natalia_W

    Katowice 2007

    mi nawet tej informacji nie chciala Pani udzielic :/
  4. Natalia_W

    Katowice 2007

    23 chyba bedzie katalog na stronie... ale wkurzylam sie na calego :/ Zadzwonilam, żeby dowiedziec sie czy moj pies napewno zostal przyjety.... to pani mi powiedziala, ze nie udzieli mi takiej informacji... i ze mam czekac do 23... no to sie spytalam co jesli nie ujeli go w katalogu a ja mam potwierdzenie ze go zglaszalam... a ona na to : to juz nic nie zrobimy... Pani problem... Troszke dziwne... nigdy sie z czyms takim nie spotkalam :/
  5. ja na wszystkie odpowiedzialam konkretnie... jakos mi te odpowiedzi ladnie wychodzily ;) normalnie az sie wystraszylam ;)
  6. [quote name='orsini']oszukujecie!!! to sie nie da tyle zdobyc!!![/QUOTE] mowisz, ze nie?? ups.... ja mialam 110 ....
  7. CHWALIMY SIę ;) ;) ;) Kenzio właśnie został tatusiem:) W hodowli "Piwowar" urodziły się 3 pieski i 2 suczki :) (nie wykluczone ze "w drodze" jest jeszcze jedna niespodzianka;) ) Tym samym moj Guciek ma nowe młodsze rodzeństwo :) i mam nadzieje, że będzie do niego podobne :p ;) Zeby bylo smieszniej maluchy urodzinły się w urodzinki mojego taty ;) Tak wiec mamy dzisiaj dwie okazje do świętowania :) :) :) Pozdrawiam :)
  8. brawo :) Kreska jestes bezkonkurencyjna :)
  9. 2 bardzo dobrze :) ale nr 1 to inny piesek...
  10. No to jeszcze dwie proste zagadki :) nr 1: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1433/pies1mp3.jpg[/IMG][/URL] nr 2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/9523/pies2se5.jpg[/IMG][/URL]
  11. to i ja cos dodam... pewnie bedzie to dla was latwe :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/23/cheshaispuil8.jpg[/IMG][/URL]
  12. Zdradz jakies szczegoly o niej :D
  13. a kto to???? takie malenstwo:D??
  14. [quote name='Elitesse'][IMG]http://www.sznaucermini.com/images/snieg6.jpg[/IMG] Gucio juz umie jezyk pokazywac :eviltong: hehe a u mnie nie ma zimy :placz:[/QUOTE] hihi no mowilam Ci w Bydgoszczy ze to diabelek ;) :)
  15. Zdjecia byly robione dwa dni temu... dzisiaj sniegu jest mniej bo przyszla odwilz... ale do wczoraj bylo okropnie...
  16. Daaaawno nie wstawialm zadnych fotek.... nadrabiam ;) Troszke zimowych fotek mojej szalonej ekipy ;) [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg5.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg2.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg6.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg1.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg4.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg3.jpg[/img] [img]http://www.sznaucermini.com/images/snieg7.jpg[/img] i to wszystko ;)
  17. Finaly zaczynaja sie okolo 15.... i beda trwaly pewnie ok 1,5 godziny...
  18. [quote name='Elitesse']BIS Weteranow 1 shih 2 sznaucer sredni 3 wilczak zdziwilo mnie to ze na BIS junior wszysly wszytkie psy razem[/QUOTE] To bylo okropne :/ Wogole nie mozna bylo dobrze pokazac psa... a to wszystko wczesniej razem tloczylo sie w slynnym "ringu przygotowawczym" wiec wyobraz sobie co tam sie dzialo :/ Organizatorzy praktycznie do ostatniej chwili nie wiedzieli jak nas ustawic :( BAŁAGAN... to malo powiedziane :( Wogole chyba w zyciu nie przezylam tak szybkich bisow... 50 minut na 9 konkurencji.... Frytela Dziekuje za poprawienie mnie ;) i przepraszam za wprowadzenie w blad :) Gratuluje sukcesu :)
  19. [quote name='Elitesse']potwierdzam :evil_lol: baaardzo duzo psow schodzilo z bdb lub bez tytulow - ale to akurat w tej sedzinie mi sie podoba a organizacja ? nie byla jakas tortalnie fatalna ale na pewno wiele rzeczy mozna poprawic na lepsze :roll:[/QUOTE] Sedzina to Pani J.Jabłońska :) Ja również uważam, że to bardzo dokładna sędzina... przynajmniej nie boi sie dac zlej oceny psu ktory na to zasługuje... Jednak nie wszystkie jej decyzji mi sie podobaly... :( Co do organizacji to głownie chodzi mi o BISy :( Ring przygotowawczy... hmm wogole byl??jesli to tak mozna nazwac to byl masakrycznie malutki... Pani ktora zajmowala sie organizacja w ringu przygotowawczym wydarla sie na nas wszystkich jak tylko ktos sie spytal co z kartami oceny :/ obled... potraktowano nas wszystkich jak bande rozbieganych bachorkow:( i niestety jest to nie tylko moje opinia :( dodam jeszcze ze sedzia nawet nie mogl wejsc na ring przygotowawczy i zobaczyc psiakow naprawde z bliska :( Juz nie wspomne o bardzo glosnej muzyce (techno) w przerwach... od ktorej psy szalu dostawaly... mojego to nie ruszylo ale widzialam co robily psiaki kolo mnie :( biedactwa... No i WC ... lepiej nie bede opowiadac... :/ No to juz wszytsko chyba wymarudzilam ;) Z wyników BIS za duzo nie pamietam... było jakoś tak... BIS Puppy chyba III miejsce czarny toy pudelek... BOG II - nowofunland, II - bernenczyk(?) III- chyba dog niemiecki czarny BOG IX - III mops, BIS weteran - I shi tzu, II - sznaucerek sredni p&s? jak cos jeszcze mi sie przypomni to napisze ;)
  20. To i ja się pochwale ;) Moje malenstwo :) Sznaucer Miniaturowy Pieprz i sól - Glamour Vision Piwowar... wystawiany w klasie młodzieży zdobył : Zw.Mł (rozpoczął Ml.Ch.Pl) , BOB Junior i na koniec sprawił mi wielką niespodziiankę - Zwycięstwo Rasy :))) mały sukcesik ale cieszy bo to synek mojego starszego sznaucerka... :) DOdam, że sędzina naprawdę zrobiła przesiew co Agnieszka z Waciem napewno potwierdzą,,, Niestety organizacja wystawi pozostawia WIELE do zyczenia :((( Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich i trzymam kciuki za reszte !!!!!!
  21. A czy ktos zna wyniki BIS Junior (jesli bylo grupyami to grupy II) i BOGII????????? Prosze rowniez o stawke sznaucerow miniaturowych pieprz i sol :)
  22. Ja jade na 1000000000% :) :) :)
  23. W zwiazku z watpliwosciami powstałymi po wystawie swiatowej w Poznaniu komu został przyznany res.CACIB w psach, Sznaucerach Miniaturowych Pieprz i Sól poproszono mnie o przekazanie następującej Informacji: Oficjalnie, co zostało potwierdzone stosownymi dokumentami, tytuł v-ce Zwycięzcy Świata 2006 należy się psu Sterling` UGLY FROM THE FRONT. Spór o ten tytuł wynikł z zamieszania powstałego w czasie przyznania CACIBa i prawa do tego tytułu rościły sobie dwie osoby a mianowicie wlasciciel psa Zeta Br First Edition oraz wlascicielska wyzej wymienionego Sterling Ugly From The Front. Tytuł res.CACIB został potwierdzony na podstawie kartonika, ktory otrzymala wlascicielka psa. Zdjecie (jako dowod) przedstawiam poniżej: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3253/resqz9.jpg[/IMG][/URL] Mysle ze teraz juz nie bedzie zadnych watpliwosci w tej sprawie :) tak wiec V-CE ZW.SWIATA jest Sterling' Ugly from The Front (nr.kat 7189) :):):)
  24. a bo to nowosc ;) fanklub bialych marynarek (bo tak nas nazwano) powstal po wystawie w Kielcach :) po opublikowaniu kilku zdjec ;)
  25. Kasiu na Ciebie zawsze moge liczyc :D wkoncu my jestesmy w fanklubie bialych marynarek ;) a bialych marynarek zabraknac nie moze :) prawda ;)??
×
×
  • Create New...