Jump to content
Dogomania

Natalia_W

Members
  • Posts

    1771
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Natalia_W

  1. Gratuluje ;] A jakie wyniki w pieprzakach?? :D
  2. Natalia_W

    OPOLE 2006

    A czy ktos wiec co to byl za sznaucerek na BOG?? I ja bym baaaaaaaaaaaaardzo prosila o stawki Sznaucerkow Mini pieprz i sól...
  3. Witaj :) Ja jestem spod Poznania :) Mieszkam 10 km od Poznania... A jaka rasa by Cie interesowała??
  4. Ja wiem, ze BOG wzieła CHYBA Pani Hajan z czarna miniatura... nie wiem niestety z jaka...ale to nie jest pewna informacja
  5. a znacie wyniki z pieprzakow mini :)??
  6. A ja cichutko zapraszam do galerii ;)
  7. Jeszcze kilka fotek :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1376/15mm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1680/29vh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9364/45xn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3299/39og.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7136/62sk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2654/59kq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2199/74ak.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3861/98fi.jpg[/IMG][/URL]
  8. no to wstawiam kolejne foty :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4866/kaczka8zs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5169/kaczyu8wc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9499/kostka1zb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5650/laczek2sy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3756/mysli6uk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5547/lot4ia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/412/pileczka3ir.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1888/tatus6yc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9820/wazniak8ik.jpg[/IMG][/URL]
  9. hehe jak zrobie wiecej to wstawie ;) ale jemu ciezko jest zrobic fotki bo sie za duzo rusza ;)
  10. Ja tez nie pojechalam bo : 1) pogoda do kitu 2) mam gosci z niemiec 3) mam Gucia i przez to nowe obowiazki i jeszcze kilka innych... Ale jak patrze za okno to sie nawet ciesze ze mnie tam nie ma... Przynajmniej siedze sobie w ciepelku :D
  11. Niestety moj komputer swiruje i mi nie zmniejsza fotek :) Narazie sa dwie fotki w galerii... jak uda mi sie go opanowac to bedzie wiecej ;)
  12. Wstawiam obiecywane fotki Gucia :) Narazie takie troche kiepskie ;) Jak bedzie ladna pogoda beda lepsze ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/628/pict00078wd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5748/pict00153vc1.jpg[/IMG][/URL] i to narazie tyle ;)
  13. Witam :) Pozawole sobie troszke zmienic temat :) Od piatku jest z nami GUCIO :) Maluszek jest fenomenalny ;) Przyzwyczail sie bez problemu :) przesypia cale noce :) rozrabia cale dnie :) Tego juz nam brakowalo ;) ;) ;) Chciałam mu porobić ladne fotki na ogrodzie ale pogoda mi to uniemożliwia :/ Wstawie kilka fotek w galerii ale sa kiepskiej jakosci ;) Pozdrawiam wszystki :)
  14. A ja nie bede ukrywac ze mi sie te amerykanskie olbrzymy podobaja... Maja cos w sobie.. sa baaaaardzo eleganckie :) Jednak to nie znaczy ze nie podobaja mi sie nasz europejskie... Mi sie od zawsze bardziej podobal typ amerykanski sznaucera i tak juz pewnie pozostanie...
  15. biedactwo :( niech wraca do zdrowia bidulek :(
  16. To ja chyba lepiej jeszcze dzisiaj wysle zgloszenie faxem.... jak myslicie??
  17. ja sie wogole zalogowac nie moglam :/
  18. Krysia fotki beda w sobote albo w niedziele ;] zrobie mu jakies na ogrodzie jak bedzie ladna pogoda:)
  19. Tylko nie wiem czy nie powinnam dostac jakiegos potwierdzenia .... hmm??
  20. Witajcie :) Nareszcie poradzilam sobie z moim kompem i udalo mi sie zalogowac na dogo :) Ja sie jeszcze nie pochwalilam :) Moj Kenzio w Inowroclawiu zdobył kolejne CWC, nastepnie NPwR i na deser został Zwycięzcą Rasy Inowrocław 2006 :) Wiec weekend mialam calkiem udany ;) A nastepny tez zapowiada sie ciekawy :D bo w piatek odbieram GUCIA ;) ( to zupelny przypadek, ze rodzenstwo z jednego miotu to Gucio i Gucia ;) ) juz sie doczekac nie moge :D
  21. Dziekuje Krysiu ze mnie wyreczylas :) na szczescie jzu udalo mi sie zalogowac ;] Wiecie moze czy jak wczoraj wyslalam zgloszenie to mogli mi je jeszcze przyjac:/ I czy wy dostaliscie jakies potwierdzenia zgloszenia mailem??????
  22. prawdopodobnie 28 kwietnia :D To wtedy wstawie ladne fotki :D Juz sie doczekac nie moge ;]
  23. To wstawie w galerii... tylko ze mam taki jak mial 6 tyg... nie mam aktualnych...
  24. Hehe no to dobrze ze ja sie wyrobilam z przedstwieniem Wam Gucia przed wznowieniem kar ;) A jak sie Wam maluszek wogole podoba (lub nie podoba) :D??
  25. hehe no ladnie... info wsadzilam dopiero wczoraj ;) a wy juz wiecie ;) Moj komp cos szwankuje i mi poprzestawial cyferki ;) data urodzenia to oczywiscie 11.02.2006 :)
×
×
  • Create New...