[quote name='orsini']hihihihihi nie wiem jak Kruszyna ma na imie hahahahaha ale jaja:)))))mala Piwowarka:))))
a 2 pozostale to Alaya Zaria i Queen of The Ring (tu szczeniak MUSIAL sie czyms wyrozniac, ze dostal takie imie w dodatku trafne, a ciekawe jak, skoro u szczeniaka nie widac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )
Wiec ponawiam pytanie: jakim cudem one zostaly wybrane przez hodowcow do pozostawienia w domu jesli nie widac po szczeniaku?przypadek???ja nie wierze w przypadki:diabloti: :diabloti: :diabloti:
a wiec jednak WIDAC co ma zadatek na shows i co ma (zadatek , zeby wygrywac. Bo wszystkie wymienione suczeta wygrywaja i to duzo:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:[/QUOTE]
Kruszyna to DIVA Walentynka Piwowar
(i to imie to chyba tez nie przypadek;) )