Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Jeszcze jedne wariacje Zmorki :angel: [URL=http://www.zippyvideos.com/8514633102064436/1_listopad_030/][img]http://i1.zvhost.com/1/a/a9h1ox93.jpg[/img][/URL] I jak??
  2. Bo liczę ze inni będą :lol: A gdzie Ci co imiona wymyslali???? :o ABAYOMI rosnie pięknie a chrzestnej ani widu ani słychu :wink:
  3. Cieniutka oglądalnosć ale i tak wstawiam :) :wink: [URL=http://www.zippyvideos.com/8158141242062736/1_listopad_029/][img]http://i1.zvhost.com/1/d/dhgl6b33.jpg[/img][/URL]
  4. Mają 3 miesiące :) :oops: Tzn Banda Gówniarzy ;) Bo te na filmie to dwie Zmory :evilbat: Sznaucerka Sonia ma lat 7 a Zmorka ma lat 3 :lol:
  5. Następny film :wink: Z serii spokojny niuf i morderczy sznaucer olbrzym :evilbat: :lol: [URL=http://www.zippyvideos.com/1628783992061206/1_listopad_028/][img]http://i1.zvhost.com/1/u/u285j11y.jpg[/img][/URL]
  6. [quote name='sylwiaskalska'][quote name='bernulka'][quote name='Pysia']A teraz ...hihihi :) Sami zobaczcie :lol: :angel: :evilbat: [URL=http://www.zippyvideos.com/9899711072032946/1_listopad_043/][img]http://i1.zvhost.com/1/w/w2kpqv14.jpg[/img][/URL][/quote] hihihi :angel: a to nie moja Herka czasem? Ona identycznie robi jak gooopawy dostaje :lol: paździoszki[/quote] Ale extra :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: mój też ma głupawki, tylko mój to biegnie na oślep i nie raz mnie staranował ;)[/quote] To Zmorka ma super koordynacje ;) Zawsze wie gdzie leci i skręca jak ja mam juz zawał :evilbat: Najczęściej przy jakiejs babci o lasce albo wózku z malutkim dzieckiem....
  7. [quote name='bernulka'][quote name='malawaszka']Kochana masz jeszcze duuuużo czasu i pewnie niejeden się "przewinie" :wink:[/quote] Może i tak... ale to boli... :cry: zwłaszcza ze zobaczyłam go z inną laską... :cry: paździoszki[/quote] Przestan się roztkliwiac. Robisz mu tym tylko przyjemnosć !! Teraz masz byc zawsze usmiechnieta a znajdzie sie o 100x lepszy od niego. Wiesz...Tego kwiatu to pół swiatu :lol: Niech sobie laski zarywa a i tak Ty jesteś najlepsza :wink:
  8. Przestań się wsciekać :) Zobaczysz w koncu ;)
  9. Tak myslisz?? Dopowiem ze potem sponiewierała biedna Sonie po ziemi z tą zabawka ciagnac ją :lol: Bo ona oczywiscie za chwilę pozwoliła morderczyni ( Soni) złapać ją :) A potem po trawie...Po 3 minutach Sonia puściła...I tak bylo kilka razy :evilbat: :lol:
  10. Waszka pewnie fotomontaż zrobiła szronu :wink: Przejeżdzałam dzisiaj raniutko obok niej a ona spała jak zabita :evilbat:
  11. A teraz ...hihihi :) Sami zobaczcie :lol: :angel: :evilbat: [URL=http://www.zippyvideos.com/9899711072032946/1_listopad_043/][img]http://i1.zvhost.com/1/w/w2kpqv14.jpg[/img][/URL]
  12. [quote name='malawaszka']hahha ładne mi fory :lol: :lol: :lol: u Soni widać spryt nabyty z wiekiem - uniki te sprawy :lol: a Seti szczyl się miootaaaa :lol: :wink: dawaj odcinek!!!!! :evilbat:[/quote] No tak...Zapomniałam ze Waszka wie z własnego doswiadczenia jak sie szczyle zachowuja :lol: Hmmmmm Nie martw sie :wink: Lunka moze z wiekiem zmadrzeje... :evilbat:
  13. Dobra ...trochę mi sie odcinki pomięszały i teraz nie wiem który mam wstawic...jak co to będzie najwyzej dwa razy ten sam odcinek :wink: [URL=http://www.zippyvideos.com/6186732572032746/1_listopad_042/][img]http://i1.zvhost.com/1/z/zvdvh16o.jpg[/img][/URL]
  14. Zmorka się miota bo pokazuje ze ma lepszą kondycje od mamlasowatej sznaucerki :lol: No i ta jest ciut starsza a moja jest dobrze wychowana i daje jej fory :wink: :evilbat:
  15. Jakieś te sznaucery ostatnio sieroty są :evilbat: Nie potrafią sobie z niufem poradzic....ale numer :wink: :lol: :evilbat: :multi: :drinking: :evil_lol: :beerchug: Następny odcinek [URL=http://www.zippyvideos.com/9898530622032576/1_listopad_041/][img]http://i1.zvhost.com/1/e/eb2dw26y.jpg[/img][/URL]
  16. Boluś ma juz fajniaste futerko :D Aż się zdziwiłam ze tak szybko mu odrasta :D I na razie jest takie mieciutkie jak u szczeniaczka :D Boluś w ogóle pięknieje u Waszki :wink:
  17. Zdrajca jesteś !! Jak mozesz tak psuc opinie mojej niespotykanie spokojnej Zmorki!! Ona jest szczytem spokoju i opanowania :evilbat: Na dodatek zawsze ustępuje... :wink: :lol: :evilbat: Następny odcinek z serii :D [URL=http://www.zippyvideos.com/3517288402032216/1_listopad_040/][img]http://i1.zvhost.com/1/g/g97f9393.jpg[/img][/URL] Nie potrafie sie pogodzic ze zdradą Waszki :( :wink:
  18. To drugi ocinek :D :angel: Nie mogę sie doczekać jako rezyser ekranizacji wszystkich :wink: :evilbat: [URL=http://www.zippyvideos.com/2599583652030106/1_listopad_039/][img]http://i1.zvhost.com/1/s/s14ard3u.jpg[/img][/URL] To juz lepiej widac ;) Kamerzysta był doswiadczony choc miał tylko jeden fakultet :lol:
  19. A to pierwszy odcinek z serii" Wykończyc sznaucera olbrzyma"" :lol: [URL=http://www.zippyvideos.com/4085709072029956/1_listopad_038/][img]http://i1.zvhost.com/1/f/f1tn8kwg.jpg[/img][/URL] Następne odcinki będą dawkowane pojedyńczo :wink: :evilbat:
  20. Nie było mnie jakiś czas :) Za to mam fotki i filmy ;) Hmmmmmmmm Co by tu wymyślić... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list18.jpg[/img] Sonia stoi sobie ale jakas markotna jest [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list8.jpg[/img] Zostawie ja w spokoju na razie :evilbat: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list13.jpg[/img] Niech sobie odpocznie ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list17.jpg[/img] Poszła coś oglądac [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list3.jpg[/img] Pędzę też zobaczyc [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list2.jpg[/img] Ale mnie w konia zrobiła !! Tam nic nie ma!! :evilbat: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list5.jpg[/img] A moze to było w innym miejscu? Lecę sprawdzic [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list16.jpg[/img] Męczący był ten dzień ...Ale jutro się zemszczę !! :wink: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/1list9.jpg[/img]
  21. [quote name='bernulka'][quote name='malawaszka'][quote name='Pysia'][A wyspacerować go mozna szybko bo to ani terier ani owczarek tylko powolny leniwy niuf :lol:[/quote] jasne Pysia :lol: może i kiedyś tak było :lol: :lol: :lol: ale teraz ciężko nazwać Seti powolnym leniwym niufem :wink:[/quote] chcę się o tym przekonac na własne oczy :evilbat: paździoszki[/quote] No to a co czekasz?
  22. [quote name='Ania-k'][quote name='arima']Ania wymień TZta :lol: Oleq jest wolny i lubi duże psy 8)[/quote] :o :o :o on jest za młody i nie lubi antyków :evilbat: [b]Pysia[/b] ty wiesz,że ja czekam na takie wieści jak ty piszesz : [quote name='Pysia']A pamiętaj o tym że wielkosć mieszkania do wielkosci psa nie ma nic....Tylko to ile czasu psu mozesz poświęcic [/quote] [quote name='Pysia']nie zmienia pozycji w domu[/quote] wy mieszkacie w bloku czy w domu ?? :lol:[/quote] Przez 4,5 dnia w tygodniu mieszkam w bloku:) I dzięki temu moja niufka jest wyspacerowana :D Bo większość osób uwaza ze jak jest podwórko to juz nie trza na spacer :evilbat: Tak szczerze to problem widzę dopiero jak sunia jest hodowlana i ma szczeniaki. To jednak duuuuuuuuzo koooooooopek ;) A jak jest ciepełko i podwóreczko to problem znika :lol: Ale normalnie to czy masz mieszkanko czy w domu mieszkasz to różnicy nie ma. I tak musi niuf być z Tobą w domu. A jeżeli chodzi o wypuszczanie psa samego na podwórko to jedno woleć : albo posłusznego psa i wtedy tylko spacery i przebywanie na dworze z nim ( nawet na własnym) albo pies wariat i wtedy wypuszczamy pieska samopas na własna trawkę ;) A miejsca niuf rzeczywiscie nie zajmuje jak jest wyspacerowany. A wyspacerować go mozna szybko bo to ani terier ani owczarek tylko powolny leniwy niuf :lol:
  23. [quote name='Maga100'][quote name='Pysia'] :oops: Mojej czasami goraco...Ale masz racje ;) Pisze bzdury ;) Upadek nie grozi chyba ze z łóżka jak pies za bardzo się wyciągnie :lol: :evilbat:[/quote] mój poprzedni pies, sznaucer, zawsze się ładował pomiędzy mnie a ścianę, a następnie na siłę prostował łapy i sztywniał :-? a ja spałam trzymając się kurczowo brzeżka łóżka :lol: Leonowi też jest za gorąco w łóżku.... 8) na szczęście 8)[/quote] Ja znalazłam radę na to prostowanie łap 8) Kupiłam łóżko baaaaaaardzo szerokie :evilbat: Musiałaby mieć 180 cm długosci łapy zeby dała rade mnie wywalic z wyrka :lol:
×
×
  • Create New...