-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Bardzo miło tutaj :) I pieski, kotek, ptaszki :) Proszę o więcej kotków :):loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Dzisiaj wieczorem będą foteczki Zmoreczek bo jedziemy na wichurke :) Tam jest pięknie :) Porobię mase fotek aby starczyło na dłuzej ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszeczka dzisiaj pilnuje domku żeby go nie ukradli i nie postawili gdzieś w lesie :evil_lol: Ja to kiedyś jednak tą pałą od niej dostane :mad: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak miło czytać :) Tu widzę jest serwis informatyczny ;) Dobrze wiedzieć bo od czasu do czasu mój komp robi mnie w konia....
-
[quote name='Lucy*']Przyjedźcie na Kazimierz.. to też się wybiorę :lol::lol:[/quote] Zawiercie, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza :) No to możemy się umówićna jakiś spacerek :) Tylko że nam zimno nie straszne i długie w nim chodzenie :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='beria']To ma być zaślumtany łałok :hmmmm:[/quote] Sama widzisz ;) Malawaszka od zbyt częstego przebywania w głuszy ma zwidy :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']Waszka tez taką stójke umie zrobić? :crazyeye: [/quote] I to jeszcze jaką :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/d3n9rhrbbh5u6ne6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Trafiłam do Stowarzyszenia AA ??:-o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo ja już pokazywałam u mnie na galerii kto będzie u mnie pilnował obejścia :cool3: po co mi jeszcze takie zaślumptane łałoki :evil_lol: ;)[/quote] Nie było mnie kilka godzin na DGM , wchodzę i...co widzę ??:-o Jestem w szoku!:-o Nie dość ze moja osobista dogomaniacka sąsiadka zamiast mnie pocieszać z powodu choroby ( a miały być narty :placz: ) i kamery ( miał być super aparat :placz: ) to jeszcze wyzywa moje psy!!:mad: Nie dość ze winna mi jest za lekarza i weta z powodu głuchoty mojej i moich kochaniutkich niedźwiedziatek to jeszcze nas obraza :mad: :angryy: A do Waszki mieszkać nie pójdę bo ja tam zima zasypie na amen :evil_lol: Tam psy zadkami szczekaja ( to akurat pasuje ;) ), na szlabanie pisze " koniec świata" a wrony latają do góry nogami :evil_lol: No i prądu często brakuje :diabloti: A fafalaste mordy i zaślumptane łałoki kocham :loveu: Przynajmniej nie da się ich rozdeptać:eviltong: I człowiek od jazgotu nie głuchnie :eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A ja myślę że Luneta schowała się ze wstydu ;) Bo Malawaszka tym razem na niej testowała nową maszynkę :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']heheh ja ja nie mecze ona naprawde w domu to duuuuuuzo spi szczegolnie na wyrku :D bo tam nie moze wchodzic zawsze (teoretycznie ;))[/quote] Moje też w domu praktycznie śpią:) Zwłaszcza Seti bo Kissi to cień każdego...Ona musi być calutki czas koło człowieka i zasypia jak ten przestaje wchodzici wychodzic :evil_lol:
-
[quote name='Magda_Miki']A prosze bardzo;) Bede zaszczycona:p[/quote] Dzięki :) Jużniedługo go tam zobaczysz tylko powiedz jak podpisać;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']haha Pysia to może wpadnę na ploteczki :evil_lol:[/quote] Wpaść mozesz ale to TY będziesz mówić....:eviltong: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda_Miki']Mowa jest srebrem, a milczenie zlotem:evil_lol::evil_lol:[/quote] No Ty to masz poczucie humoru :mad: -
I tak sie zastanawiam czy jej nie wstawic na swoja stronkę w dziale Na wesoło ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B]Brudas w łóżku :oops:[/B] [B][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2812/brudaswku0zp.jpg[/IMG][/B] [/quote] Super !! A brudasa w łóżku to chyba nie widziałaś ;) Wyobraźsobie: błoto po kolana, niuf z piórami na łapach a potem chyc do łóżka ...:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Aaliyah1981'][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8129/skanuj00109tg.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=seagreen]no nie moge z tego foto:cool3: ..niepelnoletni a juz tak sie wstawil ;))..fajnie lapki ma rozlozone :multi: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] No ta fota nadaje sie do konkursu jakiegos;)
-
[quote name='Sabina1']Aaaaaaa, jesteś Alicjo ! A na co One tak czekaja i czekają na cooooooo hę ?[/quote] Na foty czekamy :mad:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']słuszne stwierdzenie :cool1: A TZ faftycznie niedobry , po co mu kamera:mad:, niech sprzeda pioruństwo na allegro:angryy:[/quote] Allegro ?? O tym nie pomyślałam :evilbat: Tylko czy potem będe jeszcze miała gdzie mieszkać ?:niewiem: Bo wiecie...muszę gdzieś kompa postawić...:hmmmm: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda_Miki']Nie musisz mowic, wazne, ze piszesz:evil_lol::evil_lol:[/quote] Matko...:-o Tak se pomyślałam cobym zrobiła jakbym pisac nie mogła...Masakra jeszcze większa ;) [B]Magda_Miki -[/B] dzięki za pocieszenie :lol: :multi: :loveu: -
[quote name='Magda_Miki']W sumie to masz racje, ale czy takie rzeczy sie pozycza??:roll: A jak mi nie zaufaja!!:placz:[/quote] To się umów na spacer i poproś aby zabrali apaarat ;) Będziesz miała odpowiedzialność z głowy ;)
-
[quote name='dbsst']napewno ja jestem na diecie ;)[/quote] Jesteś pewna ?:evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a wziął ze sobą kamerę??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Kamere to se moze brać. Nawet nie wiem gdzie to cholerstwo się włącza i jakos mnie to nie interesuje :placz: JA NIE POJECHAAM !! JA NIE MÓWIĘ !! WCALE !!ROZUMIESZ ??!!:placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja Ci dam chrabąszcze :mad: z taką pałą będę chodzićw tym roku :angryy: [/quote] :-o Mam nadzieje że ta pała na chrabąszcze a nie na mnie z kamerą ??:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]Pysiu, kwiatki malownicze, ale ja i tak lubię zimę :p [/B][/quote] Ja też kocham zime :) Ale dzisiaj jestem zła bo przywlekłam z któregoś topicu choróbsko ( ciekawe z którego ...) i zamiast szusować dzisiaj w Szczyrku na nartach to siedzę przed kompem w szaliku na szyi.... Na dodatek TZ dzwonił i mówił że jest świetnie :placz: :flaming: