-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']Pysia-mialas fotki wczoraj porobic:mad:[/quote] No i mam 200 sztuk nawet zmniejszonych ale album nie chce mi przyjac!! Jak mam je kurna wstawic ??:placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]oooooooooooo jeżu kolczast :crazyeye: to się wcale nie dziwie, że nie kcesz wypożyczyć[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]teraz taki TZ na czarnym rynku warty milony[/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/quote] To może ja sprzedam go za te miliony i zamieszkam z Malawaszką??:lol: :lol: :lol: Przyszłość nasza z taką kasą byłaby różowa :lol: Kto kupi TZta za kilka milionów ?:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]mówisz to jak tylko wróci biore się za szkolenia ciąg dalszy ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a jak długo trzeba szkolić ???[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja szkoliłam 20 lat...:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Pysiu Ty nie znasz mojego to Cholernik jakis racze chyba kosmita bo takie głaski średnio na niego działaja ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]no ale..............[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]bede próbowac dalej ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Trzeba być cierpliwym no i nie narzekać tylko się uśmiechać :) Kosmite też sięda przeszkolić ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:[I][B]rany Pysia ty napisz książkę pt ,,Instrukcja obsługi TZta '';)[/B][/I][/quote] To byłoby nawet dość ciekawe :lol: Tylko co by oni na taką kniżke powiedzieli...Hmmmmmmm...Myślę że by na oczka przejrzeli a tego chyba nie chcemy - prawda ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]to chociaz pożycz na przeszkolenie mojego[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)[/quote] No wiesz co !! Sama go przeszkol ;) Faceci nawet pojetni są ;) Sporo szczekają ale i tak jak ładnie podejdziesz do sprawy, poprzytulasz sie, popatrzysz w oczy, powiesz że jest najwspanialszy na świecie i za kilka godzin poprosisz o coś to poleci na skrzydłach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ot i całe przeszkolenie ;) Acha ;) I należy jeszcze być delikatną czyli nie za bardzo samodzielną w oczach TZta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Oni musza się kimś opiekować....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']Dziń dybry :p[/quote] Hej PIKA :) Mam foty Twoich dzieci ;) Sąjuż takie słodkie :) Chciałam wstawic ale moj album coś zeszwankował :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']Pysia, takie male wymagania masz? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Tam pisze " [B]to na razie tyle [/B]" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jak odpowie tak to zadam wiecej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080]Pysia a nie kcesz pożyczyc TZ[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;-)[/quote] Dopoki jest moj to raczej nie :eviltong: :eviltong: :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']Dziń dybry :p[/quote] No i Blondas wstawiłsie ale i tak był grzeczny :lol: Dziń dybry :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Marzenia nie? kurde ja poczekam jeszcze troche Pysia - może jednak sie zdecydujesz? :lol: :lol: :lol:[/quote] Moj TZ właśnie pojechał za wołowiną i kurczakami dla psow a ja tu knuje plany przeciwko niemu :lol: Mam kilka pytań Waszko :) 1 - Gotujesz? 2 - Lubisz sprzątac ? 3 - Bedziesz jeździc kawał drogi aby kupic 10 kg miesa dla psow? 4 - kupisz specjalną mielarke do rozdrabniania kurcząt z koscmi? 5 - Utrzymasz mnie? 6 - Bedziesz mnie wozic wszedzie? To na razie tyle :lol: Jak Twoje odpowiedzi brzmią TAK to pomysle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PiotrekJ']Masz rację, [B]pseprasam[/B] ;) ... Z Tobą mogę się podroczyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] A nie mowiłam ?? To nie meżczyzna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:
-
[quote name='PiotrekJ']A ja Ci powiem, że Ty ostatnio wredna maupa jesteś :eviltong: :eviltong: :eviltong: ...[/quote] Ojej :oops: Jak możesz Piotrusiu :placz: Czyli ja też mam słodzic ??:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Dobranoc ;) ... Ja też zaraz uciekam na spacerek z psiutem ;) ... Tak na zapas "Dobranoc" ;) ...[/quote] Ten ucieka jak mowa o meżczyznach :) Ciekawe dlaczego...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha Pysia no nareszcie jakieś mądre wnioski :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] E tam :) Taki plan mi kiedyś Malawaszka podrzuciła i wrecz misie oświadczyła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale pomyślcie jakby nam było dobrze...... Ech....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']No bo to elegancik :)[/quote] Wiem :) Moje malują wszystkie pazurki na czarno ;) Porobie im fotki jutro i powstawiam bo dzisiaj czas mnie goni... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bo rozebrał się dopiero potem :evil_lol: :cool1: asher - dzięki :p[/quote] Jesssssuuuuuuuu...Znowu mnie nie zabrałaś...;( Ja sie postanowiłam rozwieśc, wysądzic extra alimenty a potem zamieszkamy razem z Waszką :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Bedziemy miały stada psow i facetow :lol: :lol: :lol: A tacy rozbierający sie i tańczoncy beda u nas na codzieńskomlili o wzgledy ;):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A jak sie jakiś narazi to Lunka z Bolusiem odgryzą mu .... a Zmorki beda trzymały :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']Pysia cosik ci wysłałam :) o Gryfkach jeszcze :) No i miłego popołudnia :) i pozdrowienia od tajemniczej łapki :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/7515/obraz0046km.png[/IMG][/quote] Dzieki - właśnie czytam :) A łapcia kolorowa :) Każdy pazurek inny :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Bardzo dziekuje Ziutkowi i kobietom ;) za życzenia wczorajsze :) My katastrofalnie zapracowani.....Może w sobote bedzie wiecej czasu :( -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='PiotrekJ']Dzień Dobry Pysiu ...[/quote] Dzień dobry :) Choc nie taki bo namukradli reflektor z auta....Jakbym wiedziała ile to kosztuje tobym wszystkie na super takon poprzyklejała..... -
[quote name='PiotrekJ']Specjalnie dla Was :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Tak w ogóle to Wszystkim Paniom odwiedzającym galerię Locersa życzymy Wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na twarzy, pogody ducha oraz ... co tam jeszcze sobie chcecie :p ...[/quote] Dziekujemy.... :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']I bardzo dobrze powiedziałaś a niech mu bedzie głupio :evil_lol: . Ale czy szefom wogóle jest kiedyś głupio :???: :hmmmm: najcześciej szef to :motz: :motz: :motz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Chyba mu było głupio bo wszyscy mu tiutają a ja tak ...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moniko - czy Żelisławeice są gdziesniedaleko Budziejowic? Tam jest dom do sprzedania....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']I dorzucam się aby było wiosennie :) [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/7329/obraz0254ve.png[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9871/obraz0260om.png[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/687/obraz0282xx.png[/IMG] Dzisiaj kwiaty dostałam od szefa - czasami szef nie jest az taki zły :)[/quote] To sie szef postarał;) Moj to pewnie mnie znowu opieprzy dzisiaj...On tak kocha - inaczej byłby chory :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jego specjalnosc to dołowanie :) Wczoraj powiedział że mi premie zabierzea ja mu na to bardzo spokojnie i z uśmiechem że nigdy mi premii nie dał wiec i zabrac nie może....Lekko sie zdenerwował :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Teraz sie do mnie nie odzywa :evil_lol: :evil_lol: Kwiatka nie dostane na 100% :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska'][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5969/prezentacja20pz.jpg[/IMG][/quote] [B][I]Dziekujemy za życznia :)[/I][/B] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck'][URL="http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/truskawy39.jpg"]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/truskawy39.jpg[/URL] biedna zatyka se noseczek bo skarpetuchy troszku jada:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No wiesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [qote=KaRa_TC][IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/truskawy41.jpg[/IMG] Pewnie śni o jakiejś wieprzowince:lol:[/quote] Wieprzowinki nie jada ale wołowinka...mniam mniam ;) [quote name='PIKA']Kto tu kogo uczy warować? :lol:[/quote] Zmorka świnke ??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: