-
Posts
1755 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IraKa
-
Wracam ponownie :oops: do tematów lipcowo/sierpniowych o regulaminie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29085[/url] o przewodniczącym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29138[/url] ponieważ dyskusja na powyższe tematy ucichła znowu a mamy już listopad. W między czasie miało odbyć się (tak mi się wydaje) spotkanie podkomisji do spraw agility. Czy odbyło się (a jeśli nie to kiedy się odbędzie?), czy gdzieś można o tym przeczytać, został wydany jakiś komunikat, czy ktoś był i ewentualnie zda nam relacje? Jak postępują prace nad regulaminem, kiedy ma wejść w życie i w jakiej formie? Czy są jakieś ustalenia na temat organizacji zawodów, terminów zgłoszeń organizacji zawodów, kwalifikacji do MŚ - kiedy, na jakich zasadach? Będę wdzięczna za ponowne podjęcie dyskusji na zadane tematy:p
-
[quote name='Sonya-Nero']może być i taka :evil_lol: :eek2: :scared:[/QUOTE] Myślisz, że można tym sposobem wypłoszyć konkurencję? Jak będą uciekać z wrzaskiem to ja zakładam:diabloti:
-
:smhair2: :megagrin: Macie coraz to lepsze pomysły . Strach pomyśleć co będzie dalej:-o A może należy zrobić z tego nasz znak rozpoznawczy;) :shocked!: Jak myślicie , jakie byłyby reakcje: takie :stupid: czy takie :megagrin:
-
Moherowy berecik z antenką będzie pasował? :evil_lol: Sędzia padłby trupem zaraz na początku:oops:
-
[quote name='BiBi']Spraw sobie elegancki kwiatuszek;) :evil_lol:[/QUOTE] Patrz, o tym nie pomyślałam;) . Masz oko:crazyeye: Dzięki za podpowiedź:loveu:
-
[B][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="Red"]Ale słodziaki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:loveu:
-
[quote name='Sonya-Nero']No to masz jego portrecik :p [IMG]http://www.mipao.com/paul2.jpg[/IMG][/QUOTE] Boszeee, w co ja się ubiorę? :evil_lol:
-
[quote name='Sonya-Nero']Nie tylko cała hala dla nas, ale jest i nowy dodatkowy sędzia na pudle.[/QUOTE] Mój ci on;)
-
Wedle planu wychodzi, że pudliszony będą miały pawilon 7 tylko dla siebie:crazyeye:
-
Na jakimś stoisku czy u N.Kolbe?
-
To się nazywa przedsiębiorczość;) ?
-
Kusząca propozycja:hand: zwłaszcza, że za pierwszym razem (jedynym do tej pory) było baaaardzo miło. Szkoda, że tym razem grupa IX jest w sobotę :shake: Pozdrowionka Irena
-
A ja szukam transportu powrotnego [B]POZNAŃ-WROCŁAW[/B] po finałach : jedna osoba + mały pies
-
[quote name='zpr']... jak bys miała to jeszcze Berlin...[/QUOTE] [url]http://www.vdh-bb.de/Dokumente/CACIB_2007_Meldeschein.pdf[/url]
-
[quote name='Gośka']Ale Polska w dodatku Poznań :niewiem: .... toż to ponoć nawet Szkoci boją się skąpstwa poznaniaków :megagrin:.[/QUOTE] Gosia!!! Chcesz żeby na wystawę Cię nie wpuścili:evil_lol:
-
W tym roku [B]Mistrzem Świata [/B]w agilty w klasie small został..... PUDEL:loveu: ze Szwajcarii. Jak chcecie zobaczyć jak to zrobił zapraszam tu: [url]http://smoothmovesagility.com/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=84[/url] a tu inne filmiki z tych zawodów: [url]http://smoothmovesagility.com/index.php?option=com_content&task=category§ionid=6&id=23&Itemid=84[/url]
-
[quote name='fish']To my sie pochwalimy z innej beczki - 3 tyg. temu bralam z Gifem udzial w 1 dniu seminarium IPO (to sport obronny), prowadzonym przez pozoranta z Danii. Uslyszalam tam wiele milych slow na temat Gifa, m.in. prowadzacy obejrzawszy jego prace podczas posluszenstwa powiedzial, ze "jest pod wrazeniem i ze z dunskimi pudlami to by sie nie udalo bo one sa typowo hodowane pod katem eksterieru" - hihi, bo Gif to niby z linii wybitnie uzytkowych ;) Pozniej, podczas zabawy pozoranta z psem Gif tez sie ladnie zaprezentowal, z temperamentem i checia zdobycia gryzaka. Powiem Wam, ze obserwujac wszechstronnosc swojego psa, ktory swietnie aportuje, doskonale tropi, ma fajny temperament do szkolenia z posluszenstwa, skacze na agility, bardzo zaluje, ze pudle sa w gr. 9... Uwazam, ze duze nie odbiegaja mozliwosciami od wielu typowo uzytkowych ras. Oto fotki z naszych szalenstw. Fot. Anna Kursicka [IMG]http://www.urban.poznan.pl/gif-ipo1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.urban.poznan.pl/gif-ipo2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.urban.poznan.pl/gif-ipo3.jpg[/IMG][/QUOTE] A to chyba odpowiedni cytat z książki Stanleya Corena "Inteligencja psów" "Trzej eksperci niezależnie od siebie uczynili interesujące spostrzeżenie. Stwierdzili mianowicie, że pudel standardowy może być niezwykle skutecznym psem obronnym, ma jednak zbyt małą masę ciała. Tymczasem dla miłośników psów jest on tylko psem do towarzystwa i hodowany jest wyłącznie dla oryginalnego wyglądu. Jeden ze znawców tych piesków napisał do mnie: Njaważniejszą funkcją psa obronnego jest odstraszanie. powinien wyglądem swoim zapobiegać napaści. Pudle potrafią być bardzo nieustępliwymi i agresywnymi obrońcami, ale ich wygląd nie potwierdza tych cech i dlatego nie odnoszą sukcesów w tej dziedzinie. Słabowity owczarek niemiecki wydaje się o wiele skuteczniejszy, ponieważ ludziom kojarzy się przede wszystkim z psami policyjnymi i obronnymi, wolą go więc nie prowokować"
-
Super Magda:Cool!:
-
Może pojawi się rosyjski toy = moskiewski toy terrier , gr IX. W ostatnim numerze psa wyczytałam, że to nowo uznana rasa przez FCI. Może też pojawią się inne nagusy np. xolo lub peruwiańczyk
-
[quote name='Rauni']IraKa - miejsc już nie ma, ale parę osób jeszcze nie zapłaciło... więc można się ewentualnie wpisać na listę rezerwową..[/QUOTE] Może być rezerwowa. A jest szansa, że najpóźniej w poniedziałek dowiem się czy mam miejsce? Chodzi głównie o prace i załatwienie ewentualnie urlopu.
-
Są jeszcze miejsca?
-
Fajne fotki:loveu: To będzie reklama telewizyjna czy prasowa? Kiedy będzie ją można zobaczyć? Mam nadzieję, że jak reklama się ukaże to pudle nie będą mylone z tymi co mleko dają;)
-
Dostałam wczoraj potwierdzenie:multi:
-
Miniatura, apricot, suka, champion: Katarzyna Wielka Jantarowa Fuga
-
Oooo, cześć Asia :hand: - podglądaczu jeden:mad: Może należałoby zapytać się kogo w Poznaniu nie będzie:crazyeye: :evil_lol: bo widzę, ze będzie dużo pudli i nie mniej pudlarzy i pudlarek