Dziękuję Moderatorom za pozostawienie wątków.
Sorry, że wam zatruwałam życie ale nie mogłam pozwolić aby śliczne Małgosine przede wszystkim szczenięta zginęły w odchłaniach dogomanii;)
Jeszcze raz dzięki:loveu:
Pozdrawiam i miłej pracy
IK
[quote name='Gaber']Witaski!
Poczytałem wnikliwie wasze opinie odnośnie Neli i postanowiłem zrobić drobną korektę we fryzurze suki.
Ścieniowałem (sam) nieco długość włosa na łapach i usunąłem pojedyńcze odstające kłaki.
[/QUOTE]
Hejka
Moja pierwsza sunia też była bez rodowodu. Dziś ma 12 lat i do towarzystwa jeszcze dwie morelki. Wysterylizowałam ją jak młodym dziewczęciem była ;) Szczeniąt nie miała. Jest zdrowa na ciele i umyśle i figurę trzyma jak trzeba.
Nie wiem w jakim mieście mieszkasz ale może zainteresuje cię agility? Świetna zabawa dla pudla i właściciela też.
A ze strzyżeniem dobrze Ci idzie. Nie chciałbyś zobaczyć mojego pierwszego razu:evil_lol: Zresztą dzisiaj tez talentem nie grzeszę:roll:
Miłych chwil z pudelsem i na forum. Zaglądaj często.
[quote name='Eustachy']Chodzę do klubu Cavano.[/QUOTE]
Chdźcie dzielnie to będziemy miały okazję spotkać się na jakiś zawodach już niedługo :p albo seminarium , albo treningu...
[QUOTE=KingToy's;9567380]
[B]Iraka !!! mam nadzieję , ze[/B] Cie to ucieszy...pocieszy !!!![/QUOTE]
Dzięki :Rose:
Zaraz pooglądam te pudlowe wybryki natury;)
Mmmmm, ale dużo nowych fajnych fotek:multi:
Mi najbardziej podoba się to:
[quote=KingToy's;9511413] [url]http://i029.radikal.ru/0802/46/2f396759c70d.jpg[/url] [/quote]
Nic dodać nic ująć, ten ogon :crazyeye: po prostu: mała rozrabiająca wiewióra;)
Patrzę i patrzę i patrzę i ...... i patrzę i skończyć nie mogę:shake:
Mitya ma w sobie to "coś" . Na ostatnim zdjęciu to mała gwaizdeczka:loveu:
Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę na żywo :oops:
Chomiczki ;) na ostatnim zdjęciu pierwsza klasa. Aż szkoda że maluchy tak szybko rosną. Patrzę i od razu chciałabym mieć szczeniaczki w domu:roll:
Normalnie człowiek się uzależnia od tych małych potfffforów:cool3:
Asia nie oszczędzaj aparatu...
Oj, przecież wiesz że czarnuchy u mnie na szarym końcu :niewiem:
Aczkolwiek potrafię docenić ich urodę . Jestem pod wrażeniem paru duuużych czarnuchów z SPM.
Nie mniej jak tylko pojawia się alternatywa czarnuchy schodzą na dalszy plan:eviltong:
A tak w ogóle to nie zagaduj nas tutaj tylko następne fotki wrzucaj bo dzieci na pewno już trochę urosły...
[quote name='Asiaczek']Mam następujące ulotki:
CAC-Senec, 06-06-2008 r. (chyba sie tam wybiorę)
Pzdr.[/QUOTE]
Kto jest przewidziany na pudle???
Też planuję, zwłaszcza że będę miała jeszcze klubówkę 7.06. W sumie trzy wystawy:roll::evil_lol:
Jeśli ktoś jest chętny na SPM osobiście będzie go można odebrać na wystawie w Rzeszowie i Bydgoszczy - na ten moment. Poza tym oczywiście będzie dostępny u Iwony za pośrednictwem poczty.
No nie wiem, znaczy się będzie : :mad: przy okazji spotkania na jakiejś wystawie ;)
Szkoda... ale może jeszcze coś się zmieni?
A jak nie to zrobimy telekonferencje. Uruchomimy Skypa ...:evil_lol:
[B]The Scandinavian Poodle Magazine[/B]
Ma 450 str a co zawiera można zobaczyć tu:
[url]http://www.scanpoomag.com/index.html[/url]
Cena 35 euro
Jeśli ktoś byłby chętny, SPM można zamówić u Iwony Guz.