My dzisiaj bylismy na wspanialym spacerze w parku i spotkalismy dwa setery - gordona i irlandczyka - za irlandzkim demon nei za abrdzo nadazal, bo anwet jak a ta rase to suczka ma ADHD ;)
ale gordonka byla super!
Demon tak szalal ze jak wracalam do domu to musialam trzymac na kolanach w tramwaju i zdazyl zasnac w ciagu dwoch przystankow :lol:
ale wszyscy byli zadziwieni za na swoich krótkich nózkach dotrzymywal kroku seterce na takim dystansie
2 godziny ciaglego biegania :multi:
taka zabawa! :loveu: