Jump to content
Dogomania

belgunia

Members
  • Posts

    815
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belgunia

  1. Bardzo dziękuję Wam za zaufanie i przyjazd na październikowe zawody pod chmurką:) Moim zdaniem było dostatecznie ciepło i pogodnie, chociaż z baczną uwaga śledziłam codziennie dokładną prognozę pogody... i każda dobra widomość w tym temacie była jak miód :) Dziękuję za "dziekuję", ale ja mam niedosyt tych naleśników, których nie dalo się nam spróbowac, no cóż... może następnym razem cattering nie rozchoruje się. Moim zdaniem sędziowanie było bardzo równe i piękne! Tory dobrane do poziomu zawodników. Zerówki niejednokrotnie bywały dość trudne, ustawione przez Tona miały jednakową trudność, zarównio agility0, jak i jumping0. Dziękuję Tomkowi Gutowskiemu [SIZE=4][COLOR=blue][B](Mistrzunio!!!)[/B][/COLOR][/SIZE] za opiekę nad Tonem w drodze do i z powrotem na lotnisko, Ninie za pomoc przy fotokomórce i za ogólnie dobry nastrój wśród zawodników!!! Wszystkim klubom pragnącym nam dopomóc w układaniu torków.... oczywiście wielkie pokłony jak zawsze:)! Moje APSiaki , Moje APSiaki, co ja bym bez was zrobiła:)???? To były moje najmniej stresujące organzacyjnie zawody! Nic dodać nic ująć - Dzięki!!! Szkoda, że nie mógł spotkać się z nami prezes Oddziału, ale dziękuję za wszechstronną zaoczną opiekę i wsparcie organizacyjne Jerzemu Okońskiemu oraz Zarządowi Oddziału ZKwP w Płocku! Dziękuję Darkowi za świetną wspólpracę!!! To dotyczyło agility, ale moze też w tym miejscu dobrze byłoby napisać o równoleglych imprezach, które się odbyły, czyli egzaminie PT oraz Finale Pucharu Polski Obedience. Powiem tak, była to impreza spektakularna - zderzenie dwóch środowisk kynylogicznych o różnych zapatrywaniach na pracę z psem. Chyba warto było przypatrzeć się w wolnych chwilach na te Dwa Światy? Warto tez było porozmawiać i poznać zawodników z innych dyscyplin, lub w jakimś sensie odnowić znajomości nawet sprzed lat. Cieszę się, że mogłam współuczestniczyć w organizacji tych zawodów, których pomysłodawcą był Tomasz Chodzeń!!! Brawo dla Magdy, Magdy i Magdy! Mam nadzieję, że nasza współpraca nie pójdzie na marne! Podziękowania wielkie dla sponsorów tej imprezy czyli: Arionowi, Husse, EuroGame za ufundowanie licznych nagród dzięki którym mogliśmy obdarować każdą niemal lokatę miłym mamy nadzieję upominkiem. Husse zabezpieczył nas takze przed ew. ulewą pięknymi namiotami - jesteście przemili i macie pięknego labka! Pozdrawiam serdecznie Dorota A ja tak pewnie będę jeszcze nie jeden raz edytowała ten post, aż uda mi się podziękować wszystkim !:)
  2. [FONT=Arial]Lista uczestników rgzmainu PT:[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Agnieszka Pierga[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: OMEGA Sądeckie Góry[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: on[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT][FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: YOUNG SMART WORKER Energizer[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: border collie[/FONT] [/FONT][FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Dorota Chorązka[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: WERIS Stella Polaris[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: Hovawart[/FONT] [/FONT][FONT=Helvetica][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Przemysław Osiński[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: SAGAN Gasko Prim[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: Hovawart[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Luiza Prykowska[/FONT] [FONT=Arial]DANE PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: Cerber[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: Mix[/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][/FONT][FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Wojciech Puzyna[/FONT] [FONT=Arial]DANE PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: TWIDI (INKA) Geslander [/FONT] [FONT=Arial]Rasa: owczarek niemiecki [/FONT] [/FONT][FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Anna Garbacka-Warecka[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: Never Never Land FCI CATCH THE SUN "Gizmo"[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: border collie[/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][/FONT] [FONT=Helvetica] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Dorota Stawicka[/FONT] [FONT=Arial]DANE PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: ARSA Wolf Jar[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: O N[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Anna Panek[/FONT] [FONT=Arial]DANE PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: Asti[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: sheltie[/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][FONT=Arial][/FONT] [/FONT][FONT=Helvetica]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA:[/FONT] [FONT=Helvetica][FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Jacek Lewkowicz[/FONT][/FONT] DANE PSA: [FONT=Helvetica][FONT=Arial]Imię i przydomek psa: PAX Progresja[/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][FONT=Arial]Rasa: owczarek niemiecki[/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica][/FONT] [FONT=Helvetica][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Helvetica] [FONT=Arial]DANE WŁAŚCICIELA I PRZEWODNIKA PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela psa: Katarzyna Mońko[/FONT] [FONT=Arial]DANE PSA[/FONT] [FONT=Arial]Imię i przydomek psa: Demon[/FONT] [FONT=Arial]Rasa: mix[/FONT] [/FONT]
  3. [quote name='AniaP']No tak, trzeba było wcześniej pytać, a nie na ostatnią chwilę, a tego się właśnie obawiałam. :sad: Czyżby było tak mało zgłoszeń, bo termin zgłoszeń już minął. :roll: Ale w moim przypadku, to nie "dozgłosić" tylko odwołać zgłoszenie albo ewentualnie zamienić na zgłoszenie na egzamin PT. Tylko u kogo to teraz mogę odkręcić? :niewiem:[/quote] Asti - pod tym samym adresem mozesz przepisać sie na egzamin PT Na egzamin mamy wysatrczająco chetnych natomiast na MPPT było tylko 2 chętnych. Adres w podpisie.
  4. Jest egzamin PT - według regulaminu PT oraz zawody PT wedlug MPPT. Jakby co, to można się jeszcze "dozgłosić":) Pozdrawiam :)
  5. PARSONRK, Życzenie spełnione:) Na zawody zaprosiliśmy spore stoisko z napojami oraz jedzonkiem w tym naleśnikami, mamy nadzieję, że spełnimy też Wasze marzenia kulinarne na zawodach:) Pozdrawiam Dorota
  6. Ponieważ nie wszyscy otrzymali potwierdzenia e-mailem w komplecie, przypominam, że organizatorzy proszą o przedstawienie dowodu wpłaty na zawody/potwierdzenia przelewu, które nam ułatwią pracę w sekretariacie. Wszyscy którzy znajdują sie na liście startowej są uwzględnieni mimo tego, ze potwierdzenia były szczątkowe. To moja wina, zrobiłam błąd w opisie zawodów w bazie. Do jutra włącznie można się jeszcze zgłaszać. Potem zamykamy listę. Proszę o info, czy któreś suczki spodziewają się cieczki lub już mają, abyśmy umieścili je na "latającym dywanku" na końcu listy startowej w klasie. Proszę o zabranie ksiażeczki zdrowia psa z aktualnym szczepieniem. Pozdrawiam Dorota
  7. Nie będzie nas niestety, więc życzymy udanej zabawy na 1 zawodach Cavano w Warszawie:) Trzymam kciuki, żeby wszystko się Wam udalo i za pogodę, która ma być po prostu bombowa! Cavano, Cavano, do dzieła Cavano! Pozdrawiam Dorota
  8. [SIZE=1]Wciąż ma swoje kłaki, a ja mam wciąż dylematy:) Ale na jutro jesteśmy umówieni :diabloti: Nie spodziewajcie się fryzury na zero! Będzie "misio". bo by zmarzł przecież zimą:)[/SIZE]
  9. [quote name='LALUNA']A dlaczego?[/quote] Dlaczego? Były powody - brak chętnych - po Mistrzostwach Polski zawodnicy spoczęli na laurach. [COLOR=red][B]A w agility od jakiegoś czasu i w Polsce sezon na zawody trwa cały rok!!!![/B][/COLOR] :):):multi::multi::multi:
  10. UWAGA dla osób z wrażliwymi pieskami: Na Multi Sport Cup nie będzie strzałów, gdyż zawody IPO zostały odwołan. Mamy jednak nadzieję , ze kiedyś uda nam się zebrać wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Przypominam, ze termin zgłaszania za zawody Obedience (Finał Pucharu Polski) kończy się 12 października. Jeśli ktoś jest chętny proszę o rezerwowanie noclegów indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie Dorota
  11. [URL]http://img111.imageshack.us/img111/9951/imgp9054cajasheltisilaseg0.jpg[/URL] Caja jest Piękna:) Nie sądziłam, że może tak ładnie wygladać :) [SIZE=1][COLOR=yellowgreen]Mamy umówionego fryzjera:) Ale będą jajka na wierzchu:)![/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Piękne relacje dziewczyny, chcemy więcej, ja z doskoku zaglądam i chwytam każde słowo Waszych relacji! Poprosimy o więcej!!:)
  12. Wprawdzie my skutecznie ostrzelaliśmy psy na treningach, ale podaję WAŻNĄ INFORMACJE dla zawodników: ZAWODY IPO SĄ NIESTETY ODWOŁANE - więc nie będzie strzelania. Pozdrawiam Dorota
  13. :multi::multi: Piękne wyniki!!! GRATULACJE!!!!! Wracajcie ...niedlugo następne zawody:) a za rok znowu MŚ:) Gratulacje!!!!!
  14. Ostatni dzień i znowu wielkie emocje, ale kibiców widze nie brakuje:)!! trzymamy kciuki, chociaż zajęcie sprawami przyziemnymi, myslimy o NASZYCH i całkiem neiżle Wam idzie!!! Dajcie CZADU!!! Jakże bym chciała kiedyś pojechać na żywo to obejrzeć, a te filmiki w quick time coś nie wchodzą mi wcale :shake: [SIZE=1][COLOR=royalblue]Ogolony szelciak bardzo mi się podoba, żebym miała więcej odwagi to bym.... ech :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=royalblue]Pewni by się lżej skakało na largach mojemu psu.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE]
  15. :loveu: A co, Ty Patiszon nie będziesz z nami machała koszulkami, etc? Poodli też mało!
  16. No to niedługo zaciskamy kciuki!:) A widzieliście jak sie przedstawia statystyka w rasach? Bardzo mało belgów :( borderki zdominowały stawkę!
  17. No właśnie, my październikowcy nie boimy się chłodów, a wogóle to będzie ślicznie, zobaczycie, teraz jest do kitu pogoda, to musi być później ładnie!!
  18. Ale miejmy nadzieję, że wszystkich lokatorów na gapę już się pozbyli w tym Gościuńcu:) Ja pamiętam ten pokój bez okna, było duszno... Ale było ciepło:) Łazienka w korytarzu - jako taka. Kafelki i ciepła woda. Wiecie co, jak bedę w Plocku po niedzieli postaram sie tam zajrzeć i sprawdzę jak to wygląda dzisiaj. Pozdrawiam Dorota PS. I tak nocleg w Gościńcu będzie dużo przyjemniejszy niż nasz APSowy nocleg w namiotach na Stoczniowcu:evil_lol: Kto chce - nie ma problemu - namiot trzeba mieć własny!
  19. Widzę, że frekwencja na zawodach PT i OBI w Warszawie była naprawdę spora! Bardzo miło będzie widzieć tylu zawodników i w Płocku na Multi Sport Cup. Zapraszamy do zgłoszeń:) Szykuje się niezła impreza w sobotę i niedzielę :):multi: [B][COLOR=#0000ff]Zawody agility 18-19-10-2008-Multi Sport Cup - Płock[/COLOR][/B] [B][U][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?id=15"][COLOR=#ff0000]Zgłoszenia - AGILITY[/COLOR] [/URL]sobota i niedziela[/U][/B] [B][U][URL="http://agility-psi-sport.strefa.pl/for-ipo/form.htm"][COLOR=#ff0000]Zgłoszenia - IPO[/COLOR] [/URL]sobota i niedziela[/U][/B] [URL="http://agility-psi-sport.strefa.pl/for-obi/form.htm"][B][COLOR=#ff0000]Zgłoszenia - OBEDIENCE niedziela[/COLOR][/B][/URL] [URL="http://agility-psi-sport.strefa.pl/for-pt/form.htm"][B][COLOR=#ff0000]Zgłoszenia - PT sobota[/COLOR][/B][/URL]
  20. [quote name='Astro&Marta']jaaa goła afrodyta?? nie to ja muszę zadzwonić![/quote] Ja cie przepraszam, jakieś golizny??? Ale faktycznie nocleg tam nie konicznie polecam, kiedyś mieszkałam tam z Cavaniaczkami w wielkim pokoju bez okna:D [quote name='***']Przepraszam, że się tu wcinam. Belgunia - czy możliwe, że podczas Obi będą strzały :crazyeye:, bo jak tak to my się nie mamy co przez pół Polski targać :oops:.[/quote] W niedzielę sa zawody Obedience oraz zawody IPO niby na jednym obiekcie, ale nie aż tak blisko, że będzie bardzo głośno słychać strzały, a w dodatku będzie tych strzałów kilka. Koledzy obiecali strzelać cicho i dalej od naszego stadionu. Oba stadiony są nieco oddalone i przegrodzone trybuną oraz drzewami. Nie sądzę, aby to było bardzo przeszkadzające psom. Obiecujemy też muzyczkę w tle, by zakłócić te strzały. Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Dorota
  21. Fortooooowy - Bomboooowcy! Jak zwykle Oddział Radom - ODDZIAŁ RADOM!!!! i przemiła Pani Ula, okazaliście się super organizatorem! Czekamy na następne imprezy! Fortowcy, dziękuję Wam za miłe zawody, to moje drugie chyba w tym roku zawody, na których mogłam pobiec :D Szkoda, że niedługo koniec sezonu na trawie, bo w takich warunkach bardzo lubię biegać! Dla mnie to było akuracik bardzo korzystne:D I mnie to wcale nie przeszkadzało, że było tylko około +6oC:) Było fajnie i miło było spotkać was znowu:)! Bardzo dziękuję za zaufanie i przygarnięcie mnie do super drużyny. To była przyjemność biegać z WAMI:)! Towarzystwo takich zacnych mistrzów bardzo mobilizuje :lol: :loveu: Dziękuję :multi: Sędzia super!! Tory bardzo płynne dla psa, trudne dosyć dla przewodnika. No to już wiadomo chociaz w części jak będzie na MŚ:)
  22. [quote name='zachraniarka']Jak będzie rozwiązane sędziowanie, bo jest podanych dwóch sędziów- czy będzie podział między nimi na klasy, na ćwiczenie, czy będą razem oceniać wszystko i będzie wyciągana średnia z ich ocen?[/quote] Będzie sędziowało 2 sędziów jednocześnie, a do wyników bedzie liczyła się średnia z dwóch ocen, chyba, że będzie bardzo dużo zawodników, wówczas sędziowanie będzie rozwiązane inaczej - to znaczy będzie podział na klasy. Uściślenie: zawody Multi Sprt Cup w Płocku będą Finałem Pucharu Polski! Pozdrawiam
  23. Wiem, ze to nie jest proste. jednak zachęcam do spróbowania nawet gdyby było głośniej niż przypuszczam. Obiecuję muzyczkę w tle i strone nawietrzną dla naszego ringu:) Strzelanie będzie tylko w niedziele i to w małych ilościach! Chętnych, którzy będą się nieco nudzić w niedzielę w przerwach zachęcam do wzięcia udziału w innych konkurencjach np, w egzaminie PT, w niedzielę w zawodach obedience! Pozdrawiam Dorota
  24. Dzięki Flaire :loveu: mamy sporo niedofinansowanych zawodników:)
  25. Czy będzie można rozbić się gdzieś blisko z namiotem? Pozdrawiam Dorota
×
×
  • Create New...