Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no prosze :D Pamietacie boksera ala krolik ;) [img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/2/2/4/3541829_d.jpg[/img] a to Szpilka odkroliczona ;) [img]http://img93.exs.cx/img93/7913/sta600234mb.jpg[/img]
  2. dbsst

    Ślubna Galeria

    chcialabym zeby to byl moj
  3. hahahaha boshe co sie stalo waszce skad w niej tyle nienawisci zeby takim brytanem szczuc hahahha
  4. niedaleko placu Wilsona :D
  5. hahaha i po co na silowni sie katowac jak mozna na waszki topik zajrzec hahaha czuje jak mi drabinka robi sie na brzuch hahhaa
  6. hahahahaczesc sasiadko ;) tak mi sie zdawalo ze to cytadela hahahaha
  7. dbsst

    Ślubna Galeria

    hahahahahahahahahha przystojny ten maz Twojej siostry 8) Piekne jestescie
  8. [quote name='Birma'][quote name='dbsst'] czy gdzies w okolicach zoliborka 8)[/quote] eee...tzn tego czegoś gdzie dzieci sie bawią? tego co było a już ni ma? :) ;)[/quote] hahahhaha naprzyklad ;) a potok moze albo blizej fortow dzis ze szpila szalalysmy po potoku :D mrowa :buzi:
  9. hahahahahahahahahahahahaha sikam ze strachu oczywiscie hahahha jestes rewelacyjna hahahaha powiem tak Basenji ma sporom konkurecjie bo robi sie z tego powazny serial kryminalny hahaha
  10. dbsst

    Ślubna Galeria

    waszka litosci ekran ocieka slina hahahahhahaha to faktycznie mistrzostwo swiata wiecej fot
  11. no i pieknie co zrobilas waszko no co Szpile mi tak wystrachalas ze zasnela w sen zimowy i sie nie rusza i teraz nie ma mnie kto bronic ;)
  12. [quote name='LAZY']Jednym słowem debesciackie są te foty![/quote] Lazy :buzi: czy gdzies w okolicach zoliborka 8)
  13. [quote name='Birma'][quote name='dbsst'] Birma trop mnie trop ;) z wielka checia chce zostac wytropiona przez Ciebie ;) dobra wstawie cos ale to chwile potrwa bo musze mozg wyslic na jaks historie ;) hihihi[/quote] wohooooooooo...dziewczyny spisałyśmy się na medal ;) 8) 8) to Ty dbsst wklejaj dalej.. a ja tymczasem zmykam sie szprycować.. tzn. prysznicować ;) :D no, a z tym tropieniem to uważaj.. ;) od dziś ja i mój Birmington z rodu Birmowatych z Kwiatu Morza będziemy większą uwagę zwracały na zwariowane boksie i ich właścicielki ;0 8) :oops: hahaha ciesze sie ze sie podobaja ;) foty i Szpile wycaluje a Ty gdzie mieszkasz moze gdzies niedaleko aaaa... no i oczywiście ucałuj Szpiluchnę w fafle :oops: :buzi:[/quote]
  14. waszka litosci bo ja popuszcze ze smiechu hahahhahahahaa a tak na powaznie to ze strachu w nocy spac nie bede mogla hahahhahaa a TZ w delegacji i sama spie i co teraz ummieram z przerazenia
  15. Jestescie tacy koffani [img]http://img172.exs.cx/img172/4740/138wa.jpg[/img] i takie slodkie rzeczy mowicie :angel: [img]http://img172.exs.cx/img172/6761/148jg.jpg[/img]
  16. hahahaha :cunao: :jumpie: :shocked!: ja sie trzese jak galareta hahahaha
  17. [quote name='Birma'][quote name='mrowka']debest bedziemy Cie przesladowac do konca.. Nie schowasz sie przed nami :evilbat: :lol: [/quote] właśnie... 8) 8) już ja Cię wytropię gdzieś na tym Żoliborzu ;) [quote name='dbsst']hahahahaha chyba sie zgolsze na policje jestem przeciez nekana hahahha[/quote] hahahaaa... więc... pod pedofilię to nie podchodzi... mobing to to tez nie jest... hmmm :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: pod jaki to paragraf podlega ;) :D WIĘCEJ SZPILI :P[/quote] :laugh2_2: :cunao: :kciuki: ale sie usmialam Birma trop mnie trop ;) z wielka checia chce zostac wytropiona przez Ciebie ;) dobra wstawie cos ale to chwile potrwa bo musze mozg wyslic na jaks historie ;) hihihi
  18. [quote name='Basenji'][quote name='dbsst'][quote name='Basenji']Źle rozumiesz, Słoneczko. To nie ty masz dużą głowę tylko on! To chyba oczywiste! Zdrówko :lol:[/quote] no chyba ze tak ;) :sweetCyb:[/quote] Ajak? Tak, Tak! ([size=2] to nie jest reklama żadnej sieci , hm, telefonicznej!)[/size] Zdrówko :-?[/quote] hahahaha i prosze jak sie rymowanie zrobilo ;) hihihihi udam ze to piosenka for me :D
  19. dbsst

    Ślubna Galeria

    [quote name='malawaszka']bo tak mało zamęznych na forum - same 16-letnie panienki :wink: :D[/quote] albo stare panny :evilbat: :wink:
  20. hahahahaha chyba sie zgolsze na policje jestem przeciez nekana hahahha
  21. hmmmm [img]http://img171.exs.cx/img171/7868/hmm1bj.gif[/img]ze ja na to nie wpadlam ;)
  22. waszko przykro mi ale musze [img]http://img171.exs.cx/img171/6286/smiejesie2my.gif[/img] hahahahahha [size=2]biedny TZ [/size] :lol: 8) :lol: :wink:
  23. hahahahahahhahahaha zaczynam sie Was obawiac i nie wiem czy nie bede omijac tego topiku szerokim lukiem ;) a tak na serio nie dziala mi klawisz myszki prawy i mam pewne problemy :(
  24. :buzi: dla pieknego Elfiego Uszka :D
  25. [quote name='Basenji']Źle rozumiesz, Słoneczko. To nie ty masz dużą głowę tylko on! To chyba oczywiste! Zdrówko :lol:[/quote] no chyba ze tak ;) :sweetCyb:
×
×
  • Create New...