-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Cola']hmmm....a gdzie Ty tam widzisz miejsce na uszy?? uszy są z boku a nie w oczodołach :evil_lol: [/QUOTE] a przetłumaczysz mi teraz z polskiego na nasze :evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola'] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czyli są szanse, że moja pamięć też niedługo wróci :p[/QUOTE] a czy ja mówiłam, że mi wróciła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']podrzuć w grudniu mi tą koleżankę :cool1: mówisz 5 minut i już spakowane? mi to zajmie pewnie kilka dni :evil_lol: i co chwila będę coś wrzucała do torby :p aaaa...jeszcze to mi się może przydać, a może tamto też :evil_lol: a na końcu zobaczę ogromniastą walizę :roll: jakbym jechała na 2tygodniowe wczasy :evil_lol:[/QUOTE] nie dam nie dam męcz się sama :evil_lol: no i ja mam walizy jakbym jechała tam na nie wiem kiedy :roll:
-
o mój bońciu Leoncjo :loveu::loveu::loveu::loveu: a Tadeusz ma wyraz swojej matki - mam wszystko w doopie i po gwizdek mnie tu sprowadzili :diabloti:
-
[quote name='Cola'] mówisz, że do małża jest podobny? :evil_lol:[/QUOTE] nie przypominam sobie, żebys miała oczy na uszach ha ha [quote name='Cola'] :laola::laola: nareszcie odzyskałaś trochę pamięci :evil_lol: (mówiłam wiosną)[/QUOTE] to było jak olśnienie ha ha ha ha
-
jak tam moja droga i piękna gdzie jesteś co robisz i dlaczego nie ma cie nigdzie :loveu::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:cool1:[url]http://img696.imageshack.us/img696/8773/dsc0034x.jpg[/url] rewelacja fryzura i rewelacja usmiech :p cześć :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
halo ja byłam pierwsza zapraszam ją już rok :mad::diabloti:
- 78403 replies
-
ha ha ha w Ciebie się nie wdał :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czy to może G jak Gerard :cool1:
-
ha ha ha to nasze szyjki moga sobie przybic piatala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a czy masz zamiast ruchów liczyć skurcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jestem polana bo nie wiem ile razy się szamotał ale wiem ile miałam skurczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ja tez lubię rodzynki i to tylko dlatego, że Maga je lubi :loveu::diabloti:
- 78403 replies
-
nie będę ukrywała koleżanka przyjechała i to za mnie zrobiła jak się dowiedziała, że zaraz moge się zmultiplować :cool1: poukładała wszystko tematycznie :cool1: przyszykowała karton dla R w którym w popodpisywanych siadkach lub kartonikach są rzeczy dla małego i dla mnie :cool1: moja torba ma tematy cycki - i od wkładek po kremy tam są majty i tam są poporodowe i wkładki podkładki itd koszule skarpety kosmetyki wsio wsio i w mojej jest szybka wyprawka dla Jaśka jak wylezie ze mnie :cool1: Jasiek ma swoją torbę i w niej wszytskie czysciki gaziki pierdoły, ciuszki na za chwilę, rożek kocyk WSZYSTKO no i karton z ciuchami (jakbyśmy musieli dłużej zostać) i z wyjsciowymi i szczerze to musze dziś tam popatrzeć po walizach bo już nie pamiętam gdzie co mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale powiem tak jej to zjeło 5 minut jak maszynka ciach ciach to z tym tamto nie a to tak ja do porodu bym sie nie spakowała :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a ja mam emotki a nie mam postów kto się zamieni :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czekam na zdjęcie Walentego :cool1:
-
[quote name='Olcia']mega brzucho ostatni dzień ciąży:) oj było co dźwigać:) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4660/megav.jpg[/IMG][/QUOTE] dlaczego ja nie widziałam tych postów wcześniej :angryy: czy tez tak macie, że nie widzicie postów potem wchodzicie i są :angryy: taki brzuch to ja mam teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='PIKA']Bozesztymoj.. ja chyba trafilam na siakies mamusiowe forum :cool1: Już wiem, czemu ta dogomania taka biala się zrobiła.. sterylna :diabloti:[/QUOTE] bo to jest nowa szata nowego forum mamuśmania :cool1: [quote name='Maga100'] [B]Ja nie mam zdjęć w ciąży, zabroniłam innym robić, utyłam straszliwie (TU JEST EMOTKA WŚCIEKŁOŚCI).[/B][/QUOTE] a ta zaczyna pierdzielenie - nie wierz jej wyglądała SUPER nie wiem czy nie lepiej niż teraz przynajmniej miała coś w środku a teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]A myślisz że Waszka sie odważy pojechać do waszego Bocianowa :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] a TY się odważysz :eviltong: heloł
-
[quote name='Maga100'][B]a co masz do eks-męża Dody? :evil_lol:[/B] [B]mam emotki, mam emotki :multi:[/B][/QUOTE] mam i jego i innych teraz z moja figura i kaloryferem na brzuchu nic tylko podrywac towary:eviltong: [quote name='Cola']witaj w klubie domatorek ja mogę spacerować, ale to moje ulubione, najukochańsze więzadełko więzi mnie w domu w pozycji najlepiej leżącej, półleżącej lub półsiedzącej UFAJEBAMA!!!!! zrób zdjęcie łóżeczka albo całego pokoiku i musowo wypchanej komody :evil_lol: Joker tylko podkłada się TZtowi dzisiaj chciał go wymienić na rybkę :evil_lol:[/QUOTE] nie mam znowu aparatu :evil_lol: a komoda prawie pusta wszystko spakowałam do szpitala :evil_lol: [quote name='apple']I pewnie jeszcze podjazdy dla wóżków mają nie ten rozstaw osi....skąd ja to znam:cool1: [/QUOTE] skąd wiedziałaś byłaś u mnie :diabloti::evil_lol: [quote name='Olcia']haha ja się z wózkiem w tesco u siebie tylko w jednej kasie mieszcze z alkoholem gdzie zawsze największa kolejka jest, no ale cóż dopiero te niedoskonałości się zauważa ja samemu się pcha wózek[/QUOTE] ja z moja gracją dzikeij pantery az się boję takich precyzyjnych manewrów :diabloti::evil_lol::evil_lol: Maga pamięta jak ostatnio prowadziłam T - bolało co :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale ona nie po porodzie ..ona mi go każe zabrać na zawsze :grins: :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] zawsze ever :p [quote name='Maga100'][B]przynajmniej masz dobry pretekst, aby stanąć do kasy z alkoholem :drinking: :diabloti:[/B] [B]Ja tam nie piję aż Tadzio skonczy 18 lat. Debe świadkiem :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE] kasa z alkoholem:loveu:, mój barek w domu :loveu: tak jestem świadkiem Maga nie pije nic prócz % :eviltong::evil_lol::evil_lol: [quote name='Olcia']musiałaś mnie wydać !!!!! ech Ty niedobra, to był mój sekret dlaczego Alan taki spokojny mama setke a później cyca:)[/QUOTE] kiedyś dawali makówkę teraz seteczke - to sie nazywa postęp :evil_lol: witajcie :eviltong: jak ktos ma o piatala za dużo zapraszam [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=822579540[/URL]
-
czesc opryszczkowa dziewczyno. Całe szczęście żeś zdrowa już :loveu: mam kocyk :cool1:
-
witam na znienawidzonej nowej dogo ;) jak tam Alu :D doszedł kocyk milusi i strasznie trudny w obsłudze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Cola'] mój G. :p ma się dobrze [/QUOTE] był jeden dr G. :cool1: jest punkt G chyba najlepszy ze wszystkich punktów :cool3: Gracjan :cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: G jak Gustaw :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] sąsiadki syn jest Gusiek :p [quote name='PIKA']Matko, Cola Ty też? :shake: :evil_lol: Gratulacje :)[/QUOTE] ale w zasadzie czego gratulujesz Coli moja droga Piko :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]G jak Genowef?[/B][/QUOTE] ha ha ha - ja z Walentym to pikuś Cola :cool1: [quote name='Cola'] nie wiem po jaką chojeję człowiekowi to badziewiaste więzadło zostaje :mad:[/QUOTE] no żeby mogło rypać :evil_lol: [quote name='malawaszka']boszz a co to jest??? haha i ja tez mam coś takiego????[/QUOTE] Wasiu ty masz takie rzeczy,że ty nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić :eviltong: heloł G...........................rozumiem, że macie już imię przynajmniej robocze :cool1:
-
[quote name='malawaszka']haha czy to znaczy, że od dwóch lat jestem w ciąży??? :mdleje: Pepa też tak ma a teraz jeszcze Marcel - mam dwa cienie :roflt:[/QUOTE] kto tam cię wie może nosisz jak jakiś słoń ciąż e:D
-
[quote name='Olcia']Maga ja mieszkam na Targówku, a moja bratowa na żoliborzu tzn. to chyba bielany nie znam się:) i bardzo często tam jestem z nudów:)[/QUOTE] to jak będziesz u bratowej to zapraszam do mnie tak z nudów - masz szansę spotkac u mnie Matke i Bliźniaka mojego nienarodzonego dziecka :D [quote name='Olcia']a tak wogóle to nie śpie od 3 (wnerw)[/QUOTE] ja od 4 czemu nikt mi nie wspomniał o bezdechu w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='Olcia']jak to zrobić żeby w podpisie był tytuł a nie cały link ???[/QUOTE] nie wiem hej czy twoje psy też miały takie jazdy z przytulaniem sie do ciebie?? Szpilka jest nie do zniesienia!!!! łazi za mną ociera się leży na posłaniu i gapi sie na mnie...........teraz leży mi na laptopie jak wstanę i wyjde pójdzie za mną!!!
-
czasem jak przyjeżdża Maga z majdanem i wychodzimy ja ona Wózek, i Szpilka to dochodzę do wniosku, że za mało mam rąk qinda jest super sama się otwiera i jest duża (sama się zamyka ZA rSZYBKO) ale potem musimy pokonać fortece dwóch par drzwi i tu zaczynają się schody ha ha to jest trudne................... gorzej, że miejsce gdzie teraz mieszkamy powinno mieć tytuł anty koła schody schodki i schodeczki WSZĘDZIE i jak sie prowadzi wózek i psa, który nie potrafi chodzic na myczy :/
-
ja w Bielańskim i tam przez ok dobę nie widzisz dziecka - wstęp ma tylko tata do dziecka. Bo poporodowa jest na patologii a maluchy są (na tym samym piętrze) na innym oddziale jak rodzisz naturalnie to cały czas jesteś z małym. Po ok dobie jak jest miejsce na noworodkach to cie przenoszą i masz małego już cały czas z możliwością korzystania z sali noworodkowej. A jak jest tłok to zostajesz na pato i dochodzisz do dziecka czy jakoś tak. Pod tym względem jest beznadziejnie tam. Ja zakładając, że będe rodziła siłami natury nie zwracałam na to uwagi :/ A chce w bielańskim bo: 1. ja się tam rodziłam 2. 7 minut drogi odemnie autem 3. jest tam mój lekarz, który jak nic sie nie wydarzy zrobi mi cesarskie lub jak się uda zgrać odbierze mi poród. Dziś jest słonecznie a ja musze siedzieć w domu rewelacja!! Ale wrócił emil to może zrobie zdjęcie łózeczka ha ha ha a może nie :/ Pies Szpilka świruje jest taka nie wybiegana :(
-
czesc moja ukochana i jedyna jak tam mój Tadzik słodki grzeczny brat bliźniak :D
-
Dzięki dziewczynki - dziś zdecydowanie lepszy humor miałam. Miałam bo odebrałam wyniki glukozy i........................i chce mieć wszystko jak Maga :D Mały wczoraj tak się wściekał, że mam wrazenie że się obrócił a dlaczego: 1. bo ja nie mogłam spać 2. wytłumaczyłam sobie, że cesara jest super 3. jego nogi były w mojej miednicy mniejszej i chyba będzie piłkarzem - mój pęcherz jest dead Ala jak będzie 5 to sobie go sama odbierz. Ja zastanawiam się czy go nie zapomnieć ze szpitala :D
-
no my też 36 czekamy bo potem już jest bezpieczniej niż teraz. A jak będzie 36 to będziemy czekać, żeby tylko nie w przerwie międzyświątecznej bo albo przerwa albo w pierwszych dniach stycznia (to się marzy dr ale jak sam powiedział to sfera marzeń i to jego moje to dotrzymać do grudnia) Fajny ten mój gin i to jeden plus. Masz rację frajerów trzeba tępić i co gorsza tacy nie rosną tylko się rodzą. A na marginesie to mega dupek ten twój były. Ja się śmieje, że Jasiek nie może doczekac się spotkania ze swoim bratem bliźniakiem z innej matki Tadeuszem :D zawsze jak jest Tadeusz w pobliżu w brzuchu jest poruszenie :D