Ja tez od Oli (Ka-Vangi) i Justynce dostałam ten email, ale ja neistety nie wiem co tam pisze...... :roll:
A Denisio jest przeziębiony...:( Od wczoraj jakis dziwnie spokojny, wymiotował troche flegmą, cały ciepły jest i trzęsie się z zimna, a teraz lezy pod kocykiem opatulony - chyba ma goraczke...:( Trzeba bedzie jechac dzisiaj do weta z nim...