Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='Kozanka']godziny otwarcia sklepu ( z ulotki) pon-pt 9,00-19,00 środa 14,00-19,00 sobota 9,00-14,00 telefon 012 636 28 85[/quote] Bóg Ci zapłąć dobry człowieku!!
  2. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='ttossa']Bura - i jak tam kolezanka ? Zdecydowała sie - czy dla siebie chciałas cennik?[/quote] Koleżanka cennik dostała i tyle od niej słyszałam :shake: co mi po cenniku jak u nas nie ma dostępnych kostek... Kasia już nie prowadzi bo zbytu nie było... A jechać 150 km po mrożonki to trochę sporo... przy okazji wystaw się będę zaopatrywać...
  3. Ale z tego co widzę to szampony dla ludzi... Który stosowałaś??
  4. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='jeana']Witam :) Kraków, sklepy: BOCJA i RUPTI, Przychodnia Weterynaryjna na ul. Na Błonie 61b i hurtownia Eskulap, ale w hurtowni chyba nie sprzedają odbiorcom indywidualnym. Pozdrawiam :)[/quote] A czy będziecie na wystawie międzynarodowej w Krakowie z mrożonkami??
  5. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='Kozanka']Bardzo dziękuję, ul.Na Błonie to tuż koło mnie, czasami w tej lecznicy kupuję frontline :-) Super, jeszcze raz dziekuję:-)[/quote] A czy tam otwarte w sobotę??
  6. Bura

    Konina

    Takie właśnie pisanie, że "konika jak to można jeść" świadczy tylko o tym, jakimi co po niektórzy tutaj są hipokrytami. To po co kupować sobie psa czy kota? Trzeba było kupić sobie świnkę morską i nie byłoby powodu do potępiania innych. Bo jadłyby tylko zieleninę. Pies jest mięsożercą i niezależnie jak bardzo chcemy temu zaprzeczyć, po prostu tak jest, i jak ktoś ma problem z dawaniem mięsa psu z konia to nie powinien też z żadnej zwierzyny, ba, jajek też nie powinien ani sera ani innych... Opamiętajcie się, pies to nie wegetarianin, mięso jeść musi, w tej czy innej formie. Ja daję mięso z konia, tak jak i z innych zwierząt, ba, sama też jem koninę, i co, taka zła jestem do szpiku kości?? Może. Ale większy mam ból zjeść cielęcinę niż koninę. Nie powiem, swojego konia bym nie dała na rzeź, ale też żadnego innego zwierza. Dla mnie konina to po prostu jeszcze jeden rodzaj mięsa, i roztkliwianie się nad tym, że jaki ten konik biedny, jest głupotą, bo tak samo biedna krówka czy cielątko.
  7. Bura

    Konina

    Końcem czerwca będę wybierać się do koniowej ubojni po mięso i inne takie, gdyby ktoś z Rzeszowa i okolic chciał się dołączyć do zamówienia to zapraszam na priv.
  8. Bura

    Krosno 31 maja

    My jedziemy z goldenką, więc będziemy się widzieć :)
  9. Bura

    BARF w kostkach

    To ja chcę do Wawy!!!
  10. Bura

    A może pudel :P

    [quote name='Gośka']Bura duży pudel nie jest rasą dużą!!! Kupuj karmę dla psów ras średnich. Z białkiem sama zobaczysz jak zacznie się drapać znaczy za dużo;)[/quote] No ja niby wiem, że nie jest teoretycznie dużą, ale weci mówią, żeby nie miała karma dużo białka. Ale jak nie ma białka to jest to pasza a nie karma, i bądź tu mądry i pisz wiersze... A tak w ogóle to ile waży duży pudel? EDIT: Która byłaby lepsza?? Skoro to nie duża rasa, to chyba puppy junior... [url=http://www.krakvet.pl/acana-puppy-junior-18kg-p-12932.html]ACANA Puppy & Junior 18kg[/url] [url=http://www.telekarma.pl/p2929/acana.puppy.large.breed.135.kg.htm]ACANA PUPPY LARGE BREED - Kompletna i zbilansowana karma dla szczeniąt dużych ras. Rasy o masie ciała ponad 25 kg. :: karma dla psów[/url] Tak w ogóle to cała ta zawierucha z karmami to dlatego, że wyczytałam w pudlowej księdze, że często bywają na gluten uczulone, więc jako że starsza pociecha zasuwa acanę to wolałąbym, żeby oba w końcu jadły to samo. Moja staruszka mogłaby jeść papika, jej to wsio, byle smaczne, a acanę uwielbia.
  11. Bura

    Krosno 31 maja

    Wg mojego kalendarza 30 to sobota :evil_lol:
  12. Bura

    Ziemniaki

    [quote name='Asiqs']Ziemniaki = stanowczo NIE! Lecz inne domowe jedzonko typu "kości z obiadu, mięsko" są jak najbardziej na miejscu.[/quote] No, tu się nie zgodzę... Kości?? Z obiadu?? Może tylko po to, żeby sobie biedy napytać jak taka gotowana kość psa zatka albo sperforuje mu jelita. Ziemniaki uważam jako generalnie zbędny, ale czasem potrzebny dodatek.
  13. Bura

    A może pudel :P

    Ludziska, a co powiecie o Acanie large breed dla malucha?? Moja wetka naciska, że za dużo białka ma ta karma, a ja z kolei nie za bardzo mam chęć żywić psa czymś co ma w skłądzie głównie zboża.
  14. Bura

    BARF w kostkach

    Czy będziecie może z jedzonkiem na wystawie w Krośnie?? To 31 maja o ile pamiętam.
  15. Bura

    Krosno 31 maja

    Kto się wybiera??
  16. Eileen Geeson w książce swojej o pudlach też daje foty i pisze o nim.
  17. Jak myślicie jaka Acana byłaby najlepsza dla szczeniaka rasy średniej? Waga dorosłego 18-22 kg. Zastanawiałam się nad Acaną Puppy & Junior, albo Acaną puppy large breed. Bo zwykła acana puppy chyba za mocna by była... zależy mi żeby pies nie rósł za szybko, żeby nie miał kłopotów ze stawami.
  18. Znalazłam jakiegoś starocia z Krakowa 2008 [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5417/pati2.jpg[/IMG] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=E-300&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP"]E-300[/URL] at 2009-04-05 [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5392/pati1.jpg[/IMG] Shot at 2009-04-05 [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7108/pati5.jpg[/IMG] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=E-300&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP"]E-300[/URL] at 2009-04-05 I mój wielki tyłek w roli prawie głównej, może nie uciekniecie z krzykiem :evil_lol: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8319/pati3.jpg[/IMG] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=E-300&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP"]E-300[/URL] at 2009-04-05
  19. Jak zrobicie wystawę w okolicy do 200 km od Rzeszowa, to ja służę tłumaczeniem z angielskiego... Tyle mogę dojechać :evil_lol:
  20. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='jeana']:) Możesz powiedzieć coś więcej o tej giełdzie? W tej chwili nasz Barf jest w Warszawie na Modzelewskiego. Pozdrawiam :)[/quote] Nie bardzo, tam się zaopatrują goście z mojego sklepu zoo. Ale z tego co wiem, już się z Wami skontaktowali.
  21. A w jakim terminie?
  22. Bura

    Co na kleszcze?

    [quote name='Gośka']I nigdy nie masz pewności że nie dostanie uczulenia na obrożę...[/quote] Moja suka miała obie obroże kiltix i preventic, po Preventicu dostałam takiego ataku astmy (a normalnie nie mam), że pogotowie, po dychałam w jedną stronę, a po Kiltixie to samo. Suce po obu nic nie było. Moja nie bywa w kleszczowych miejscach, ale młodziana trzeba będzie czymś zakroplić...
  23. [quote name='lilix4']Ten Stadion też fajny[/quote] Tylko oby nie tak jak bywała dawniej rzeszowska wystawa, bo się ugotujemy.
  24. [quote name='lilix4']Miejsce w Rzeszowie to mam 2 propozycje hala Podpromie lub stadion tam gdzie zawsze były organizowane wystawy krajowe:)[/quote] Jestem za halą na podpromiu, tylko byle nie w piątek przed międzynarodową wystawą:mad:
  25. Bura

    A może pudel :P

    Tak się zdaje, plus w tle bury Mamut :evil_lol:
×
×
  • Create New...