-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Piękne te foty, no ale obiekty też piękne!! Nie wiedziałam, że futerko im tak szybko rośnie, całkiem ofutrzone te maluchy!!
-
Nie wiem jak z Wawy do Lublina ale z Kielc do Rzeszowa ja w torbie termicznej dowiozłam nadal na kość zamarznięte z wystawy w Kielcach. Da się.
-
Bo Krosno to mała wystawa ale klimatyczna :P I często tam pada, więc weźcie zabezpieczenie. Ja zazwyczaj na Krosno brałam kennel bo mokro i zimno bywało.
-
[quote name='mala_czarna']Absolutnie mi nie przeszkadza. Trwam po prostu na stanowisku, że pies to po prostu pies, a nie nasza zabawka do upiększania.[/quote] Jeżeli pies to pies, to po co w ogóle wystawy psów?? Albo może skoro pies to pies, to jak się wytarza (no w końcu to pies i jego prawo), to nie kąpiesz? Albo sznaucer skoro nie do upiększania to zarośnięty, nietrymowany, a co tam, niech wygląda jak szmata. Niech sobie będzie brudny (no bo pies to pies i kąpieli nie lubi) i niech sobie będzie psem. Tylko, że my od tego niegdysiejszego psa jesteśmy daleko daleko. Zyjemy w miastach, stworzyliśmy rasy psów po to, aby cieszyć się ich różnorodnością i pięknem, a to, że ktoś strzyże czy na pawia czy na konika czy wielbłąda... Czy i ludzi tak oceniasz? Jak ma irokeza, to debil bo sobie takie coś zrobił? Albo może od razu kryminalista? Jak dla mnie, widząc jak wiele się u psów poprawia, ile można nawet u takiego Malamuta poprawić (zdziwilibyście się, gdtbym opisała Wam ile się "robi" Malamuta na wystawę, pudel to przy tym pestka, tylko ostrzyc, wyprostować, trochę lakieru i hajda). Uważam, że jeśli ktoś dobrze zajmuje się psem, jest on szczęśliwy, to nawet jak mu pawia wymaluje to nic takiego się nie stanie. Sierść nie ręka, odrośnie, a skoro właścicielowi sprawia to radość to czemu nie?
-
Mamma mia!!! Cudna fota, mam nadzieję, że mój też się będzie lubił nosić bo Ajki to już od dawna nie udźwignę (47 kilo)
-
[quote name='aneta']Szczeniaki tez będą bo wiem że w tym roku małe duże pudle planują przynajmniej 3 osoby i to w różnych kolorach ;) Szykują się białasy :loveu: , morelki :loveu: i czarnuchy :loveu:[/quote] Białąsy?? Czyżby po Rosie??
-
Pasztecik podlaski ponoć też działa...:evil_lol:
-
[quote name='lilix4']Już mamy zgłoszenie:multi:[/quote] A ja nadal nie mogę się zebrać do robienia rozetek... Chyba z nich to już nici...:-(
-
Mam zapytanie do ludzików z małopolski, czy byliście może w tej rzeźni w Skawinie?? Kupował tam ktoś?? Jakie ceny?? Jakie mięsa??
-
Tak wracając do klatki... nie spotkałam się z większą niż 80 cm na wysokość więc i jako dorosły będzie się musiał tam wcisnąć... Ale to raczej na wystawy i na początek jak będzie szczeniakiem i jeśli będzie niściur :evil_lol: Moja Ajka tragicznie niszczyła plus sikała w domu do 9 miesiąca życia, tragedia. Ale ona była wzięta w zimie więc trudniej było ją nauczyć na zewnątrz, bo śnieg w łapki mroził i nie chciało dziecko na śniegu robić :shake: A niby to miał być Malamut :shake:
-
Kochani, a co Wy na to??? Hodowczyni mojego piesiuta każe do 5 miesiąca dawać mu karmę dla juniorów a od 5 dla dorosłych... Pewnie dlatego, żeby nie rósł za szybko albo co... Spotkał się ktoś z takim podejściem??
-
[quote name='bandida']Mogło tak się stać, że mail do nas nie dotarł. Proszę napisać jeszcze raz. Odpowiadamy na każdego maila. Pozdrawiam Producentem jest inna firma, oto adres [URL="http://www.primex-barf.eu"]www.primex-barf.eu[/URL][/quote] Od dłuższego czasu (jakieś 2 tygodnie) ta strona nie działa.
-
[quote name='Equus']Ale widać że "sznurki" kiedyś były w modzie! Mam taką starą grafikę z rasami psów i na niej pudel też w sznurkach. Ciekawe czemu pudlarze zrezygnowali z tego rodzaju fryzur.[/quote] Może dlatego, że z takim psem nie da się wytrzymać w domu?? Myślę, że te dredy są niezbyt fajne w utrzymaniu w czystości i po prostu śmierdzą. Znałam paru ludzkich dredziarzy i ooo... kosmos.....
-
Chyba zacznę włos zapuszczać do tego kapelusza :)
-
[quote name='pati']ŻMIJKA!! :p przy ringówce mozna oszaleć[/quote] W jakim sensie??
-
My też poprosimy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Podpinam się pod powyższe pytanie...
-
Dzięki za wszelkie wypowiedzi... Młody jest na RC na razie u hodowcy więc jak przyjedzie też chwilę na tym będzie a potem się zobaczy. Czy klatka o wysokości 75 cm będzie na wysokość dobra dla malucha??
-
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Poodle2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Toy_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1915Corded_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1915Toy_Poodle.jpg[/IMG]
-
[url]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles2.jpg[/url] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Toy_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1905Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1905Poodle2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Corded_Poodles.jpg[/IMG]
-
Pokażę Wam fajne foty z netu, pudel w obiektywie :evil_lol: Tylko, że to stareńkie zdjęcia... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1897Corded_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1897Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1901Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles.jpg[/IMG]
-
Foty się nie wyświetlają...
-
Ja mojego Lantasha planuję po jakimś czasie wystrzyc i na niebiesko machnąć. Takim samym sporobem, jakim kiedyś niechcący moją malamucią kluskę na niebiesko zrobiłam... Szamponem 1 all systems wybielającym, źle spłukanym... A potem pranym, pranym, pranym i pranym bo niebieskie łapy przed wystawą średnio mi się podobały... :diabloti: :diabloti: :diabloti: A może na różowo :diabloti: wiecie jak bajersko by taki różowy wyglądał?? Wcale nie trzeba długo trzymać, są farby czy płukanki co 15 minut wystarczy... Tyle to moja malamutka z odżywką na futrze przed wystawą wytrzymywała... I co, że jak będzie różowy to nieszczęśliwy będzie?? Wybiegany, szkolony, kochany a że niebieski, to co?? Znam czarne psy co bez farby na wystawy się nie nadają bo od słońca rudzieją... A z farbą pierwsze lokaty, a co, lepiej psa zamknąć i w domu trzymać bo rudzieje? Uważam, że jak ktoś ma ochotę, to niech farbuje, byle psu nie działą się krzywda.
-
Ja tam mogę dopiero jak się rok szkolny skończy dojechać... Może na wystawę krakowską przyjadą z zaopatrzeniem to się obkupię :lol: