-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Ale tam są starocie jeszcze z 2008 roku a tegorocznych niet...
-
Ale pomeranian to szpic pomorski z tego co wiem :roll:
-
[quote name='Cockermaniaczka']A ja wlasnie obejrzalam strone hodowli Igora i ajjjj zakochalam sie:loveu: Duze czarne kiedys bedzie moje ha:cool3::loveu:[/quote] Hehe, Natalia zapowiada, że chce szczeniaki po Igorku, więc będziesz mieć szansę na dzidzię po wcielonym diable :P
-
Igorowi nie przeszkadzało, miałam puder do uszu BioGroom'a i nie piszczał, więc chyba go nie bolało. Bardziej mu orzeszkadzało leżenie plackiem przez te 10 minut, jak pani sypała puder, potem wydzierała. To było ok, późniejsze czesanie i próby nożyczek (znaczy nie cięłam, choć chyba już powinien być przycięty) tylko przyzwyczajałam do nożyczek i ich dźwięków, bo mały bardzo czuły na dźwięki jest.
-
No, kochani, wydarliśmy sobie włosy z uszu, sukces!! A jutro idziemy do weta, żeby stwierdził, czy dobrze zrobiona ta wydzieranka :evil_lol: Dzidzia dzielna była, tylko nadal nie chce stać do czesania, wierci się niezmiernie. Nie wyobrażam sobie strzyżenia tego gościa :evil_lol: No, ale skoro nauczył się maszynki, to nauczy się i stania w miejscu dłużej niż sekundę.
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
Bura replied to panienkabubu's topic in 2009
I jak z dojazdem od Rzeszowa?? Trzeba jednak przez Mielec?? -
Moje oba wciągają rybną wersję bez problemów. Starsza suka, bo lubi rybę, a młody okazyjnie, jak dopadnie resztek w jej misce. Na spacerach jako smaczki też wchodzą. Więc może to zależy od rodzaju karmy no i od psa... Dobre jest to, że jeśli się poprosi, to ekarma wysyła sporo próbek więc można spróbować.
-
Dzisiaj rano poszliśmy na siusiu, a po powrocie... korzystając z faktu, że Ariadna została w domu, i była zaspana jak bąk (bo dla niej taka godzina to środek nocy:evil_lol: ) młody zrobił hyc!! I gdzie wylądował?? [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3438/img3649.jpg[/IMG] Nigdy mu na to nie pozwoliła, a i dziś młody szybko się stamtąd zwinął, bo zaczęła burczeć. Ale cieszy mnie, że on mimo to szuka z nią kontaktu. Odkryłam bajer na Imageshack, spróbujemy z efektem specjalnym :P [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9733/img3646.gif[/IMG] Shot at 2009-06-25
-
[quote name='Cockermaniaczka']:lol: Powoli dacie rade:loveu: Negro tez nie akceptowal strzyzenia a teraz toleruje jako tako:p:lol:[/quote] Młody dzięki Bogu coraz lepiej, już prawie nie marudzi nawet, a może po prostu marudzi rzadko. bardzo mnie to cieszy. I prawie już stoi jak się czeszemy. Chociaż on tam woli się kłaść i na boczku leżeć przy czesaniu. Ba, czesanie, tu nie wiele co czesać na razie... taki puch szczeniacki, chociaż powiem szczerze, jakoś tak szybko mu ten włos rośnie... Czy wszystkim pudlom tak szybko rośnie?? Jak przyjechał miał na ryjku normalnie, taki jedwab, a po tygodniu miał irokeza na nosie...
-
No, powodzenia!! Piękne foty, ślicznie uchwycony ruch gadziny :multi:
-
[quote name='Cockermaniaczka']:loveu: Znalazlam was:loveu: To ja czarodziejka z flora forum;) Igro booski:loveu:A w postawie jeszcze fajniejszy:loveu:[/quote] Hejjjjj... właśnie próbowaliśmy ze schodków na kufie zrobić żeby było na płasko, i powiem szczerze, od strony sędziego jest nawet nieźle, to znaczy, spec by wołał o pomstę, ale jak na pierwszy raz z maszynką to chyba nie tak źle :eviltong: Młody grzecznie pozwala, nie świrzy, wie, że to już nie przelewki. A wystarczyło przełamać histerię i przeczekać szczeniacki upór. I młody akceptuje jako zło konieczne. A, tam, zło. Jak rybne smaczki dają, to nie takie zło.:eviltong: Bossssssko....
-
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/580/img3646o.jpg[/IMG] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Canon+PowerShot+A510&make=Canon"]Canon PowerShot A510[/URL] at 2009-06-24
-
[FONT=Arial][SIZE=2]Mamy mały sukces, po wizycie u naszej wetki, Igorek już daje się ustawić. Ot, siła przekonywania hodowczyni czarnych rusków :P[/SIZE][/FONT] [URL="http://img23.imageshack.us/i/igorek.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/501/igorek.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cockermaniaczka']Bura sie na flora forum chwali a tu cisza:eviltong: Na razie jej pies jest bialy:evil_lol:[/quote] Jaka cisza, jaka cisza?!!! Wejdź na pudlowe forum do galerii to pooglądasz, jaki ze mnie geniusz, maszynki nie bardzo obsługiwać umiem mądralo :evil_lol: A poza tym to nie pies to diabeł wcielony... Żółwia ninja nie zrobię, ale na konika przerobię jak mnie zdenerwuje :) [URL="http://www.caninehorizons.com/The_Ponydoodle.html"]The Ponydoodle[/URL]
-
[quote name='Hania']Przerobiłaś go na pluszaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tiaaaaa... czasem mam ochotę go wypchać i postawić na kominku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Z podgolonymi stópkami i troszkę krzywo zrobionym pysiem wyglądam tak: [URL="http://img189.imageshack.us/i/img3632v.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/984/img3632v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img189.imageshack.us/i/img3633g.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6568/img3633g.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9902/img3634b.jpg[/IMG]
-
[quote name='AniaRe']Czy opiekunka da radę na 6, to właśnie ustalam-będe wiedziała koło południa. a odbiór w Krakowie miałabym, napisałam, że Krakowie mam kogos, kto sie nim zajmie. Tylko jak już bede wieidziała, ze to ma "ręce i nogi" , potwierdzę. To troche trwa, skoordynowac takie akcje :razz: Dzięki za chęć pomocy. Chciałabym juz wiedzieć, że Yogiemu sie poszeczęściło. Jakos ma pecha mały. A taki fajny.[/quote] No to jak będziesz wiedzieć to daj znać, informacje prześlę na PW.
-
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Z tym skakaniem to pojawiało się jak mały się za bardzo rozkręcił w zabawie, bo on się wręcz nakręca, ale stanowcze nie (bo już rozumie) wystarczyło, teraz już 2 dzień mamy bez takich cudów. Od wczoraj chodzimy na spacery i jest o niebo lepiej, więc mam nadzieję, że i na ogrodzie, jak przyjdzie się kwarantannować po 3 szczepieniu, będzie lepiej. Mały coraz lepiej chyba się czuje u nas, nawet już Ajki bardziej słucha i ma respekt. Nie ciąga jej za ogon :evil_lol: A i ona mniej warczy i ryczy na niego i prawie na małego nie kłapie. Dzisiaj jak skubnął z jej michy to tylko popatrzyła i poszła na swoje posłanie. Ale jaka ona się zrobiła milaśna!! Ta niedotykalska suka teraz przy małym przychodzi po głaski, no kosmos normalnie.
-
[quote name='AniaRe']Byłoby super. Yogi jest pudlkiem miniaturowym. Wiec nie jest myslę wiekszy niż Igor :) Wobec tego szukam z Krakowa do Kielc. W razie czego mam kogoś, kto Yogiego odbierze i przetrzyma w Krakowie. Czy moge Cie skontaktowac z opiekunka Yogiego? Namairy dałabym Ci na priva.[/quote] Kochana, może najpierw załatw, aby miał kto go w Kraku odebrać?? Oczywiście możesz podać jej nój numer kom tylko musiałaby mi psa dostarczyć w niedzielę rano ok. 6.00 bo tak wyjeżdżamy, a ja nie mam szans na przetrzymanie go od soboty, dla mojej rodziny 2 psy w domu to max. I tak są boje między nimi.
-
Stronę www widziałam, przejadę się pooglądać i zobaczę. Bardziej mi zależy aby młody się wyszalał z innymi psami, niż na jakimś formalnym szkoleniu. Zobaczymy. Dzięki za odzew.
-
[quote name='AniaRe']Szukamy transportu dla Yogiego z Rzeszowa (tylko tam jest go w stanie dostarczyc opiekunka) do Kielc. Może ktos jedzie np. do Krakowa na wystawę? Może wiecie o kims, kto mógły pomóc? Yopgi jest w podrózy (i nie tylko w podróży) bardzo niekłopotliwym psem. Musimy go odebrac po tej nieudanej adopcji i przewieżć do nowego domu tymczasowego.[/quote] Ja mogę w niedzielę wziąć go z nami do Krakowa na wystawę. Jedziemy bez Igora więc nawet transporter by się znalazł jeśli nie jest on (Yogi) od niego (Igora) większy.
-
[quote name='Coyote Ugly FCI']a czemu nie placicie na poczcie tylko 13 zl[/quote] A jakie informacje trzeba mieć idąc na pocztę?? Konto czy coś?? Psauje mi zapłacić na poczcie bo kazali, żeby nie płacić 80 euro za 2 psy.
-
Dalej nic?? Ludziska, zlitujcie się, ja muszę z tym dzikiem gdzieś się zapisać...:placz: