Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Piękne te foty, no ale obiekty też piękne!! Nie wiedziałam, że futerko im tak szybko rośnie, całkiem ofutrzone te maluchy!!
  2. Bura

    BARF w kostkach

    Nie wiem jak z Wawy do Lublina ale z Kielc do Rzeszowa ja w torbie termicznej dowiozłam nadal na kość zamarznięte z wystawy w Kielcach. Da się.
  3. Bura

    Krosno 31 maja

    Bo Krosno to mała wystawa ale klimatyczna :P I często tam pada, więc weźcie zabezpieczenie. Ja zazwyczaj na Krosno brałam kennel bo mokro i zimno bywało.
  4. [quote name='mala_czarna']Absolutnie mi nie przeszkadza. Trwam po prostu na stanowisku, że pies to po prostu pies, a nie nasza zabawka do upiększania.[/quote] Jeżeli pies to pies, to po co w ogóle wystawy psów?? Albo może skoro pies to pies, to jak się wytarza (no w końcu to pies i jego prawo), to nie kąpiesz? Albo sznaucer skoro nie do upiększania to zarośnięty, nietrymowany, a co tam, niech wygląda jak szmata. Niech sobie będzie brudny (no bo pies to pies i kąpieli nie lubi) i niech sobie będzie psem. Tylko, że my od tego niegdysiejszego psa jesteśmy daleko daleko. Zyjemy w miastach, stworzyliśmy rasy psów po to, aby cieszyć się ich różnorodnością i pięknem, a to, że ktoś strzyże czy na pawia czy na konika czy wielbłąda... Czy i ludzi tak oceniasz? Jak ma irokeza, to debil bo sobie takie coś zrobił? Albo może od razu kryminalista? Jak dla mnie, widząc jak wiele się u psów poprawia, ile można nawet u takiego Malamuta poprawić (zdziwilibyście się, gdtbym opisała Wam ile się "robi" Malamuta na wystawę, pudel to przy tym pestka, tylko ostrzyc, wyprostować, trochę lakieru i hajda). Uważam, że jeśli ktoś dobrze zajmuje się psem, jest on szczęśliwy, to nawet jak mu pawia wymaluje to nic takiego się nie stanie. Sierść nie ręka, odrośnie, a skoro właścicielowi sprawia to radość to czemu nie?
  5. Mamma mia!!! Cudna fota, mam nadzieję, że mój też się będzie lubił nosić bo Ajki to już od dawna nie udźwignę (47 kilo)
  6. Bura

    A może pudel :P

    [quote name='aneta']Szczeniaki tez będą bo wiem że w tym roku małe duże pudle planują przynajmniej 3 osoby i to w różnych kolorach ;) Szykują się białasy :loveu: , morelki :loveu: i czarnuchy :loveu:[/quote] Białąsy?? Czyżby po Rosie??
  7. Pasztecik podlaski ponoć też działa...:evil_lol:
  8. Bura

    Krosno 31 maja

    [quote name='lilix4']Już mamy zgłoszenie:multi:[/quote] A ja nadal nie mogę się zebrać do robienia rozetek... Chyba z nich to już nici...:-(
  9. Mam zapytanie do ludzików z małopolski, czy byliście może w tej rzeźni w Skawinie?? Kupował tam ktoś?? Jakie ceny?? Jakie mięsa??
  10. Bura

    A może pudel :P

    Tak wracając do klatki... nie spotkałam się z większą niż 80 cm na wysokość więc i jako dorosły będzie się musiał tam wcisnąć... Ale to raczej na wystawy i na początek jak będzie szczeniakiem i jeśli będzie niściur :evil_lol: Moja Ajka tragicznie niszczyła plus sikała w domu do 9 miesiąca życia, tragedia. Ale ona była wzięta w zimie więc trudniej było ją nauczyć na zewnątrz, bo śnieg w łapki mroził i nie chciało dziecko na śniegu robić :shake: A niby to miał być Malamut :shake:
  11. Bura

    A może pudel :P

    Kochani, a co Wy na to??? Hodowczyni mojego piesiuta każe do 5 miesiąca dawać mu karmę dla juniorów a od 5 dla dorosłych... Pewnie dlatego, żeby nie rósł za szybko albo co... Spotkał się ktoś z takim podejściem??
  12. Bura

    BARF w kostkach

    [quote name='bandida']Mogło tak się stać, że mail do nas nie dotarł. Proszę napisać jeszcze raz. Odpowiadamy na każdego maila. Pozdrawiam Producentem jest inna firma, oto adres [URL="http://www.primex-barf.eu"]www.primex-barf.eu[/URL][/quote] Od dłuższego czasu (jakieś 2 tygodnie) ta strona nie działa.
  13. [quote name='Equus']Ale widać że "sznurki" kiedyś były w modzie! Mam taką starą grafikę z rasami psów i na niej pudel też w sznurkach. Ciekawe czemu pudlarze zrezygnowali z tego rodzaju fryzur.[/quote] Może dlatego, że z takim psem nie da się wytrzymać w domu?? Myślę, że te dredy są niezbyt fajne w utrzymaniu w czystości i po prostu śmierdzą. Znałam paru ludzkich dredziarzy i ooo... kosmos.....
  14. Chyba zacznę włos zapuszczać do tego kapelusza :)
  15. [quote name='pati']ŻMIJKA!! :p przy ringówce mozna oszaleć[/quote] W jakim sensie??
  16. Bura

    BARF w kostkach

    O, rany a z jaką rybą??
  17. Podpinam się pod powyższe pytanie...
  18. Bura

    A może pudel :P

    Dzięki za wszelkie wypowiedzi... Młody jest na RC na razie u hodowcy więc jak przyjedzie też chwilę na tym będzie a potem się zobaczy. Czy klatka o wysokości 75 cm będzie na wysokość dobra dla malucha??
  19. [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Poodle2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Toy_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1915Corded_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1915Toy_Poodle.jpg[/IMG]
  20. [url]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles2.jpg[/url] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Toy_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1905Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1905Poodle2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1907Corded_Poodles.jpg[/IMG]
  21. Pokażę Wam fajne foty z netu, pudel w obiektywie :evil_lol: Tylko, że to stareńkie zdjęcia... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1897Corded_Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1897Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1901Poodle.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1902Poodles.jpg[/IMG]
  22. Foty się nie wyświetlają...
  23. Ja mojego Lantasha planuję po jakimś czasie wystrzyc i na niebiesko machnąć. Takim samym sporobem, jakim kiedyś niechcący moją malamucią kluskę na niebiesko zrobiłam... Szamponem 1 all systems wybielającym, źle spłukanym... A potem pranym, pranym, pranym i pranym bo niebieskie łapy przed wystawą średnio mi się podobały... :diabloti: :diabloti: :diabloti: A może na różowo :diabloti: wiecie jak bajersko by taki różowy wyglądał?? Wcale nie trzeba długo trzymać, są farby czy płukanki co 15 minut wystarczy... Tyle to moja malamutka z odżywką na futrze przed wystawą wytrzymywała... I co, że jak będzie różowy to nieszczęśliwy będzie?? Wybiegany, szkolony, kochany a że niebieski, to co?? Znam czarne psy co bez farby na wystawy się nie nadają bo od słońca rudzieją... A z farbą pierwsze lokaty, a co, lepiej psa zamknąć i w domu trzymać bo rudzieje? Uważam, że jak ktoś ma ochotę, to niech farbuje, byle psu nie działą się krzywda.
  24. Bura

    BARF w kostkach

    Ja tam mogę dopiero jak się rok szkolny skończy dojechać... Może na wystawę krakowską przyjadą z zaopatrzeniem to się obkupię :lol:
×
×
  • Create New...