-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
A gdzie foty?? FOTY FOTY PROSIMY!!!
-
To jest pudlówka. Kosztuje różnie od ok. 10 zł wzwyż. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/40/14b665b24d0bbaf5.jpg[/IMG][/URL] A i jeszcze cena. Khary kosztowało ok 30
-
[quote name='Martyna2006']Brrr...jednak wole psa w puppy clipie czy lewku :eviltong: Nie podoba mi się coś takiego:roll:[/QUOTE] Puppy clip to sie zgodzę, ale lew? Brr ochyda!! To wole takiego kucyka.
-
Biorąc pod uwagę moje 'końskie' zboczenie, to ta fryzura bosko się dla mojego psa nadaje :)
-
Na jednej pudlowej liście właśnie takie coś przysłali, boskie po prostu boskie!! Już wiem w jakiej fryzurze będę prezentować mojego przyszłego psiura na agility :diabloti: A to wszystko pochodzi z: [url]http://www.caninehorizons.com/The_Ponydoodle.html[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/109/c4b5f43caf7f9474.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/bc2ab6c6ec859b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/38/6ac2ac2f4f5a3a87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/38/7705ecb3796763b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/38/7f4146269c379366.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='MagicJohnson']ciekawa staweczka i konkurencja.. tak chcialabym chociaz poogladac ring pudelkow.. :placz::loveu:[/QUOTE] Ja będę robić foty i filmiki więc jeśli nie dasz rady w realu to przynajmniej w necie coś zobaczysz :cool3: A ja na Kielecką wystawę wiozę rozety i puchary dla dużych pudli :)
-
A w Kielcach będziecie??
-
No ładnie... A teraz ja mam grypę... Chyba nici ze spaceru w weekend...
-
[quote name='Nerul']Witanko ! Co tam u Ajeczki i Marto kiedy jakis spacerek mogłybysmy poplanowac co :cool3:?[/QUOTE] Poczytaj przedostatnią stronę to Ci się rozjaśni co ze spacerami :( Na razie.
-
[quote name='BeataSabra']Marta co było Królowej?? Ja ją lubię coraz bardziej lubię... Mój ideał Mamuta:loveu:[/QUOTE] Hm, ideałem to ona nie jest, ma sporo wad, ale to prawda, jest nadal, mimo swojego wieku i tego, że pochodzi przecież z pracujących linii, nadal ładna. Gdyby nie ten cholerny wypadek to myślę, że i z "czołówką" dzisiejszą mogłaby powalczyć. Co potwierdza mi ten ostatni CWC z Przemyśla.
-
[quote name='gonpak']narazie jest nowa informacja że w niedziele będzie druga klubowa wystawa świnek morskich, a ja będę w sobotę buuuuu:placz::placz::placz:[/QUOTE] A gdzie dokładnie będą te świnki??? Będę w niedzielę oglądać pudle to może zerknę i na świnki??
-
Wiesz co, ja nie wiem co jej było. Wymiotowała dokładnie 6 godz po zjedzeniu czegokolwiek, tak było przez 2 dni, poza tym czuła się ok, temperaturka minimalnie podwyższona była (dosłownie 1 stopień) sugerowano zatkanie jelit albo skręt ale zdecydowaliśmy nie robić rtg od razu bo pies dobrze się czuł. Weci podejrzewają wirusówkę albo... nie wiadomo co... Może zrobimy badania, zobacze jak się będzie dziewczyna czuła. Humor ma świetny, dziś domaga się wyjazdowego spaceru ale poczekam jeszcze ze 2 dni.
-
Na cóż, znów jesteśmy na prostej. Po króŧkiej i nieprzyjemnej chorobie Ajeczka już jest w dobrej formie. Co prawda jest na diecie, ale dzięki Bogu już nie wymiotuje, ma wspaniały humor i jest fajnie. Akurat na długi weekend musiała się rozchorować :mad:
-
Ja będę focić pudle duże ale jeśli będzie czas to popstrykam inne :)
-
Hm, no ale np masaże i ćwiczenia bierne sercu chyba by nie zaszkodziły? Mojej serducho bardzo się poprawiło po tym jak zaczełyśmy się rehabilitować. Na zaniki mięśni dobra jest L Glutamina a na serce i mięśnie też tauryna. Na zachodzie tym wspomagają starsze psiaki z takimi problemami.
-
[quote name='Toffuś']Hej! Bura jak sprawdzisz to koniecznie napisz! Teraz jestem zdenerwowana, bo jestem chora, a muszę Toffika tak w miarę poduczyć równaj. Martyna & Toffi.[/QUOTE] Hello, szampon Khary bez spłukiwania wypróbowany. Nie powiem, pachnie ładnie cytrusowo, ale co do efektu to jeszcze trudno powiedzieć. Spryskałam psa i spryskałam też watę na szczotce i wyczesałam warstwa po warstwie. Na szczotce zostało trochę brudu i sporo włosa. Jak się czesze to się wyczesze :evil_lol: Jutro stwierdzę czy brud poszedł czy nie. Definitywnie do czesania musi być szczotka "pudlówka" nic innego się nie nadaje :) Tak wyglądają watki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/106/cfdfc67d4ab7a039.jpg[/IMG][/URL] Tak jej futerko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/106/7c16c554efd8d75b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='arima']A ile to kosztuje?? Czy bardzo starej suce, która nie ma objawów bólowych, ale ma już zanik mięśni w tylnych nogach to by mogło pomóc???? Co jakiś czas dostaje dożylnie bonharen- myśle, ze to jej b pomoga, bo nogi jej nie bolą ale ma coraz większy problem z podniesieniem się:-( łapy jej się jak żabie z tyłu rozjeżdzają:placz:[/QUOTE] To ja czegoś nie rozumiem. Skoro nic jej nie boli a mimo to się nie rysza, więc ma zaniki mięśni.To tutaj trzeba zadziałać rehabilitacją. Poza tym, jeśli nie chce się ruszać to może jednak ją boli? Bo co innego ją przed ruchem powstrzymuje? Rozumiem, że zanik mięśni - problem z ruchem, ale tu należy pierwotną przyczynę wyeliminować. Mi długo zajęło zanim pojęłam, że im więcej pies ma mięśni tym lepiej chodzi... Im więcej spokojnych spacerów, rehabilitacji, ćwiczeń biernych, w wodzie, masaży, tym lepiej...
-
Sluchaj jesteś chyba na forum molosy tam Olga pięknie wszystko opisywała. Traumeel S zastrzyki (niebolesne) ew. można dodać Zeel T. Nie musisz wierzyć, to i tak działa :)
-
Arima a czy próbowałaś homeopatów? Moje słońce dzięki nim ma się świetnie a ma 11 latek... I nie ma więzadła :eviltong:
-
Ja powiem szczerze, że jedyne co mnie zniechęca do Vulpesa to fakt, iż nie mogę go kupić tu na miejscu a muszę albo zamawiać w necie albo na wystawie. Używałam szampon i odżywkę do powiększenia objętości włosa, i była boska. Szampon z lanoliną (ten podstawowy) też fajnie zmywał z psa wszelkie brudy. Jedna fota mówi wiele :) [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4][img]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/img][/URL]
-
Pomyślałam, że może nie tworzyć nowego wątku a pociągnąć tę sprawę tutaj. Co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Ja mam szampon Volume i nie bardzo widzę jakiekolwiek efekty. Dziś kupiłam szampon do mycia na sucho czyli bez kąpieli i ciekawa jestem jak go użyć. Spryskać psa po czym szczotą z watą wyczesać czy spryskać szczotkę z watą i czesać??
-
[quote name='Toffuś']Hej! Ja też mam taki problem przygotowuje mojego kundelka na wystawę, ale on jest w kojcu na dworze i nie chciałabym go pozbawiać warstwy ochronnej myjąc go zimą tak normalnie(oczywiście umyłabym go w domu). Jakie polecacie suche szampony nie strasznie drogie ale takie co dają efekt?? Martyna & Toffi.[/QUOTE] Jako że JPH był niedostępny kupiłam dziś taki płyn z firmy Khara. Zobaczymy czy psa mi wyczyści.
-
Poszukuję właśnie pomysłów na takowy szampon. Wiem, że JPH ma taki, nie chodzi mi o puder, ale właśnie szampon, takie coś, żeby psa spryskać, wmasować a potem wyczesać brud szczotką z watą. Nie chcę kąpać mojego Mamuta a przydałoby się wyczyścić sierść. Czy znacie takie szampony innych firm? Czy to naprawdę działa? Może macie inne sposoby na mycie bez mycia?
-
[quote name='BeataSabra']Dziękuje czyli powinno pomoc kotu jutro zapytam weta.... To się podaje raz dziennie??[/QUOTE] Tak, raz dziennie. AJka dostawała 5 ml i nie było to dla niej bolesne.
-
Zawarte w preparacie związki: butafosfan i witamina B12 stymulują syntezę DNA, białka oraz ATP, zabezpieczają prawidłową funkcję komórek układu immunologicznego, mięśni szkieletowych, a także przemianę energii i erytropoezę. Wskazania Preparat stymulujący przemianę materii dla psów i kotów. Stosowany przy zaburzeniach przemiany materii, osłabieniu, wyniszczeniu i wyczerpaniu organizmu, a także przy niedożywieniu i zaburzeniach czynności wątroby, schorzeniach żołądka i jelit, niedokrwistości megaloblastycznej, przy neuropatiach oraz przy leczeniu niektórymi antybiotykami. Stosowanie i dawkowanie Preparat należy stosować w postaci iniekcji podskórnych, domięśniowych lub dożylnych w dawce: psy - 0,5 do 5 ml, koty - 0,5 do 2,5 ml. Plus stymuluje apetyt u mojej suki. U innych chyba tez.