Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. [quote name='Nerul']OK niema sprawy na 13 bede pod szkołą rolnicza ;)[/QUOTE] Ok jeśli zmienię zdanie to napisze :) Nie wiadomo jaka pogoda jutro będzie. A dzisiaj jestem uziemiona!!:angryy:
  2. [quote name='Nerul']Hmmm jakies dokladne namiary jak cos? Podjedziesz pod szkołe w niedziele czy jak? ;) Ja mam oczywiscie czas :D:D[/QUOTE] Tak, pod szkołą by było ok. Na razie umówmy się na 13. OK??
  3. [quote name='Nerul']OK niema sprawy... ;)[/QUOTE] Jutro chyba się nie wybiorę... Ale w niedzielę na pewno, jak tylko pogoda dopisze!!
  4. [quote name='Ela i Luna'][B]Bura[/B] - bardzo ładne zdjęcia Ajeczki. I jakie śliczne, puszyste, lśniące futerko dostała na zimę! :) Mam małe pytanie: czy Ajka jest nadal na BARF-ie czy na suchym?[/QUOTE] Akurat na jednym i drugim. Jakiś czas była na suchym ale bez wiekszych sukcesow w odchudzaniu niestety. Wiec dostaje jeden posilek suchy a drugi barfowy. Zrezygnowalam z barfu bo mam troche ciezki czas w życiu i nie mam głowy do pilnowania wszystkiego. A suka wygląda bosko, ale to po prostu taki fantastyczny pies. Nawet jakby jadła Pedigree czy trociny to pewnie też by była taka boska :)
  5. Bura

    Rzeszów

    [quote name='Nerul']Hmmm do szkoly rolniczej?! To ja juz rzut beretem odemnie... Okolo ktorej godziny jak cos ;)?[/QUOTE] Myślę, że jeśli się wybiorę to około 13 - 14.
  6. Bura

    Rzeszów

    [quote name='Nerul']Cambel no to kiedys bedziemy całą bandą ;)[/QUOTE] Koło szkoły rolniczej to chyba się jutro wybiorę jak dożyję :diabloti:
  7. Bura

    Rzeszów

    [quote name='drzalka']Hej, BUra ja też czasami jezdze tam na te stawy, to jest Lipie :p Lena uwielbia tam się pluskać :lol:[/QUOTE] No nie wiem, jak pojechałam raz na Lipie tam jak jest drogowskaz, to te stawy jakieś inne były, więcej ich było. Może Lipie jest tam dalej albo ja podjechałam do końcówki stawów... Nie wiem.
  8. foty z dzisiejszego wypadu na zieloną trawkę. Do Rogoźnicy nad stawy gdzie Ajeczka zażywała kąpieli bo było jej za gorąco :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/47b060fdd8656580.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/1/1c84b33b2cb10852.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/a373940046847cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/4a8a2ed4e52986c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/d41a65fd86d2745f.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dogadamy się czy sobota czy niedziela bo w piatek nie zdaze posprzatac, mam w pracy olimpiade przedmiotowa i siedze tam od 8 rano do 17!!!
  10. [quote name='BeataSabra']Ło kurcze to poważne. Mam nadzieje ze szybko wróci do normy. Bardzo bym chciała niunie na żywo zobaczyć. Piękny mamucik z niej.[/QUOTE] I już jemy!!! Więc jest bardzo dobrze!!!
  11. To sie okaze zobaczymy jaka bedzie pogoda!!
  12. Bura

    Rzeszów

    Na wyścigach byłam a tu foty z dzisiejszego wypadu na zieloną trawkę. Do Rogoźnicy nad stawy gdzie Ajeczka zażywała kąpieli bo było jej za gorąco :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/47b060fdd8656580.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/1/1c84b33b2cb10852.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/a373940046847cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/4a8a2ed4e52986c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/d41a65fd86d2745f.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/13f369fc83b61872.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/48c87df065805fa3.jpg[/IMG][/URL]
  14. A tu foty z dzisiejszego wypadu na zieloną trawkę. Do Rogoźnicy nad stawy gdzie Ajeczka zażywała kąpieli bo było jej za gorąco :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/47b060fdd8656580.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/1/1c84b33b2cb10852.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/a373940046847cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/1/4a8a2ed4e52986c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/1/d41a65fd86d2745f.jpg[/IMG][/URL]
  15. Bura

    Karma ORIJEN

    [quote name='Chefrenek']Czy to prawda, że granulki orijena są miękkie?[/QUOTE] Nieprawda. Nie są.
  16. [quote name='Nerul']Ja bylam od 12 do 14... Musialysmy sie minąć- mam pare zdjątek i wypatrywalam ciebie ale... nieznalazlam cie :([/QUOTE] Trudno, spotkamy się innym razem :) Za to wstawię moje foty. Braciszek Inuka ze Śnieżnej doliny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/98/a0c4d862236b08de.jpg[/IMG][/URL] Jakieś haszczaki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/102/39a01c2be5410cbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/184/193ae76c7ac95e3e.jpg[/IMG][/URL] Chyba DJP [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/102/c00d17de4439cd23.jpg[/IMG][/URL] I moje cudeńko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/184/37d76d38e60cb3d7.jpg[/IMG][/URL]
  17. Bura

    Rzeszów

    [quote name='drzalka']Hej, mi pasuje ;], np poniedziałęk gdzies o 15 ? 16 ? 17 ? Tu Bura masz dojazd z Centrum [url]http://www.zumi.pl/droga.html?xs=22.00064&ys=50.041152&xk=21.971504&yk=50.064784&v=true&long=21.986021&lat=50.0528475&type=3&scale=5[/url][/QUOTE] Dzieki ale już dziś objechałam teren i już wiem wszystko. Tylko za tą pętlą skręca się w lewo?? W kierunku na technikum rolnicze? To nie bliżej zostawić autko pod tą stadniną??
  18. [quote name='Nerul'] Ciekawe jak bedzie na spacerku :cool3:[/QUOTE] Coś chyba innymi ścieżkami chodziłaś, bo się nie spotkałyśmy. A ja byłam od 10 do 13 prawie. Ale i tak było ok, mam sporo fotek, ale głównie Huskych bo mój aparatus padłwszy :angryy: Za to dopadłam mapy i objechałam drogę na tą pętlę i już wszystko wiem :)
  19. Bura

    Rzeszów

    Mogę przyjechać we środę i czwartek (bo w Pon. i Wt. oraz Pt. kończę późno i jak docieram przebiwszy się przez korki to już na pysk padam). No i weekendy. W dni powszednie tak około 16-17 ale teraz to chyba troche późno. A weekendy to dowolnie. ALbo powiedzmy sobota ok 14 niedz 10-12. Tylko będzie trzeba się w jakimś łatwym dla blondynki miejscu umówić najlepiej żeby daleko do auta nie było od tych pól. Bo ja mam z kolanem problemik ostatnio :angryy:
  20. [quote name='BeataSabra']Ło kurcze to poważne. Mam nadzieje ze szybko wróci do normy. Bardzo bym chciała niunie na żywo zobaczyć. Piękny mamucik z niej.[/QUOTE] [url]http://www.youtube.com/watch?v=_5AdQI7Uw74[/url] co prawda nie na żywo ale filmik z zeszłego roku.
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/97/837e80efac61c5c7.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Nerul']O jeny ! Boze jak mozna powiedziec komus zeby uspil psa? Niewiem tego i nierozumie. Ajeczka czuje sie cudownie przynajmniej jak ja ją widzialam ostatnio... Ciekawe jak bedzie na spacerku :cool3:[/QUOTE] Jak można? Normalnie!! No bo po co wydawać FURĘ kasy na sprowadzanie Bonharenu, na odżywki, na cuda na kiju, skoro można uśpić i kupić nowego??? Przecież to taniej wyjdzie... Niestety tak myślą niektórzy hodowcy... I niektórzy weci... Dzięki Bogu moi weci (że tak powiem 'pierwotni') zawsze starali się mnie wspierać i raczej są głosem doradczym niż decyzyjnym :)
  23. Które CWC?? Nie doczytałaś na pierwszej stronie :) W sumie to PIERWSZE. Pierwsze po zerwaniu więzadła. Pierwsze po tym, jak mi weci i inni 'hodowcy' stwierdzili, że suka nie będzie chodzić. I że lepiej żebym ją uśpiła. Specjalnie ją do championów zgłosiłam, dla zabawy, żeby zobaczyć, czy dostaniemy doskonałą. A tak w ogóle to trzynaste!!!!! Hahaha!!!
  24. Bura

    Rzeszów

    [quote name='drzalka']Hej, newiedzialam, myslałąm ze w Zabajce te zawody.. ale i tak niejade do tego lasu.. a co do puszczania, jezdze prawie co niedziele do lasu koło mojej babci ( włąsnie w Zalesiu koło Medyni Głogowskiej) i tam do lasu od Domu babci jest 300m, a las znam dobrze, a rodzina las ma w kieszeni, i Lena zna ten lass, noi słucha sie mnie bardzo dobrze :p, i znami idzie tez Puszek ( pies Babci) który codziennie tam chodzi i pilnuje się i wie ewentualnie jak wrocic.... A co do Baranówki to ja z Leną 2 razy na tydzien jescze tam rowerkiem na łąki, zapraszam na spacer :p[/QUOTE] Oki po weekendzie możemy pomyśleć :)
  25. Tia... Właśnie doszło do mnie, że nie wstawiłam tu fot z wystawy w Przemyślu. Co niniejszym czynię. :eviltong: Ajeczka w klasie championów, ocena doskonała, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie. I ładny opis: Średniej wielkości suczka, o głowie ładnej w wyrazie, kościec średniej grubości, głęboka klatka piersiowa, doskonała górna linia grzbietu, kończyny przednie prawidłowo kątowane i prowadzone, tylne słabsze ze względu na wiek. Biorąc po uwagę, że Ajka miała fatalny dzień (jak zauważycie mam rozcharataną rękę i kreeeeeeew na mundurze :diabloti: to i tak bosko!! Moje dziecko wojny nie chciało współpracować :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/101/a94257839e7749be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/101/7a6afda18de6e68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/102/c3fcd1053d58c082.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...