-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
[quote name='Nerul']Witam Marta :loveu: ! O Ajeczka i dynia...Obchodzicie halloween jak widze :D:D Wycałuj odemnie Ajeczkusie :loveu:[/QUOTE] Jak każdy szanujący się anglista ;) Ajeczka wycałowana.
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/237/3961eb7170dc318b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/228/46a6185033bdcb14.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/237/3961eb7170dc318b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/228/46a6185033bdcb14.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja tam mało w tę alergię wierzę. Sama mam alergie jak cho.....a a z Malamutem liniejącym żyję. "alergia" to teraz słowo klucz. Może odechciało im się płacić za fryzjera, albo piechu niszczy w domu, albo sto tysięcy innych możliwości.
-
Znalazlam takie na allegro: [url]http://www.allegro.pl/item262396802_srebrny_pudel_miniaturka.html[/url]
-
Dzieki, tan tez nie jest jakis wysokich lotow. Chyba juz wole ten pierwszy... Popatrze jeszcze na Amazon ale nie wiem. Może ktoś będzie kupował na Amazon właśnie to chętnie bym się dołożyła, zawsze to koszty po połowie.
-
Mam małe zapytanie. Znalazłam taki kalendarz [url]http://sklep.pies.pl/product_info.php?cPath=109_107&products_id=935[/url] ale nie powiem, żeby był jakiś rewelacyjny jeśli chodzi o foty (chyba). Zastanawiałam się czy Wy kupujecie takie rzeczy, i ewentualnie gdzie?? Jeśli macie jakieś namiary na ładniejsze to chętnie skorzystam :)
-
[quote name='Han Sharn']Bura - jak się rozpędzisz w tych rozetach to może jeszcze dla grzywek zrobisz:loveu:[/QUOTE] Kto wie, jeśli będziemy na tym samym ringu, to wszystko możliwe :)
-
[quote name='Śnieżynka']Bura na pudlach w temaciku wystawy jest przeklejona ilosciowa staweczka :) po czesci juz uzupełniona :)[/QUOTE] Hello, stawka jest ale na Poznań a ja chcę Kielce!!!
-
[quote name='Nerul']No kawałek- jakies 30 km kurde odemnie :cool3: ale spokojnie dojade autobusem bo i tak wiesz mam interes... Co do zdjec- to ostatnie bosko skomentowane :cool3:[/QUOTE] Po co masz dojeżdżać jak moge cie zabrac spod domu?? Tylko mi musisz wytłumaczyć dokłądnie gdzie to mieszkasz, bo nie trafie. I nie pisz mi, że przeciez juz tam bylam bo ja przeciez blondynka jestem.
-
łysość mojego Malamuta mnie nie przeszkadzała nigdy jechać na wystawę :) Ale to takie moje "coś" bo ja lubię takie łysole. Na takim psie widać naprawdę jak pies wygląda, a nie jaką ma piękną fryzurkę zrobioną na lakierze czy piance (niestety u Malamutów to dość częste). Pod futrem można tak wiele ukryć. I cenię sędziów, którzy umieją docenić łysego a doskonałego psa. Na Kielce wybieram się kibicować Pudlom i dla dużych będą rozety, puchary i inne dobrodziejstwa ode mnie :) Tylko poprosiłabym staweczkę żebym zdążyła zrobić na tyle rozet... :oops:
-
[quote name='Nerul']Oczywiscie zachacze na Pudelki... A Marto gdzies na terenie Rzeszowa w weekendzik moglabys sie gdzies spotkac? Moze to samo miejsce czy cos innego? Znam pare naprawde fajnych miejsc do spacerków. Znasz Słocinskie pola jeziorkowe? Od nas to wprawdzie kawałek ale naprawde miejsca piekne :loveu:[/QUOTE] Tu masz foty z rzeszowskiej zimowki. Jak dla mnie porazka :( Suka mi po tej wystawie przez 3 tyg dochodzila do siebie (z łapą). [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3284842&postcount=510[/url] A co do spaceru, czemu nie?? Daleko ta Słocina??? Da sie dojechać :)
-
W tym roku na zimówce Ajeczka była łysa. A na międzynarodową się nie wybieram z Ajką, nie ma szans. Nie w tej hali. To będzie pseudo wystawa. Zawsze jest dooooopawa organizacja, ślisko, psy się potykają o własne łapki. To nie dla nas. Być może będę wystawiać Samisia znajomej, ale na 100% będę przy Pudlach!!
-
[quote name='Nerul']Witam Marto :loveu: ! Kiedy jakies spotkanko o ile zechcesz co :cool3:?[/QUOTE] Może długi weekend? Wybieramy się nad jeziorka to możemy po Ciebie zahaczyć :)
-
[quote name='Ela i Luna']Najnowsze fotki Luny :) Taką ma minę kiedy przychodzi i sama prosi o głaskanie. Podchodzi, siada, najpierw podaje jedną łapę, później drugą. Wygląda wtedy jak kangur :lol: Bardzo lubi głaskanie po brzuszku. Kiedy robi tę charakterystyczną minę mówimy, że wygląda jak Smoczyca ze Shreka :loveu: [/QUOTE] No fakt, coś ma z tej smoczycy :) A tak oto szalałyśmy dziś w Cmolasie. Pogoda tak sobie, ale nie ma na co narzekać. Ajeczka przez te spacery fantastycznie się czuje, łapa jest ok, dziewczyna biega i wariuje jak młódka!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/25/be7af310630057eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/24/e1c75c62f63bae38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/25/6030bdbdc1c995ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/25/7e8ab00a7f6a1169.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak oto szalałyśmy dziś w Cmolasie. Pogoda tak sobie, ale nie ma na ci narzekać. Ajeczka przez te spacery fantastycznie się czuje, łapa jest ok, dziewczyna biega i wariuje jak młódka!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/25/be7af310630057eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/24/e1c75c62f63bae38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/25/6030bdbdc1c995ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/25/7e8ab00a7f6a1169.jpg[/IMG][/URL]
-
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Bura replied to constancja's topic in Weterynaria
[quote name='constancja'][B] [B]Bura,[/B] [B]sprawdzałaś podany link?[/B] [B]Trojany się tam panoszą.[/B][/QUOTE] Hello, sie ma Windows to sie ma Trojany :eviltong: W moim Linuxie nie mam wykrywacza bo na niego one nie działają więc nie wiem. Znalazłam jeszcze: "zabiegi rehabilitacyjne po operacjach i urazach: leczenie światłem spolaryzowanym, prądy interferencyjne, hydroterapia" [url]http://awet.pl/content/view/15/27/[/url] -
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Bura replied to constancja's topic in Weterynaria
[quote name='PATIszon']Witajcie. Wyciagnelam stary topik , bo poszukuje takiego gabinetu , najchetniej w Warszawie. Zaraz biore sie do czytania calego tematu, moze jakies namiary juz padly.[/QUOTE] Hello, w Wawie jest gabinet ale z tego co wiem mają tylko hydroterapię. Nie moge ich znaleźć zobaczyłam tylko to ale to gliwice: [url]http://www.psiakraina.hg.pl/[/url] -
Ale wilczysko!!!
-
Ok to do zoba.
-
Ech!! Tak pływając jej dysplazja i zerwane więzadło by poszło w niepamięć. Ale cóż, jak sie nie ma co się lubi to się lubi co sie ma :)
-
Hej, foty boskie! Podeślę Wam moją Ajeczkę może i ona się tak pływać nauczy?? Co ja bym dała, żeby zechciała tak pływać!!!
-
No to jak?? Dostałam zielone światło :) Mogę być u Ciebie za kwadrans :) A tu pies jakiego będę miała już za jakiś czas :) Tzn szczeniaka po tej suce :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/7/8e4f99dfd5d93a8b.jpg[/IMG][/URL]
-
Ok a tu na pociechę foty z Rogoźnicy czy Lipia jak kto woli :) Tu pięknie widać doskonałego fryzjera :) Suka jest przeze mnie ostrzyżona :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/7/0f68f4fbd4911268.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Nerul']Kurcze a ja mam dzisiaj czas... Jutro tez ale ciekawe jak z pogodą bedzie... A czemu jestes uziemiona?[/QUOTE] Dopiero wróciłam z "miasta" i mam cały dom do posprzątania. Moje Orchidee wymagają uwagi. Mój pokój przypomina pole bitwy. Mam wyliczać dalej??