Jump to content
Dogomania

Cockerek

Members
  • Posts

    2537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cockerek

  1. [quote name='bognik'] [U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/wsdd2u4cn914is4x.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/45/wsdd2u4cn914is4xm.jpg[/IMG][/URL][/U][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Po prostu istne cudo!!! :loveu: :loveu: :loveu: Maaaatko, jaki włos prześliczny!!!
  2. Aguś, dziękuję ci za słowa otuchy :) Od ostatniego ataku minęły 2 miesiące i jest spokój. Toffi dostaje leki cały czas. Wet mówił, że jak nic się nie będzie działo przez jakieś 3-4 ms, to możemy leki odstawić. Ale ja się boję. Cieszę się, że przynajmniej teraz jest spokój. Przykro mi z powodu twojego pieska :-(
  3. NO to fajne rzeczy na ringach się dzieją. Ofca, a ten co miał numer ręcznie, to numer był w kolejności?
  4. Jejka, a ja dopiero tu weszłam! Hawan, gratulacje ogromne!!! :multi: Trzymam kciuki mocno za kolejne CACIBY, na pewno szybko je zgarniecie :cool3: To co teraz? Opole? :cool3:
  5. Nesjanko, dziękuję ci ślicznie za miłe słowa. Ale dlaczego tak mówisz, Amiśia jest śliczniutka, pozwoliłam sobie to jej zdjęcie skopiować na dysk i napatrzeć się na nią nie mogę, mała kluseczka :loveu: Faaajnie masz z tym portalem. Na pewno tam zajrzę. NO i czekam na maila od ciebie. Pozdrowionka!
  6. O, moja Neluszka :multi: Nesjanko, to ty tam byłaś, wszystko widziałaś, i się nie spotkałyśmy?? :placz: Fotki super, dziękuję! I poproszę wszsystko co masz na maila :p A jeśli chcesz Nelcię na swoim portalu, bardzo proszę, bardzo mi będzie miło :cool3: A które fotki chcesz tam wrzucić?
  7. Hej! Ewlinko, napiszę to co pamiętam, bo nie wiem wszystkiego: psy mł: Jasper Forussi - dosk, I, Zw.Mł. NJwR Odys Evander - II m. Micco Maltezzi - III m. psy weter.: Aston Gemma - nie wiem suki szcz: Xarabee Enigmatic Vittoria - nie wiem suki mł: Radość Salsa - II m White Magic Online Dreams - III m. White Pearl Evelyn Amidala - IV m. Zalotka z Kociego Dworu - dosk. I m. , Zw.Mł. :P :P :P suki pośr: Gemma Bianka Biely Kormoran - dosk., Im, CWC, CACIB Pokusa z Kociego Dworu - dosk., IIm, res.CACIB :P :P :P Sara Biała Magia - IIIm. suki otw: Cudka BIały Skrzat - nie wiem White Lady Sissi Milagro - nie wiem ale nie było lokat I moja Nela :P [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/2083/ring4hs.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ty wiesz, jaka to piękna fotka!! A następnym razem na górze stoisz :cool3:
  9. Maga, świetne!! Dzięki wielkie :buzi: Moge sobie jedno na stronę wrzucić? :cool3:
  10. Dziękuję dziewczyny! Maguś!! Gratulacje wielkie, trzymałam za was kciuki!! To wielki sukces! :loveu: A fotki jak masz to poproszę na maila :p
  11. Ja również dziękuję wam dziewczyny za miłe spotkanie! To również dzięki wam ta wystawa będzie niezapomniana. Miło było spotkać was wszystkich "na żywo" i mam nadzieję, że szybko się spotkamy ponownie. Pozdrawiam! ps. a fotki super!
  12. NO właśnie, Daga, liczę że się spotkamy wreszcie :) A Oskarka przemycisz?
  13. Gosia, Luczka taka malutka jest, wiesz, zazwyczaj fotki są z bliska robione. A to jedno na kanapie dokładnie pokazuje jaka ona maciupka :loveu:
  14. To mam nadzieje że wpadniesz do nas na ring? :p
  15. Elenko, wszystko na stronie ;) Do Katowic ja jadę :cool3: Ewelinaa będziesz??
  16. Gosia, to pewnie dla was obu ciężki los, ani jedna ani druga biegać nie może :placz: Ale to szybciutko minie. Zdrowiej szybko. A fryzurka Luki, no no, bardzo schludna Luczka :D Ty wiesz, to jakby zupełnie inni piesek, niz ten co na dysku mam (te stare zdjęcia które tu wstawiałaś) :loveu:
  17. Ania, no no, handling w pięknym wydaniu :cool2: :terazpol:
  18. NO to gadaj sobie ze mną :lol: A o czym? O tym, o czym myślę, Aniu :cool3: Jakieś decyzje? :cool3:
  19. Hej dziewczynki, witam, długi weekend miałam. Co tam u was? Ewelinaa, a to Cudka zaszalała na ringu :D Gratulacje dla niej! Nesjanka, jak tam twój maluszek się chowa?
  20. [B]Maguś[/B], to ja juz teraz mocno kciuki za was zaciskam, niech Toffiś pobiegnie jak perszing i niech zachwyci sędziego :cool3:
  21. [B]Daguś,[/B] dziękuję! Toffi rówież życzy wszystkiego naj wszystkim wspaniałym forumowiczkom :Rose: Witamy [B]Yoreczkę[/B]! :D Maluchy miodzio :loveu: [B]Maga[/B], w takiej sytuacji to się chyba mówi "nie dziękuję, aby nie zapeszać" :D Wystawiasz swojego grzywka? Też będę mocno trzymać kciuki :kciuki:
  22. O, Angee, nie widziałam twojego postu :lol:
  23. Z tego co słyszę, to dużo ludzi używa all systemu i sa z niego zadowoleni. Nie miałam akurat tego oleju co Lenko podajesz. A ten żel ... niezła przebitka :roll: A tak w ogóle, to mnie on akurat nie zachwyca, tzn. nie widze jakiś oszałamiających efektów. A wy?
  24. Nesjanka, nie nie, to jest vita oil, dodajesz do kąpieli do odżywek, ale bezpośrednio na włos jako kuracja.
  25. Ani się obejrzysz a będziesz miała kolejne maluchy w domu :lol: A jak wszytsko się powiedzie, to w Katowichach znowu weźmiesz Nelisko na ręce i zobaczysz jak bardzo urosła :D Już gdzieś pisałam, że ja to chyba bardziej czekam na te spotkania niż na samą wystawę :lol:
×
×
  • Create New...