-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
[quote name='bognik'] [U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/wsdd2u4cn914is4x.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/45/wsdd2u4cn914is4xm.jpg[/IMG][/URL][/U][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Po prostu istne cudo!!! :loveu: :loveu: :loveu: Maaaatko, jaki włos prześliczny!!! -
Moja prawie 10letnia sunia ma prawdopodobnie epilepsje :(
Cockerek replied to Aga K's topic in Neurologia
Aguś, dziękuję ci za słowa otuchy :) Od ostatniego ataku minęły 2 miesiące i jest spokój. Toffi dostaje leki cały czas. Wet mówił, że jak nic się nie będzie działo przez jakieś 3-4 ms, to możemy leki odstawić. Ale ja się boję. Cieszę się, że przynajmniej teraz jest spokój. Przykro mi z powodu twojego pieska :-( -
NO to fajne rzeczy na ringach się dzieją. Ofca, a ten co miał numer ręcznie, to numer był w kolejności?
-
Jejka, a ja dopiero tu weszłam! Hawan, gratulacje ogromne!!! :multi: Trzymam kciuki mocno za kolejne CACIBY, na pewno szybko je zgarniecie :cool3: To co teraz? Opole? :cool3:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Nesjanko, dziękuję ci ślicznie za miłe słowa. Ale dlaczego tak mówisz, Amiśia jest śliczniutka, pozwoliłam sobie to jej zdjęcie skopiować na dysk i napatrzeć się na nią nie mogę, mała kluseczka :loveu: Faaajnie masz z tym portalem. Na pewno tam zajrzę. NO i czekam na maila od ciebie. Pozdrowionka! -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
O, moja Neluszka :multi: Nesjanko, to ty tam byłaś, wszystko widziałaś, i się nie spotkałyśmy?? :placz: Fotki super, dziękuję! I poproszę wszsystko co masz na maila :p A jeśli chcesz Nelcię na swoim portalu, bardzo proszę, bardzo mi będzie miło :cool3: A które fotki chcesz tam wrzucić? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Hej! Ewlinko, napiszę to co pamiętam, bo nie wiem wszystkiego: psy mł: Jasper Forussi - dosk, I, Zw.Mł. NJwR Odys Evander - II m. Micco Maltezzi - III m. psy weter.: Aston Gemma - nie wiem suki szcz: Xarabee Enigmatic Vittoria - nie wiem suki mł: Radość Salsa - II m White Magic Online Dreams - III m. White Pearl Evelyn Amidala - IV m. Zalotka z Kociego Dworu - dosk. I m. , Zw.Mł. :P :P :P suki pośr: Gemma Bianka Biely Kormoran - dosk., Im, CWC, CACIB Pokusa z Kociego Dworu - dosk., IIm, res.CACIB :P :P :P Sara Biała Magia - IIIm. suki otw: Cudka BIały Skrzat - nie wiem White Lady Sissi Milagro - nie wiem ale nie było lokat I moja Nela :P [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/2083/ring4hs.jpg[/IMG][/URL] -
Ty wiesz, jaka to piękna fotka!! A następnym razem na górze stoisz :cool3:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Maga, świetne!! Dzięki wielkie :buzi: Moge sobie jedno na stronę wrzucić? :cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Dziękuję dziewczyny! Maguś!! Gratulacje wielkie, trzymałam za was kciuki!! To wielki sukces! :loveu: A fotki jak masz to poproszę na maila :p -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ja również dziękuję wam dziewczyny za miłe spotkanie! To również dzięki wam ta wystawa będzie niezapomniana. Miło było spotkać was wszystkich "na żywo" i mam nadzieję, że szybko się spotkamy ponownie. Pozdrawiam! ps. a fotki super! -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
NO właśnie, Daga, liczę że się spotkamy wreszcie :) A Oskarka przemycisz? -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Gosia, Luczka taka malutka jest, wiesz, zazwyczaj fotki są z bliska robione. A to jedno na kanapie dokładnie pokazuje jaka ona maciupka :loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
To mam nadzieje że wpadniesz do nas na ring? :p -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Elenko, wszystko na stronie ;) Do Katowic ja jadę :cool3: Ewelinaa będziesz?? -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Gosia, to pewnie dla was obu ciężki los, ani jedna ani druga biegać nie może :placz: Ale to szybciutko minie. Zdrowiej szybko. A fryzurka Luki, no no, bardzo schludna Luczka :D Ty wiesz, to jakby zupełnie inni piesek, niz ten co na dysku mam (te stare zdjęcia które tu wstawiałaś) :loveu: -
Ania, no no, handling w pięknym wydaniu :cool2: :terazpol:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
NO to gadaj sobie ze mną :lol: A o czym? O tym, o czym myślę, Aniu :cool3: Jakieś decyzje? :cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Hej dziewczynki, witam, długi weekend miałam. Co tam u was? Ewelinaa, a to Cudka zaszalała na ringu :D Gratulacje dla niej! Nesjanka, jak tam twój maluszek się chowa? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]Maguś[/B], to ja juz teraz mocno kciuki za was zaciskam, niech Toffiś pobiegnie jak perszing i niech zachwyci sędziego :cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]Daguś,[/B] dziękuję! Toffi rówież życzy wszystkiego naj wszystkim wspaniałym forumowiczkom :Rose: Witamy [B]Yoreczkę[/B]! :D Maluchy miodzio :loveu: [B]Maga[/B], w takiej sytuacji to się chyba mówi "nie dziękuję, aby nie zapeszać" :D Wystawiasz swojego grzywka? Też będę mocno trzymać kciuki :kciuki: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
O, Angee, nie widziałam twojego postu :lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Z tego co słyszę, to dużo ludzi używa all systemu i sa z niego zadowoleni. Nie miałam akurat tego oleju co Lenko podajesz. A ten żel ... niezła przebitka :roll: A tak w ogóle, to mnie on akurat nie zachwyca, tzn. nie widze jakiś oszałamiających efektów. A wy? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Nesjanka, nie nie, to jest vita oil, dodajesz do kąpieli do odżywek, ale bezpośrednio na włos jako kuracja. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ani się obejrzysz a będziesz miała kolejne maluchy w domu :lol: A jak wszytsko się powiedzie, to w Katowichach znowu weźmiesz Nelisko na ręce i zobaczysz jak bardzo urosła :D Już gdzieś pisałam, że ja to chyba bardziej czekam na te spotkania niż na samą wystawę :lol: