Kurna fela, tak sie ruszyło na temacie a ja żadnych info na maila nie dostawałam że tu jakieś odpowiedzi są :mad:
Ile pięknych zdjęć :loveu: Oli jest śliczny :loveu: Judka również, boska panienka :loveu: Ja też chcę takiego malucha :placz:
Chciałam tu wstawić fotki Nelci, ale widze że tu takie piękne szczeniaczki, a moja to już rosła pannica jest ;)
Agresja (jeśli to tak można nazwać w ogóle) u maltańczyka jest mi zupełnie obca. Nel też się rzuca na wszystkie psy, ... ale do zabawy :lol: I to z kolei tez jest problem, bo ja jej ze smyczy nie spuszczam, i żal mi tego małego bąka, że się czasem pobawić nie może.