BOROWY Herbu Węszynos - zdjęcia zrobione przez właściciela Piotra Macherskiego
[img]http://img122.exs.cx/img122/1118/borus15hz.jpg[/img]
[img]http://img127.exs.cx/img127/3691/borus28fk.jpg[/img]
[img]http://img127.exs.cx/img127/2359/borus35nx.jpg[/img]
[img]http://img127.exs.cx/img127/6272/borus49ik.jpg[/img]
Ciekawa jestem bardzo, czy przeglądaliście tą gazetkę rozdawaną w Katowicach "Rasowe Szczenię". Ja znalazłam czas dzisiaj :-). I co widzę :o :bigok: !!!. Zdjęcie szczeniaczka ogara uczącego się chodzić przy nodze . Idę o zakład, ze to Bajan :P