A oto szczęśliwa Mamusia i jej maleństwa
[img]http://foto.onet.pl/upload/40/12/_414011_n.jpg[/img]
"mały" Lorbas
[img]http://foto.onet.pl/upload/44/78/_414010_n.jpg[/img]
i dziewczynki
Piskwa
[img]http://foto.onet.pl/upload/26/95/_414013_n.jpg[/img]
Pszczółka i Misia
[img]http://foto.onet.pl/upload/6/27/_414009_n.jpg[/img]
Nika juz czeka na swoje nowe techno ubranko
Iza mówi, że większość ubrać jest dla yoreczków o długosci około 28cm
pozdrawiamy
Kasia i Nika
jeżeli macie jakieś pytania do Izy piszcie na adres
[email protected]
My juz dojechalismy do domku
było SUUUUUUUUPER
Nika zaraz po przyjeździe zakopała sie pod swoją ulubiona kordełkę i teraz już smacznie spi
Kasia & Tomek
Waldek
super pomysł, no i będzie można zapytać o opinie nie tylko właścicieli ale i podopiecznych
tak na marginesie Waldek patrzyłeś jak dojechać na miejsce przez Włocławek czy Inowrocław
pozdrawienia z arktycznego dzisiaj Trójmiasta
Kasia
Ja też sie cieszę bardzo na to wspólne spotkanie,
ale jak sie cieszy Nika na te wspólne zabawy to sie nie da opisać
Ja juz sobie wyobrażam jak bedzie wygladało spotkanie takiego YORKOWEGO stadka na łące
pozdrawiam
Kasia